-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszę się, że jest ciut lepiej :) -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
malicja :loveu: tutaj link do allegro Lipi [url=http://www.allegro.pl/item502247694_lipi_sunia_pobita_z_odklejonym_oczkiem.html]Lipi sunia, pobita, z odklejonym oczkiem (502247694) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Lipi charakterek ma dominujący, tzn dogada się z psiakiem, który zupełnie się jej podporządkuje... do ludzi radosna, Kochana, zero agresji. Oczko do konsultacji, ale niestety nie na poziomie naszego miasteczka. Skóra podleczona, sunia utuczona ;) i psychiczni podreperowana. -
[quote name='agatkia']Zobaczcie, ile on ma siły w tej jednej tylnej łapie!! YouTube - Muskelkraft.AVI Ta łapinkę już zauważyliśmy w Ostródzie...on nawet jak go prowadzaliśmy na kocu na spacery to przez ułamki sekund na niej stawał....stąd nadzieja w nas rosła... i ja nadal wierzę..... w mojego Skarba zachary wiem :) ale serce tęskni wbrew wszystkiemu i oczy się pocą ...
-
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kobix']ups!:oops: dopiero teraz to zauważyłam że wątek jest w akcjach(co prawda to też AKCJA...no nie ;))a nie w psach do adopcji... jak przenieść?:roll: tak...Psinal potrzebuje grona dożywotnich przyjaciół:razz: być może brak zainteresowania jest z powodu wieku Psinala-można pomyśleć "no tak ale po co go leczyć skoro i tak niedługo zakończy życie",albo brać jego stan zdrowia na barki starości..ale to nieprawda ,jeszcze 3-4 m-ce był w doskonałej formie ,potem gwałtownie wykończyła go choroba(być może gdyby była leczona we wczesnej fazie nie doszłoby do takiego stanu zdrowia psa:shake:) jestem dobrej myśli-drugi dzień bez prochów a Psinal wciął michę mięska ,ma jeszcze biegunkę(pije Gastrolit)ale już bez krwii,pije dużo wody i czego się obawiałam najbardziej-nie ma wysokiej gorączki... WOW tylko tak dalej:lol: Napisz do moderatora o przeniesienie wątku.... a co do tej starości...to wydaje mi się, że jest tu mnóstwo ludzi, którzy kochają staruszki.... JA UWIELBIAM! -
Muszę Wam to pokazać..... poprostu muszę.... Kra zobacz jaki Przystojniak [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6849/lukebernstein2gn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img156/lukebernstein2gn8.jpg/1/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/lukebernstein2gn8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przenieś wątek na psy w potrzebie...przeciez Psinal potrzebuje zainteresowania... ja sama zupełnie przez prypadek trafiłam na wątek... proszę na priv numer konta i pełny adres :) buziaki dla Poczciwinki Słodkiej :loveu: -
Junior ma już wspaniały Domek u Pani Ewy w Tarnowskich Górach
Aga_Mazury replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Bardzo dużo osób jest z Olsztyna, bardzo są pomocni zatem myślę, że nie powinno być problemu z taką wizytą...zaraz popiszę priwy ... -
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Encorton nie jest drogi, skutki ...jak po sterydach... Jaki Royal mu posmakował? ;) i dlaczego nikt nie zagląda do psinala... on jest cudny... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo tęsknimy......... <*> -
Prośba o godną śmierć PSINALA-leki lub eutanazja:(
Aga_Mazury replied to kobix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki koszt miesięcznie wychodzi? Piękny jest i taki smutny,,,, Teraz mieszka u Ciebie jak dobrze zrozumiałam? -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...a jednak to było pożegnanie...kulturalny z niego Pan, poczekał, pożegnał się i usnął... już mu dobrze ale mi jest strasznie źle....:placz::placz::placz: -
Pan Panda- duży, roztrzepany kudłatek doczekał się domku!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Kudłacz jest radosnym, uwielbiającym zabawy psem -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Aga_Mazury replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Alfikowi trafił do schroniska z urazem pazura (wisiał i krwawił). Alfik przeszedł zabieg obcięcia i teraz dochodzi do siebie... chyba nawet miał podstrzyżoną sierść ... bo był dość zaniedbany