Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [COLOR=#000000]A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku[/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał...[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tułacz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedyś-znajdzie-swój-DOM-na-zawsze"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DOM-na-zawsze[/URL]
  2. A ja Was zaproszę na wątek Butchera, który niestety wraca z adopcji po roku:( Nie mamy miejsca, środków na utrzymanie...A najgorsze jest to, że pies z lękami znowu będzie się tułał... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218574-Wieczny-tu%C5%82acz-Butcher-wraca-po-roku-Czy-kiedy%C5%9B-znajdzie-sw%C3%B3j-DOM-na-zawsze[/url]
  3. No i się wykrakało..... Butcher znowu szuka domu. Zmieniła się sytuacja finansowa p. Eli, będzie musiała sprzedać siedzibę firmy, w związku z tym Butcher nie ma gdzie się podziać....:( Szukamy mu miejsca. Najlepiej domu z ogrodem. Ew. jakiegoś hoteliku (tylko za co?)
  4. właśnie nie sprawdzona, pierwszy raz taką mamy, dlatego wpisałam substancję czynną, żeby się dipytać, może ktoś zna albo jakiś wet by się wypowiedział
  5. zaczyna się ciepło robić, to ja bym już w marcu zaczęła. Jakby co, to dostaliśmy obroże Max z Permetryną 6/10%. Możemy wysłać jedną Bursztynowi jeśli chcecie
  6. też proponowałam zakup karmy dla Bursztyna:) Może te 50 niech sobie czeka na bursztynkowe potrzeby po prostu:)
  7. Normalnie jak pies z kotem:)
  8. [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]80,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/177067748/"]dla Malwiny - Morska[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  9. mi tłumaczyli, że jak jakiś skrzep albo co, to zawsze łatwiej na rozkurczowym
  10. [quote name='sambo_os1']Może być razem z bazarkiem :) Kotek ,,zatkał się'' ma krwiomocz i założony cewnik,jest na antybiotyku i kroplówkach. Dopiero dzisiaj zjadł pól saszetki,od soboty nic. niepokoiły mnie jego odruchy wymiotne,które mogą świadczyć o niewydolności nerek. Dzisiaj jest lekka poprawa,zjadł i pił.[/QUOTE] a dostał coś na rozkurczenie? Mojej kotce podawali no-spę
  11. [TABLE="class: list"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota"]20,00 [/TD] [TD]PLN[/TD] [TD] [URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/176951760/"] Malwinka - iwna5702[/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
  12. Dziękuję:) Może znajdzie się jakoś nowoczesny chłop:)
  13. [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  14. [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  15. [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  16. [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  17. [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]Na utrzymanie naszych podopiecznych[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-męska-PHILIPS-Dla-psów-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  18. [COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000])) [/COLOR][/COLOR] Na utrzymanie naszych podopiecznych [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  19. [COLOR=#000000][COLOR=#000000]a ja zaproszę po męską golareczkę[/COLOR][/COLOR]:smile:[COLOR=#000000][COLOR=#000000]))[/COLOR][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240112-***********Golarka-m%C4%99ska-PHILIPS-Dla-ps%C3%B3w-4DogS-owych-do-25-02**********?p=20465941#post20465941"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20465941[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/679/1020172h.jpg[/IMG]
  20. Ale wiesz joteska.... my z Iwoną naprawdę zaczęłyśmy sądzić, że on nie był stary. On w trakcie leczenia i pobytu u Iwony zaczął wyglądać i zachowywać się powoli jak 7-letni pies, zgodnie z książeczką. A lecznica...? Zawiozłam go w bez porównania lepszym stanie niż odbierałam. Odbierałam prawie zwłoki. I wcale się nie dziwię, że Iwona na jego widok, chciała mnie zabić, bo pozwalam mu się męczyć w imię nie wiadomo czego. Zmieniła potem zdanie... Bo ON chciał żyć!!!! A Kaśka... To ciężki orzech. Iwona sama jest w kropce co z nią zrobić, nie ma łatwej decyzji. Była medialna, dopóki medialny był wątek Czarodziejki. Sprawa ucichła, Iwona została z Kaśką i troską o nią...i oczywiście wsparcie finansowe, to marzenia tutaj jest to, co zostało z wydarzenia Roja [url]http://www.facebook.com/events/113835245430163/[/url]
  21. ha, nie czasami:) Tak jest. Kot w domu jest kotem domowym, na zewnątrz tego samego kota należy gonić. Siła wyższa:)
  22. Tak....wyjątkowy człowiek. Poznałam ją przy okazji "wejścia w posiadanie" Roja, którego nie chciała przyjąć NIKT. Nawet pewna "klinika" za ogromne pieniądze potrafiła jedynie dążyć do uśmiercenia tego psa. To Iwona ponownie spowodowała, że "zwłoki", które do Niej przyjechały, znowu nabrały życia i o to życie walczyły. Sprawiła, że zaczął wychodzić po woli z wszystkich dolegliwości i znowu miał w oczach życie:), nawet zaczął się bawić......
  23. mądra...? W trąbę powinna zaliczyć, obustronnie, o!!!!
×
×
  • Create New...