Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Lenka jakoś nam wypiękniała......:loveu:
  2. Oj te nasze urocze staruszki :iloveyou: Fred bardzo przyjaxni sie z Barnim....tak mocno, że doszedł do nich trzeci pies i chyba od dwóch czy trzech tygodni nie wpuszczają go do budy :nono:
  3. ...ale się uśmiałam....(dzięki AMIGA i Bono).... tylko sobie wyobrażam tego głodomora...jak siedział pod tą siatką :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Niestety w sobot nie mogłam wycałowac i uściskac Kamysia mojego...ponieważ byłam akurat w lecznicy z Milordzikiem....jak był pierwszy spacerek... Jak przyjechałam to Kamys był już w klatce...ale mnie zawołał...i dostał kiełbachę ...i on i Kers....
  5. no jeszcze nie ma żadnych zdjęc mojego ulubieńca.....:mad: Padusiek jak zwykle w sobotę był przeszczęśliwy, tarzał się...skakał, wyjadał smakołyki, przwracał się na plecy....nastawiał do miziania....pychol uśmiechnięty... natomiast jak wraca do klatki...uszy przykula...ogonek chowa....a mi serce pęka...
  6. Nawet mówiłam mu to w sobotę....że taki sie sliczny zrobił aż nie do wiary.... cudny....mój Skarb kolejny....uśmiechnięty :calus:
  7. Promyczku mój....nadal nie wiem czemu...nie wiem dlaczego.... wiem, że tak bardzo brakuje mi Twojego ciałka i przytulenia...radości na widok kiełbachy.... <*>
  8. Przystojniaku .....wiesz, że jesteś w moim sercu i zostaniesz <*>
  9. [quote name='Evelin']A dlaczego Tina nie może wychodzić na spacery? Coś jej się stało czy to kwestia ilości wolontariuszy...[/quote] Najpierw wychodzą psy z "lisich klatek" bo one nie mają "ruchu"...w przeciwieństwie do psiaków z wybiegów...małych to małych, ale wybiegów... nawet nie jesteśmy w stanie wyprowadzić wszystkich z tych ciasnych klateczek....jest nas za mało a psiaków za dużo.... a i zawsze są jakies chore, które wymagają więcej uwagi...i tak np. w ta sobotę ...spora część czasu spędziłam z dwoma psiakami w lecznicy... a tyle psów jeszcze czeka...:shake: echhhh...jak zaczynam nad tym się zastanawiać to płakac mi się chce
  10. Znowu wczoraj przemyciłam im kiełbaskę...i to po kilka kawalków....tak chciałam przytulić Tinkę....dać buziaka....ale niestety:shake:
  11. Bonulek ciekawe czy pamiętasz jeszcze Ostródę? ;) ...my Ciebie Skrabie pamiętamy i tęsknimy.....a Ty się na całego wczasujesz....oj....jak Ci dobrze :calus:
  12. cytowanie.....a tu nie widze "cytatu" :eviltong: tylko zdjęcie :eviltong:
  13. POmyślcie ciepło o malenkim kotku (matusz a nie robiłeś właśnie jemu tydzień temu zdjęcia w tej klatce?)....który najprawdopodobniej umiera w schronisku...............:placz:
  14. Jak to jeszcze nie przeniesiony...... Boguś mi dzisiaj dał buziaka....odważył się....i pewnie mnie pokochał za kiełbachę.... widać, że był bity...przylega do podłogi....ale już jest tak szczęśliwy jak nas widzi....Kochany nasz....chudzinka nasza....bardzo jest wychudzony napisałam do żaba14 (moda) może ona nas przeniesie :) Boguś uwielbiam Cię łobuzie :iloveyou:
  15. [quote name='matusz5'][COLOR=red][B]jeśli ktoś chce wspomóc Milorda podaję nr konta:[/B][/COLOR] [B][SIZE=4][COLOR=red]z dopiskiem "Milord Ostróda"[/COLOR][/SIZE][/B] [B][U]Numer konta:[/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B] [COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR] [COLOR=darkgreen]NIP 7412025929[/COLOR] [COLOR=darkgreen]KRS 0000264523[/COLOR] [B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B] [B]INGBPLPW[SIZE=2][COLOR=black]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red]z góry dziękuję ślicznie, za choćby symboliczne wpłaty...[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]never dopisz w pierwszym poście nr konta[/COLOR][/SIZE] [/quote] cytuję post matusza.... never dodaj w pierwszym poście o tym, że koniecznie dopisek przy wpłatach "dla Miorda" dziękuję :) ja jeszcze dodam konto do przelewów zagranicznych gdyż jest inne [B]nr konta dla przelewów z zagranicy INGBPLPW[SIZE=2][COLOR=black]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B]
  16. on był taki drobniutki, taki maleńki...nie ważył nawet 5 kg....taka drobinka...:placz: :placz: :placz: tak się zbierałam z wątkiem dla niego....i zbierałam...:placz: <*><*><*>
  17. PUszek to radosny, maleńki piesek....który trochę czekał na spacerek z nami... i się doczekał....cudaczek nasz :)
  18. Boogie jest wspaniałą, delikatną sunieczką....bardzo delikatną i wrażliwą...troszkę zalęknioną.... Bardzo kocha człowieka.....
