Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. ;) widać, ze niezły bałamucik z niego, tylko brać i kochać:loveu:
  2. Można rozwieszać plakaty pt. SMUTEK. W pełni oddaje to uczucie
  3. Halooo, czy ktoś przegląda wątki psów pod opieką stowarzyszenia? Co z kolejną operacją Andzi? Guz rośnie bardzo widocznie. Poprzednia rana już wygojona. Trzeba porozmawiać z lekarzem i chyba czas umówić kolejną operację. Czy ktoś się tym zajmie?????
  4. Haloooo, czy ktoś decyzyjny w sprawie operacji tutaj zagląda?????:cool3:
  5. Super chłopak szuka domku. Takiego najlepszego:roll:
  6. Bardzo wielkie dzięki:loveu: Możemy prosić o zmianę na aukcję a nie KUp Teraz, różni ludzie się zdarzają..... Ale aukcyjka ładna:lol:
  7. .............a Lucuś jak wypiękniał:loveu:. Może podmieniony....;)
  8. Jak widać, ciężka praca popłaca:loveu:. Dziewczyny, byle tak dalej. Zajefajne jesteście:multi:
  9. a może Ty pojedziesz?
  10. Wkleję i tutaj, może zmotywuje kogoś do pracy.... Właśnie rozmawiałam z Pańciostwem Rubensidełka:loveu:. jest cudnie. Z sunią już wielka mołość, nie ma zazdrości, z misek sobie jedzą. Rubensiczek sypia z Pańciem;). Kastracja odbędzie się po szczepieniach. Państwo, jak znajdą czas, wybiorą się na kompleksowy przegląd ortopedyczny:lol:
  11. Właśnie rozmawiałam z Pańciostwem Rubensidełka:loveu:. jest cudnie. Z sunią już wielka mołość, nie ma zazdrości, z misek sobie jedzą. Rubensiczek sypia z Pańciem;). Kastracja odbędzie się po szczepieniach. Państwo, jak znajdą czas, wybiorą się na kompleksowy przegląd ortopedyczny:lol:
  12. Myślę, że najpóźniej jutro powinnam przeslać. Przepraszam za zwłokę
  13. [quote name='idusiek']nie, to Mela :p[/quote] :mad:, wiem, rozróżniam je, chodziło mi o zdjęcie Morka:eviltong:
  14. W tym ostatnim banerku, to Morek jakoś odmłodniał i wyprzystojniał. To jakiś retusz??? Bom pod wrażeniem:lol:
  15. Na górnym zdjeciu, widać też takiego małego na prawym policzku:roll:. Kto umówi operację i zajmie się przewiezieniem Andzi? Porównajcie dół brzucha z pierwszych zdjęć i teraz. Nie ma co czekać skoro już nie ma przeciwwskazań do operacji:cool3: Dziwi mni, że nikt nie chce takiej przylepy. jedyne co może przy niej grozić, to klapnięcie na cztery litery jak zaczyna się tulić. Tyle kilo przylepy i zero zainteresowania. dziwni ci ludzie:shake:
  16. To na policzku, to bardziej jak brodawczak czy coś, woel psów takie ma i nic się nie dzieje, za to z operacją nie ma co czekać, bo guz na sutku rośnie baaardzo szybko. Nie był taki wielki:crazyeye:
  17. Zulka do góry, fajna dziweczyno:)
  18. Ostatnie zdjęcie zrobiło furrorę i mnie w biurze, proponuję użyć do ogłoszeń, powinno zwrócić uwagę. Stefanek linieje jak szalony ale za to od czasu kiedy go ostatnio widziałam, to parówka nic nie znaczy. Serdel się zrobił;). Fajny facet z Niego. Zresztą, ja się wypowiadać nie będę, bo zazwyczaj gustuje w "ładnych inaczej";)
  19. Piękny jest. Trzeba go zabrać....:shake:
  20. Dziewczyny, super, że jeszcze ktoś w tym stowarzyszeniu robi coś dla psów. Tak trzymajcie:):loveu:
  21. Kiinia, ambitny plan czesania miałam. Pojechałam zaopatrzona w dwie szczotki, zrezygnowałam po 5 minutach. Na raz się nie da, trzeba stopniowo. On ma tyle nsatroszonych i pozlepianyc kudłów, że szczotka nie wchodzi. gdyby go wykąpać z tego syfu, to byłoby lepiej, ale nie ma warunków. P. maria, już trochę wyczesywała i przecierała, ma to dalej w planach, bo Pepcik baaardzo się jej podoba:)
  22. A u Papcia cisza. A chłopak brudny, sfilcowny i śmierdzący niemiłosiernie. A przy tym wciąż uroczo przylepny:loveu:
  23. :eviltong: a ja myślę, że nawet rozsypując karmę wygląda rozbrajająco:loveu:
  24. Pepcio to słodki psiak i myślę, że w końcu jakiś jeden z niewielu "bezproblemowych"...
×
×
  • Create New...