Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. iwop-ku pięknie dziękujemy :Rose: Twoje poręczenie jest dla nas BARDZO WAŻNE i te wizyty obiecane poadopcyjne ze zdjęciami mojej Księzniczki.... nie powiem, ale ... być może będą przeważające :) bo jak widzisz musimy wybrać z 5 domków... kto by pomyślał... tyle lat siedziała w schronie i nikt jej nie widział :-(
  2. [quote name='MyrkurDagur']Uffff... to dobrze, bo już się martwiłam... Nie oglądałam całego programu... która Pani Bończyk? Bo nie jestem pewna czy aby na pewno myślę właśnie o tej :oops: Jest szansa na adopcję z jej strony ??? A czy w sprawie Rumby podjęta została już decyzja? Wybraliście ten jedyny domek? Ehm, właściwie to na jej wątek powinnam sobie po prostu wejść :lol: Dobrze, że chociaż dziewczynie się udało... Unku...[/quote] wstępnie zaakceptowane wszystkie :crazyeye: teraz szukamy osób na wizyty przedadopcyjne.... i cóż... trzeba będzie wybrać... a bój jest "ostry" ... nikt nie rezygnuje ;)
  3. [quote name='MyrkurDagur'][B]Aga[/B] - jakie decyzje zapadły w sprawie Unka ???[/quote] Dziewczyny ja jestem na "nie" :shake: Pani Bończyk która była w programie spodobał się Uno... mogłaby adoptować słodziaka :oops: Domy dla Rumby to takie spokojne domy potrzebujące spokojnych psiaków i naprawdę wszystkie są fantastyczne... Uno... Uno... taki Kochany psiak z Ciebie
  4. Magda <przytulam> cholernie boli... ja wiem... Jak reszta się trzyma? Pałeczku <*>
  5. Dzięki programowi zgłosiło się 5 poważnie zainteresowanych domków :) Domki wszystkie wydają się super :) Mam nadzieję, że uda nam się wybrać najwspanialszy dom dla Księżniczki Naszej. Maszarbela dziękujemy :Rose: Kris dziękujemy :Rose:
  6. [quote name='Ada-jeje']A nie mozna by go wyciagnac ze schronu i zafundowac mu jakis hotel, w ktorym by sie poznali na nim i wtedy latwiej bylo by znalezc mu nowy DS, nie wierze zeby ktos zabral go ze schroniska. :shake:[/quote] Jaki hotel i kto się podejmie finansowania? Pewnie, że to tak naprawdę dla niego jedyna szansa bo jak trafił to wyglądał pięknie teraz........... niestety ja nie jestem w stanie się nim zająć w schronisku bo jest 300 zwierząt i są takie, które są przyjazne a też jeszcze się nie doczekały swojej kolejki do wyjścia, obfocenia...itd..a psów ciągle przybywa... We mnie on wzbudza respekt... Jego sytuacja jest wyjątkowo trudna...
  7. Muszę się przyznać, że trochę namieszałam chyba... o Unka zadzwoniły dwie rodziny a o Rumbę pięć domków... Jeżeli chodzi o Una to jedna rodzina i druga mieszka na wsi. Jedna ma psiaka na łańcuchu a Unek miałby iść do domu. Druga rodzinna nie ma w ogóle ogrodzenia i Unek by biegał.
  8. Jeżeli się zmienia to pewnie na gorsze... sierść skołtuniona... marnie to wygląda... smutno i beznadziejnie
  9. Batmanek w poniedziałek miał kastrację... zalecił ją lekarz ze względu na zmiany skórne i na chorobę tarczycy:cool3:
  10. Właśnie będzie super jak wstawisz link :loveu: dziękuję :loveu:
  11. [quote name='Maszaberla']Tak, jutro Kris wstawi filmik Wiadomo juz cos z potencjalnym domkiem? Wiem ze byly telefony...[/quote] Wstawisz Kochana link jak już będzie? :oops: Z tego co słyszałam to 4 domki się zgłosiły w czasie programu. Mamy namiary i teraz na spokojnie będziemy się z domkami kontaktować i rozmawiać bardziej szczegółowo
  12. [quote name='MyrkurDagur']Widziałam Unka w TV :multi: :multi: :multi: Śliczności :loveu: Urok i czar :loveu: A czekałam na jego występ jak na szpilkach :nerwy: Od 10.00 tkwiłam przed tym telewizorem, a tam reklamy i reklamy, pogoda i reklamy :shake: i już myślałam, że to właśnie ten moment, a tam Panie nad tymi ustami zaczęły się rozwodzić :cool1: Ale wreszcie doczekałam się :multi: A Pan Michał tak ładnie wszystkie psinki zaprezentował :loveu: [/quote] Lepiej bym tego nie ujęła... siedziałam przed TV , serce waliło mi jak na egzaminie ;) a tu reklamyyyyyyyyyyyyyy............... a potem takie duże usta tak długo malowane :evil_lol: i malowane Prawda, że piękne nasze Ostródziaki? aż żałuje, że wszystkie nie mogły przyjechać ;) czy są jakieś linki dostępne z tego programu, np. do wstawienia na stronę do Unka?
