To czekamy na śnieżne fotki ! :multi:
A ja sie budze i widze, gdzie niegdzie "kałuże śnieżne" :evil_lol: Ale to nic w porównaniu o tym co piszesz.Choć tak jak Asiaczek - nie zobacze - nie uwierze ;) Tak więc szybciutko wklejaj! :multi:
[IMG]http://images11.fotosik.pl/28/3458f04b6175c356.jpg[/IMG]
Piękne :loveu: Bardzo lubie russelki, moze nie tak jak psy północne, ale naprawde mi sie podobają :loveu: A jak patrze na Twoją psinke to się rozpływam :loveu:
A ja wchodze, i widze kolejne dzieło goguni :loveu: A poza tym fajne foteczki wkleiłas na poprzedniej stronie :loveu: Aż nie wiem, którą zacytowac :loveu:
[quote name='ewelinabuck']ale snieg u nas sypie :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: jak tak dalej bedzie to nas zasypie:multi:[/quote]
Śnieg? :crazyeye: Jesteś pewna? :shake:
[url]http://img444.imageshack.us/img444/80/obraz129gege8gi.jpg[/url]
"Ratunku! A gdzie moja prawa noga !! :evil_lol:"
[SIZE="1"][COLOR="Blue"]Mod przypomina, ze cytowanie z [U]wyświetlaniem[/U] cudzych ZA DUZYCH zdjęć jest również sprzeczne z Regulaminem forum[/COLOR] :cool3: [/SIZE]
Widzę, żes ostro wkurzona na brata :D ( u mnie to jest codziennie, tyle, ze ja na siostre :evil_lol: ) Ale widze, ze tez sa dobre wiesci.Gratuluje zaliczenia :multi:
Do mnie tez nie zaglądali a potem jak sie galeria rozkręciła :evil_lol: I u Ciebie się rozkręci! Wiecej optynizmu :evil_lol: Wstawiaj coś szybciutko, bo dawno nie widziałysmy ślicznych mordek Pana Mąstra i Dianki :loveu: :loveu: :loveu:
[IMG]http://img344.imageshack.us/img344/6769/perla24bo.jpg[/IMG]
Ale słodziutki pysio :loveu: :loveu: :loveu:
[COLOR=paleturquoise]Ps.Dawno Kalinki u nas nie widziałam :mad: :diabloti: :mad: ..[/COLOR]
A dla mnie, nawet jesli to mieszanka SH z AM to i tak ma wiecej z AM. Spójrzcie na budowe, łapki, pyszczek, uszka.. i wogóle.Ale to i tak nie o to chodzi.Ważne, żeby Ali znalazł ciepły domek.Do góry, HOP! :multi:
Ale piękny piesek.. moze i nie rasowy husky ( bardziej ma cos z malamuta ), ale i tak piękny.. bożeeee... czemu takie śliczności się marnują w schroniskach :(:(:(