-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
młody mix labradora LABO czeka w schronisku...
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Przepiękny, pełen energii psiak..... szaleje na spacerkach, uwielbia się bawić .... czeka na dom -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Wczoraj jak współtowarzyszka Saga poszła na spacer z wolontariuszką to jak zwykle weszłam do boksu z kiełbaską i podeszłam do budy Zjawy. Ona zawsze wygląda tak samo, zawsze siedzi tak samo... jakbym miła deja vu... Rzucam jej kiełbaskę do budy... nawet nie drgnie, wzrok odwrócony, głowka wbita w róg budy.... mówię do niej... ale ogólnie taki psi jazgot, że mało co słychać... odchodzę ...zza siatki patrzę.... wtedy patrzy już na mnie ale ze spuszczoną głową....sprawdza czy sobie już poszłam...widząc mnie znowu się odwraca... dopiero jak mnie nie widzi zjada smakołyk... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czy nasz niewidomy Mozart ma wątek? edit: już widzę ;) -
Besterek wczoraj nie chciał wyjść na spacer..... :shake:
-
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Ponawiam prośbę o info założycielki wątku .... :-o[/quote] Jakie konkretnie info? :roll: Token jest nadal w schronisku, nie wychodzi na spacery i raczej nie zapowiada się na to, żeby wyszedł. Raczej nie jest zbyt przyjacielsko nastawiony...przynajmniej do wolontriuszy... -
lidka.... nie hodowca :mad: bo nie ma hodowli... tylko Pan, który ma stadko psów i jest wielbicielem husky..zwłaszcza tych biednych po przejściach...
-
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']no wlasnie. co z wielkopsem?[/quote] bez zmian... :shake: -
Ruda, jamnisiowata, młodziutka porzucona sunia. Dom albo schron.
Aga_Mazury replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Poznałam piękność wczoraj osobiście.... jest przesłodka :loveu: [SIZE=1]czy psiak od Was Jack ma wątek?chyba, że imię pomyliłam[/SIZE] -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno jest wyjątkowo KOchanym i przytulaśnym psiakiem, bardz lgnie do człowieka :loveu: powinien mieć najcudowniejszy domek. Wychodzi co sobotę na spacerek...ale cóż taka chwila radości w tygodniu... jakby chciał cały czas mieć kogoś na drugim końcu smyczy... -
[quote name='Renata5']Halo,dziewczyny,czy Batmanek nadal w schronisku?Bo jak tak,to Trzwba zmienić tytuł,bo tu prawie nikt do niego nie zagląda:shake:[/quote] tytuł zmieniłam już jakiś czas temu... niestety nadal w schronisku razem z Lusią , która ma padaczkę. One razem były w tym domu :roll: i teraz też są razem :oops:
-
Collie Simba pilnie prosi o domek !!! Koszalin . ma dom
Aga_Mazury replied to Inaczka11's topic in Już w nowym domu
Simba ... jak tu Ci pomóc?:shake: -
KRAKÓW - Karl owczarek szkocki Collie dziadunio MA DOM
Aga_Mazury replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Karl przypomina się ...wszystkim... i co z tą jego łapką?,, -
Collie Simba pilnie prosi o domek !!! Koszalin . ma dom
Aga_Mazury replied to Inaczka11's topic in Już w nowym domu
Przepiękny... identyczny jak mój Polo.... zaznaczam sobie wątek.... -
KRAKÓW - Karl owczarek szkocki Collie dziadunio MA DOM
Aga_Mazury replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Ok... Tak czy siak ..colak w schronisku siedzieć nie powinien... co robimy? rozważmy wszystkie opcje... hotel? DT? DS? ogłoszenia w gazecie macie płatne? ...jeśli tak, ile? ... plis zbierzmy go z boksu... -
Napewno rehabilitacja będzie potrzebna. Obecnie jest na nivalinie i carbo ... (complexB)... Dzisiaj wzięliśmy go na chwilkę na spacerek... łapinki tylne faktycznie pościerne aż krwawią... to po spacerku i osuszeniu łapek popsikane zostało antybiotykiem... (to już nasz conajmniej 4 pies sparaliżowany więc specyfiki znamy niemalże na pamięć :-()... i ich ceny niestety... :( wydaje mi się, że ma jednak więcej niż 4 lata...