  13. [quote name='Maszaberla']Czekam z niecierpliwoscia na info czy Rumba znalazla domek - zaprezentowala sie w TV wspaniale Jaka to piekna psina ! :loveu:[/quote] Wyszła przecudnie :loveu: aż łezka mi się zkręciła w oku jak ją zobaczyłam... moją Ślicznotkę... Zgłosiło się kilka domków zainteresowanych... będziemy z nimi rozmawiać i ..... trzymajcie kciuki... Maszaberla dziękuję za szansę dla mojej maleńkiej :loveu:
  14. Tak, za to wszystko płacimy osobno my... teraz koszt tej wizyty jednej to było 52 zł.
  15. Nawet nie mała :loveu: dziękujemy :Rose:
  16. Basiu w artykule w gazecie napisali, że zatrzymano tego... w poniedziałek i że psiaki są w stanie cięzkim... czyli te psiaki do czasu Waszego przyjazdu pozostawiono bez pomocy?:crazyeye: link do artykułu [url=http://gazetaolsztynska.wm.pl/Bil-i-kopal-swoj*****,69103]Bił i kopał swoje psy - www.GazetaOlsztynska.pl - twoja lokalna informacja z Warmii i Mazur[/url]
  17. Arielek obecnie jest leczony. Ma problemy skórne, był u weta ...dostał leki i szampon (kąpanie 3 razy w tygodniu), ma również przejść na karmę suchą a nie "domową"
  18. Moja Królewna maleńka nadal w schronisku smutnie patrzy zza krat :(
  19. Czaruś ma jeszcze teraz Przyjaciół z Polski :) Majorek z Ostródy :loveu: stanął na nogi (miał złamany kręgosłup) i jak się nie mylę Sunię z Pasłęka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85bc4f244f570475.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/104/85bc4f244f570475med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec4f74dfdbb4c17e.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/ec4f74dfdbb4c17emed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Majorek już sobie chodzi samodzielnie.... a mieszka z Czarusiem naszym dogowym i z .... innymi Skarbami ...np. z Czarusiem z dogo... [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85bc4f244f570475.html][img]http://images43.fotosik.pl/104/85bc4f244f570475med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec4f74dfdbb4c17e.html][img]http://images48.fotosik.pl/104/ec4f74dfdbb4c17emed.jpg[/img][/URL]
  21. [quote name='zurdo']To my wszyscy powinniśmy Ci dziękować z nią :) Dużo zdrowia dla Perełki![/quote] oooo.. Bratowa zawitała do Perełki ;) Dziękujemy :loveu:
  22. Jeśli nie miał RTG to nie wiem na jakiej podstawie taka diagnoza? operacja na kręgosłup to nie byle co... :cool1: Dowiedz się ile możesz, czekamy na wieści :) Tak czy siak faktycznie lepiej go wyciągnąć im szybciej tym lepiej.
  23. Dziewczyny dlaczego operacja? Widział go w ogóle jakiś wet czy wcale? Może wystarczy np. kuracja nivalinem, carboxylazą...lub może jeszcze to coś innego... U nas starszym psiakom zdarza się czasami taka przypadłość młodszym czasami też... i nigdy nie było mowy o operacji... ale Wy wiecie lepiej bo jesteście bliżej. Trzymam kciuki za psiaka...
×
×
  • Create New...