  19. Bardzo prosze Ostródę i przyjaciół Ostródy o zarejestrowanie się na portalu i oddanie głosu na LULU....5 miesięćzną ONkę, która umiera...i w najlepszych okolicznościach przeżyje może rok.... link do głosowania [URL]http://4lapy.forumowisko.net/viewtopic.php?t=149&postdays=0&postorder=asc&start=40&sid=7b5ac44203a372f5335c5628d7349132[/URL]
  20. dzisiaj dośc sporą część dnia spędanego zwykle w schronisku na spacerowaniu i miziankach....spędziłam z Milordzikiem w lecznicy... ([SIZE=1]Kamyczku nie gniewaj się, że dziś się nie przytulaliśmy i poszedłeś na spacer beze mnie)...[/SIZE] ...ale do rzeczy Odruchy rdzeniowe u Milorda są zdecydowanie większe, natomiast odmózgowych na tylne łapy brak.... w związku z tym, że jest jako taka poprawa więc Nivalin i reszta środków będzie stosowana dalej.... jądra wyglądają tak jak wyglądają ponieważ on cały czas je liże...bo sięgał w poprzednim kołnierzu....w poprzednim bo właśnie dorobił się w związku z tym kolejnego :evil_lol: wet stwierdził, że nie bardzo jest przekonany, że on będzie chodził, ale....mówi, że widział psy, które po pół roku stawały na nogi....w związku z tym nic nie jest niemożliwe.... napewno po zakończeniu leczenia lub w trakcie bardzo wskazane byłyby zabiegi pielęgnacyjne jak masaże, pływanie...itd....... skończył się Bivacyn...w związku z tym wykupiłam dziś dwa kolejne...(każdy po 32 zł)...nie starczają na długo....podkłady też starczą jeszcze na kilka dni do leczenia został też dziś włączony anybiotyk podawany w zastrzykach o szerokim spektrum.... rachunek u weta rośnie.... Milordzik prosi o grosik.... :modla:
  21. Aresiku nie jesteś sam.... teoretycznie taki spraliżowany psiak powinien miec większe szanse na dom niż sparaliżowany na tylną część ciała...bo przeciez Aresik nie musi być przewijany....myty...bo swoje potrzeby załatwia sam... Aresiku czekamy na wieści co do wózeczka....jak już będą....będziemy myśleć dalej...napewno nie zostaniesz sam...ani Ty ani Chrupek :)
  22. ...i tu masz całkowita rację.... ona jest bardzo za człowiekiem...chociazby dlatego tak zawładnęła moim sercem...jak się wejdzie na wybieg to nie odstępuje na krok....patrzy się w górę prosto w oczy...i jest przeszczęśliwa jak ktoś zwróci choć odrobinkę na nią uwagę... co tu dużo mówić... ONA JEST CUDOWNA :iloveyou:
  23. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]wczoraj do kierowniczki dzwonił nie ta pani z Katowic, ale jakiś facet... lekko podchmielony...[/B][/COLOR][/quote] lekko?:cool1:
×
×
  • Create New...