-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
podwójny post -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
iwop-ku pięknie dziękujemy :Rose: Twoje poręczenie jest dla nas BARDZO WAŻNE i te wizyty obiecane poadopcyjne ze zdjęciami mojej Księzniczki.... nie powiem, ale ... być może będą przeważające :) bo jak widzisz musimy wybrać z 5 domków... kto by pomyślał... tyle lat siedziała w schronie i nikt jej nie widział :-( -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Omo jest na dogo...? :roll: -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Uffff... to dobrze, bo już się martwiłam... Nie oglądałam całego programu... która Pani Bończyk? Bo nie jestem pewna czy aby na pewno myślę właśnie o tej :oops: Jest szansa na adopcję z jej strony ??? A czy w sprawie Rumby podjęta została już decyzja? Wybraliście ten jedyny domek? Ehm, właściwie to na jej wątek powinnam sobie po prostu wejść :lol: Dobrze, że chociaż dziewczynie się udało... Unku...[/quote] wstępnie zaakceptowane wszystkie :crazyeye: teraz szukamy osób na wizyty przedadopcyjne.... i cóż... trzeba będzie wybrać... a bój jest "ostry" ... nikt nie rezygnuje ;) -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur'][B]Aga[/B] - jakie decyzje zapadły w sprawie Unka ???[/quote] Dziewczyny ja jestem na "nie" :shake: Pani Bończyk która była w programie spodobał się Uno... mogłaby adoptować słodziaka :oops: Domy dla Rumby to takie spokojne domy potrzebujące spokojnych psiaków i naprawdę wszystkie są fantastyczne... Uno... Uno... taki Kochany psiak z Ciebie -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Dzięki programowi zgłosiło się 5 poważnie zainteresowanych domków :) Domki wszystkie wydają się super :) Mam nadzieję, że uda nam się wybrać najwspanialszy dom dla Księżniczki Naszej. Maszarbela dziękujemy :Rose: Kris dziękujemy :Rose: -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']A nie mozna by go wyciagnac ze schronu i zafundowac mu jakis hotel, w ktorym by sie poznali na nim i wtedy latwiej bylo by znalezc mu nowy DS, nie wierze zeby ktos zabral go ze schroniska. :shake:[/quote] Jaki hotel i kto się podejmie finansowania? Pewnie, że to tak naprawdę dla niego jedyna szansa bo jak trafił to wyglądał pięknie teraz........... niestety ja nie jestem w stanie się nim zająć w schronisku bo jest 300 zwierząt i są takie, które są przyjazne a też jeszcze się nie doczekały swojej kolejki do wyjścia, obfocenia...itd..a psów ciągle przybywa... We mnie on wzbudza respekt... Jego sytuacja jest wyjątkowo trudna... -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Muszę się przyznać, że trochę namieszałam chyba... o Unka zadzwoniły dwie rodziny a o Rumbę pięć domków... Jeżeli chodzi o Una to jedna rodzina i druga mieszka na wsi. Jedna ma psiaka na łańcuchu a Unek miałby iść do domu. Druga rodzinna nie ma w ogóle ogrodzenia i Unek by biegał. -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jeżeli się zmienia to pewnie na gorsze... sierść skołtuniona... marnie to wygląda... smutno i beznadziejnie -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Właśnie będzie super jak wstawisz link :loveu: dziękuję :loveu: -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']Tak, jutro Kris wstawi filmik Wiadomo juz cos z potencjalnym domkiem? Wiem ze byly telefony...[/quote] Wstawisz Kochana link jak już będzie? :oops: Z tego co słyszałam to 4 domki się zgłosiły w czasie programu. Mamy namiary i teraz na spokojnie będziemy się z domkami kontaktować i rozmawiać bardziej szczegółowo -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Widziałam Unka w TV :multi: :multi: :multi: Śliczności :loveu: Urok i czar :loveu: A czekałam na jego występ jak na szpilkach :nerwy: Od 10.00 tkwiłam przed tym telewizorem, a tam reklamy i reklamy, pogoda i reklamy :shake: i już myślałam, że to właśnie ten moment, a tam Panie nad tymi ustami zaczęły się rozwodzić :cool1: Ale wreszcie doczekałam się :multi: A Pan Michał tak ładnie wszystkie psinki zaprezentował :loveu: [/quote] Lepiej bym tego nie ujęła... siedziałam przed TV , serce waliło mi jak na egzaminie ;) a tu reklamyyyyyyyyyyyyyy............... a potem takie duże usta tak długo malowane :evil_lol: i malowane Prawda, że piękne nasze Ostródziaki? aż żałuje, że wszystkie nie mogły przyjechać ;) czy są jakieś linki dostępne z tego programu, np. do wstawienia na stronę do Unka? -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']Czekam z niecierpliwoscia na info czy Rumba znalazla domek - zaprezentowala sie w TV wspaniale Jaka to piekna psina ! :loveu:[/quote] Wyszła przecudnie :loveu: aż łezka mi się zkręciła w oku jak ją zobaczyłam... moją Ślicznotkę... Zgłosiło się kilka domków zainteresowanych... będziemy z nimi rozmawiać i ..... trzymajcie kciuki... Maszaberla dziękuję za szansę dla mojej maleńkiej :loveu: -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Nawet nie mała :loveu: dziękujemy :Rose: -
Basiu w artykule w gazecie napisali, że zatrzymano tego... w poniedziałek i że psiaki są w stanie cięzkim... czyli te psiaki do czasu Waszego przyjazdu pozostawiono bez pomocy?:crazyeye: link do artykułu [url=http://gazetaolsztynska.wm.pl/Bil-i-kopal-swoj*****,69103]Bił i kopał swoje psy - www.GazetaOlsztynska.pl - twoja lokalna informacja z Warmii i Mazur[/url]
-
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Moja Królewna maleńka nadal w schronisku smutnie patrzy zza krat :( -
Czaruś ma jeszcze teraz Przyjaciół z Polski :) Majorek z Ostródy :loveu: stanął na nogi (miał złamany kręgosłup) i jak się nie mylę Sunię z Pasłęka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85bc4f244f570475.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/104/85bc4f244f570475med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec4f74dfdbb4c17e.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/ec4f74dfdbb4c17emed.jpg[/IMG][/URL]
-
Majorek już sobie chodzi samodzielnie.... a mieszka z Czarusiem naszym dogowym i z .... innymi Skarbami ...np. z Czarusiem z dogo... [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85bc4f244f570475.html][img]http://images43.fotosik.pl/104/85bc4f244f570475med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec4f74dfdbb4c17e.html][img]http://images48.fotosik.pl/104/ec4f74dfdbb4c17emed.jpg[/img][/URL]
-
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
Aga_Mazury replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli nie miał RTG to nie wiem na jakiej podstawie taka diagnoza? operacja na kręgosłup to nie byle co... :cool1: Dowiedz się ile możesz, czekamy na wieści :) Tak czy siak faktycznie lepiej go wyciągnąć im szybciej tym lepiej. -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
Aga_Mazury replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny dlaczego operacja? Widział go w ogóle jakiś wet czy wcale? Może wystarczy np. kuracja nivalinem, carboxylazą...lub może jeszcze to coś innego... U nas starszym psiakom zdarza się czasami taka przypadłość młodszym czasami też... i nigdy nie było mowy o operacji... ale Wy wiecie lepiej bo jesteście bliżej. Trzymam kciuki za psiaka...