-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Amber maleńka, uszata sunia z charakterkiem :) Ma domek!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3566/dscf4623nu6qw9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img99/dscf4623nu6qw9.jpg/1/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/dscf4623nu6qw9.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Jakieś tu przekłamanie chyba jest......... :roll: to niemożliwe, że to już dwa lata :cool1: .... poprostu niemożliwe :cool1: Szariczku ... buziol wielki... :) i przekaż buziola swoim rodzicom ;) -
Amber maleńka, uszata sunia z charakterkiem :) Ma domek!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Ta kieszeń musiałaby być sporawa.[/quote] oj tam zaraz..... sporawa... :razz: -
[quote name='blue.berry']Co tam u Lusi? nadal nie ma szans na domek? kiedy ew byłaby robiona sterylka - dajcie znak to przekaże kaskę na nią. Ogłosiłam Lusię na: [URL="http://www.psy.pl/adopcje/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.psy.pl/adopcje/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.adopcje.org/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://kupiepsa.pl/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://zwierzeta.low.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://zwierzeta.low.pl/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [size=3][font=Times New Roman][url=http://www.adopcjepsow.org/]Adopcje Ps[/quote] Sumpi daje w kość?... odezwijcie się... wyślijcie choć "pustą kopertę"...
-
Lora 7 letni podhalan oddany do schroniska. Jest domek !!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
SUnia zasługuje na dobry dom i ciepło którego chyba nigdy nie zaznała.... -
młody mix labradora LABO czeka w schronisku...
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Pięknie się dzisiaj z nami bawił jak szczeniaczek..... ale woli bardziej dorosłe towarzystwo niż dzieci... uciekł pracownikom z boksu i prosto przybiegł do nas :) i się powygłupialismy trochę.. ;) jest bardzo Kochany.... -
Sznaucerowata Silver bez łapki ma dom! :)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Silver jest sunią bardzo przyjacielską zarówno do ludzi jak i innych zwierząt, dzisiaj przyniosłysmy na chwilę do biura sunię troszkę dziką... i Silverek odrazu się z nią zaprzyjaźniła :) i troszkę się denerwowała, że ją potem zabrałyśmy ;) -
Amber maleńka, uszata sunia z charakterkiem :) Ma domek!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Po tych bystrych ślepkach widać,z ę ma wiele z ratlerka :p Stąd te humorki i zlosci :cool3:[/quote] jest niesamowita... Kochana i maleńka bardzo... do kieszeni się prawie zmieści... sierść króciutka i zima w schronie.... może być cięzko jej przetrwać :( -
Leżała od wigili na poboczu drogi. Jedzie do niemiec !!!
Aga_Mazury replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Byłam u Saby. Jestem przybita, przy stawianiu jej na tylne nogi, palce stóp podwijają się bezwiednie. Żle to wygląda.[/quote] Bursztyn tez wywijał... a ma szansę na sprawną jedną tylną nogę... Saba dostaje zastrzyki? nivalin i B? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
U mnie w tej chwili na termometrze za oknem jest -16 . Jestem przerażona szczerze mówiąc. Wczoraj dokładana była słoma do bud, żeby było więcej.... ale czy to starczy... malutkiej Amber dodatkowo włozyłam budę taką z gabki w budę...ale nie zrozumiała o co mi chodzi i sobie udeptała ją na legowisko... tak czy owak... nie chcę zimy edit: sleep szczeniaki z pierwszych postów znalazły domy :) -
Piękna sunia- owczarek niemiecki- prosi o dom! ma dom
Aga_Mazury replied to kasiek_15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']To jest sunka, na ktorej mi mocno zalezy zeby znalezc jej domek. Pies jest niewysterylizowany i siedzi z innym psem w boksie. Martwie sie, ze za chwile beda szczeniaki. Jest piekna, nieprawdaz?[/quote] Kto podał takie informacje w schronisku? Sama robiłam przelew za kastrację Rysia aby mógł zamieszkać z Mają więc chciałabym wiedzieć o czym o czym chyba nie wiem. Mamy większe możliwości kastrować psy niż sunie zatem to robimy, bardzo dużo psiaków jest kastrowanych aby mogły zamieszkac z suniami bo z samcami się zupełnie nie dogadują. -
Leżała od wigili na poboczu drogi. Jedzie do niemiec !!!
Aga_Mazury replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
basia a zdjęcia RTG masz? ona jest u weta, tak? to on już chyba wie o ma robić i jak jej pomóc, żeby się załatwiła.... -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
zdjęcia Szariczka mnie normalnie wzruszyły........... dzięki :loveu: -
Leżała od wigili na poboczu drogi. Jedzie do niemiec !!!
Aga_Mazury replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basiu ona musi mieć wyciskane siusiu i kupę? RTG? cyfrowe...pewnie nie ma, znając nasze okolice ;) -
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na wiadomości.