Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. Doginka bo to nie jest filmik z pierwszego zapoznania ze śniegiem :) też biegała w kółko ! Zabrałam dziś aparat na popołudniowy spacer ,żeby pierwszy śnieg Dumbolota pofocić a tam pozostały już conajwyżej resztki pierwszego śniegu . Ale spacer był superudany . Był Kobi, Karbon, Emir, Gaja. Zrobiło się więc niezłe stadko razem z moimi i była impreza na całego. Są fotki, ale nie ma na nie za wielu chętnych hihih. na zachętę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wXIFWGojRlY/UI1aaMAegUI/AAAAAAAAA6A/pK7CvbeyFKo/s640/DSC_0154.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-js-wBHtWGOs/UI1aYR4DKDI/AAAAAAAAA54/9X_lwMd125c/s640/DSC_0165.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UByeNfxfMNg/UI1aaA5R7NI/AAAAAAAAA6E/nzEtliLtcSs/s640/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-a--43W0e4_E/UI1ad-XUrDI/AAAAAAAAA6Q/l3hQigcxkH8/s640/DSC_0178.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YzFkilGO3zs/UI1af1NseNI/AAAAAAAAA6Y/NPXmRJkxd8s/s640/DSC_0179.jpg[/IMG]
  2. cudna jest ta pieprzasta miniaturka :loveu:
  3. Dumka dziś po raz pierwszy zobaczyła śnieg. Wyszła z klatki schodowej, stanęła jak wryta i nie wiedziała o co chodzi hihihi. Wyszła na dwór i nie chciała w tym białym łapek postawić :evil_lol:, szła chodniczkiem pod murem. Doszłyśmy do takiego małego skwerka, puściłam ją ze smyczy i miała napad głupawki i wielką radochę :loveu:. Potem pojechałyśmy na szkolenie . Podjeżdżam na parking, a tu pusto , ani żywej duszy . No i co się okazało ? Zapomniałam o zmianie czasu :diabloti: pierwszy raz w życiu. No i miałyśmy godzinę czekania. No to Duma polatała se i poszalała na polu w śniegu, potem nas trenerka zaprosiła żeby się ogrzać do swojego baraku no i jakoś doczekałyśmy. Dumka niewiele chciała dziś robić z racji wynudzenia przed szkoleniem i śniegu na boisku, ale w sumie nawet nie było najgorzej. A po powrocie do domu odbyło się pierwsze roztapianie ogromnych śniegowych kul na kudłatych łapeczkach :p pierwszy śnieg Dumki [url]http://www.youtube.com/watch?v=sHH7ZEFA-3Y&feature=youtu.be[/url]
  4. dobrze że już rodzinka w komplecie i w domu, kciuków nie ma co puszczać - trzymamy ,żeby wszystko szło z górki :)
  5. Chwalimy się :lol: [url]http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/--A--/foxi&duma.jpg[/url] Dumiszonek jest po raz pierwszy w PP ,a Foxi to już chyba co numer, albo najrzadziej co drugi :evil_lol:
  6. hihihi kolejny z opitolonymi nóżkami :evil_lol: p.s. wcale mnie to już nie dziwi
  7. Dobrze wiedzieć Vectra ;) . Planuję kolejną wystawę z Dumką w styczniu- Będzin . Chyba żeby była ta sama sędzina co w Zabrzu, to odpuszczę . A potem całkiem sporo wystaw przez cały rok. Jak mnie małpa nerwowo nie wykończy hihi Przytaszczyłam kolejną porcyjkę fotek z zeszłego cudnego weekendu ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h07UAS-AM4c/UIpHtR6hz2I/AAAAAAAAA5A/bwsvFPBjgac/s640/DSC_0120.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--JWjoRnA0CA/UIpHvNItTZI/AAAAAAAAA5M/EOfKlLw29IU/s640/DSC_0125.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oO32i4CNKZk/UIpHuzrlLhI/AAAAAAAAA5I/RkctwOC0hJQ/s640/DSC_0129.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2HEQyLjv3HQ/UIpH2u8fsFI/AAAAAAAAA5Y/n5fgSc80cVQ/s512/DSC_0136.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xreu1TFR3q4/UIpH3Ph0_UI/AAAAAAAAA5c/YHIe94Dh9rg/s640/DSC_0157.jpg[/IMG]
  8. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-XhP6dnzF8AA/UHdU5sbs7RI/AAAAAAAAWCI/My1PzRqYAkU/s640/Niemcy%252C%2520Austria%252C%2520W%25C5%2582ochy%2520%2528108%2529.JPG[/url] ja pier********* ale widoki !!!!!!!!!!:crazyeye: a to światło i ten odcień trawy! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xG6iQlS374M/UHdU7fQ3I5I/AAAAAAAAWCc/dn4PSf-kOlA/s640/Niemcy%252C%2520Austria%252C%2520W%25C5%2582ochy%2520%2528110%2529.JPG[/IMG]
  9. eria

    Sfora Hektora

    uśmiech jak ta lala :evil_lol:
  10. [url]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/66375_544324478927268_122255640_n.jpg[/url] dobre!! dłuższą chwilę się przyglądałam, co jest z tym zdjęciem nie tak :evil_lol:
  11. e tam to chyba Cię cofa ta świadomość co to jest hihihi
  12. [QUOTE]ogłaszam konkurs na imiona dla dwóch małych wychudzonych wężyków[/QUOTE] Kabanos i Parówka ! Koniecznie ! :evil_lol:
  13. [quote name='Saththa']Nie bardzo ogarniam powiązanie pomiędzy złą Małp a a zakupem penisów :lol:[/QUOTE] po pierwsze- powinna raczej dostać w łeb niż dostać prezenty hihih po drugie - takiego penisa czy tchawicę się ponoć długo żuje :evil_lol: więc może oszczędzi sprzęty domowe jednak, a za płucko da się zabić więc okazuje się już niezbędne w moim domu do prawidłowego funkcjonowania
  14. Dziękować, faktycznie i sobotnia i niedzielna sesja wyszła super ;) teraz już pogoda się popsuła, jest mokro,zimno i niefajnie. Chyba w związku z tym Duma była dziś bardzo nieznośna na popołudniowym spacerze, a w domu mama zaraportowała nadgryzioną tapicerkę krzesła kuchennego :mad:. To już drugi raz kiedy Duma była wyjątkowo niedobra w czasie drastycznego pogorszenia pogody ... No i co pańcia zrobiła z tym fantem ? otóż zamówiła kochanemu pieseczkowi :diabloti: zapas płucek,penisów i tchawic wołowych... Zrujnuje mnie małpa ;). fotki z niedzielnej wycieczki do Rud Raciborskich [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JFRhmreS6aY/UIblFVwBL9I/AAAAAAAAA4Q/oFZehHIfrt4/s512/DSC_0017.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iYgUKy6f1I0/UIblFD-djaI/AAAAAAAAA4I/X3-mzE7-rag/s512/DSC_0066.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UpMr8ODX7vw/UIblF0VFJJI/AAAAAAAAA4M/1AwApPEBdpY/s640/DSC_0079.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HQaSDUPbYZY/UIblNUXwIjI/AAAAAAAAA4g/sFBf2TEKvVk/s640/DSC_0102.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zLmBSfxT4SE/UIblO6j_KAI/AAAAAAAAA4o/6J41X3vBoYc/s640/DSC_0112.jpg[/IMG]
  15. [QUOTE]W sobotę kopie rowy przeciwczołgowe, wilcze doły i zaminuję teren. Siatkę pod prąd i oplote drutem kolczastym, a z desek zbuduję wieżyczkę z reflektorem i działkiem Gatlinga sterowanym komputerowo ... Ściągnąłem wzór umocnień stosowanych na granicy w Północnej Korei, może się sprawdzi i tutaj! [/QUOTE] rozwaliło mnie to :evil_lol: niezłe macie przeboje z Yodą ;)
  16. eria

    Sfora Hektora

    Czyli i słuch i wzrok już u Borysa zawodzi...:-( U mnie nie ma kleszczy , nie ma komarów, za to mam pełno wielkich bzyczących much w mieszkaniu jak choćby na chwilę otworzę okna, są wybitnie irytujące :angryy: Gosia za to ma ogromne ilości komarów ,a to chyba jeszcze gorzej ;)
  17. no tak, dziecko jak szczeniak , CZASEM sypia hihihi :) czekamy na relacje
  18. nie wiem jakim ostrzem ją cięłaś, ale dla mnie jest jednak ciut za goła ;) no i ja bym jednak poprzycinała firanki i łapy , czemu miałoby to szkodzić ?
  19. Gratulacje !!!!! teraz pewnie Kinga nieczęsto będzie na dogo ;) obowiązków co niemiara
  20. zastanawiałam się przez chwilę co to za nowa galeria w moich subskrypcjach hihih [url]https://lh6.googleusercontent.com/-06RGY4oCEZY/UH7TgDX3lII/AAAAAAAAM5M/_MyF8eOdJeE/s640/IMG_2777.JPG[/url] on jest przepiękny, a Ty marudzisz chyba gorzej niż ja :evil_lol:
  21. Ogromne gratulacje , Dirki pokazuje na co ją stać :) Jaka najważniejsza wystawa w roku ? klubowa już była ;)
  22. aż się cofnęłam podłogę zobaczyć hihih - faktycznie świetna!! trzymam !!!
  23. TZ coraz lepiej wychodzą rzuty a Tobie foty Jariego w ruchu :loveu: boskie! [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_8983.jpg[/url]
  24. po prostu nie robię zdjęć jak jest w strąkach po wyjściu z błota :diabloti:
  25. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kq5y0lSerVI/UIQrfNcn3UI/AAAAAAAAA24/GrnkbGVFHMI/s640/DSC_0620.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3jdmW30OpS4/UIQrk-jhXXI/AAAAAAAAA3A/5y7IeFFWTR0/s640/DSC_0631.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TiXygZUoluQ/UIQrn6ZnwCI/AAAAAAAAA3I/9HdaWI6wt9g/s640/DSC_0674.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yfhbibbB1Rw/UIQrsCulIQI/AAAAAAAAA3Q/tUYb0B1pgbs/s512/PA200656.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NYJbgmGBbRs/UIQru96wl3I/AAAAAAAAA3Y/etIta6XwVrA/s640/PA200688.JPG[/IMG] biorę się za obróbkę dzisiejszych z Rud Raciborskich :)
×
×
  • Create New...