Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. jak dobrze,że ja wszelką matematykę mam za sobą........ :)
  2. No to akurat nie jest żadną nowiną,że administracja nie odpowiada ;)
  3. noooo FUJ ! Ale chcieliście niedawno żebym jakiegoś gniota wstawiła, bo to nudno tak stale chwalić :diabloti::diabloti:[I][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/B][/I]
  4. Właśnie wróciłam do domu. Miałam pracować do 21, do 22 szyłam kota . Miał go opracować chirurgicznie szef, ale on od 14 do 21 miał 6 operacji . Kazał ranę oczyścić, no to oczyściłam. Przybiegła z włosem rozwianym szefowa :evil_lol:, spojrzała fachowym okiem, powiedziała,że przepięknie to oczyściłam, to teraz mogę założyć dren i zaszyć :evil_lol:. No to szyłam. :loveu: [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1594/zdjcia0129aa.jpg[/IMG] Powiem Wam ,że dzisiejszy dzień to była szkoła życia, takiego sajgonu to jeszcze nie miałam:shake:. Dosłownie, człowiek nie wie w co ręce włożyć i ze wszystkich stron go bombardują 'zrób jeszcze to , a podaj leki temu, a pamiętasz o kroplówce dla tego?, wpisz te wyniki do komputera, i tak non stop ;) Trza być naprawdę twardzielem i nerwy mieć ze stali.
  5. eria

    Sfora Hektora

    U nas wczoraj było pochmurno i bylejak , dziś świeci słoneczko :) A ja żem człek szczęśliwy bo pospałam do 9 :D co one jedzą ??? ;)
  6. [quote name='Kokosek']zdrowie ratuje ale do jabardziej fotogenicznych się namordnik niestety nie zalicza :/ [/QUOTE] Dlatego ja zdejmuję do zdjęć, a potem zakładam z powrotem ;)
  7. Całe 5 fotek z niedzieli :evil_lol: Bo w sumie mam 12 :evil_lol: Jako,że mam permanentny problem z rozładowującym się akumulatorem ZAWSZE. ZAWSZE jak jadę na jakąś wycieczkę, jestem przekonana,że mam dopiero co naładowany aparat i mogę focić do woli. No i ZAWSZE okazuje się,że jestem w błędzie :evil_lol: i miga czerwona lampka. Rusałka admirał [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037826.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037827.jpg[/IMG] i Foksik - wodna rusałka :evil_lol: [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037824.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037821.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037819.jpg[/IMG]
  8. zaraz wkleję ;)
  9. [URL]http://i55.tinypic.com/kcgfu0.jpg[/URL] ale to jezioro ma odcień !!!!! WOW !! [QUOTE]Aaaa wstalam o 4.30!!!!!!! [/QUOTE]dobrze wiedzieć że niektórzy mają gorzej :D Zozol - jak wyślesz jakieś fotki ciciatych to może dostaniesz nowy baner, bo póki co to straszysz tym starym i w dodatku zimowym z motywem bombki choinkowej :D
  10. [url]http://i51.tinypic.com/34ist9y.jpg[/url] hihih rośnie mały indywidualista :D Cudny mieliście spacerek ! Aż miło popatrzeć na błękitne niebo i zadowolone psiaki. [url]http://i51.tinypic.com/2jb5bf4.jpg[/url] ta fotka Ci super wyszła :)
  11. eria

    Sfora Hektora

    [url]http://images8.fotosik.pl/481/f1c41d9d6662ece2med.jpg[/url] no proszę jaki Ares pracowity :D postanowił Ci podwórko pozamiatać :D
  12. [url]http://i641.photobucket.com/albums/uu134/JIM_BC/artefakt%20treningi/wrzesien2%202010/56.jpg[/url] ale piękny borderek ! bardzo mi się podobają w tym umaszczeniu ! sesja z frisbee świetna!!!
  13. o ja cieeeee!!!! portret jest niesamowity!!! boski !!! A maluchy widzę,że już się mocno rozpełzają :D
  14. Jestem masakrycznie zmęczona. Od 10 cały czas w ruchu ! Najpierw oblazłyśmy całe jezioro dookoła = 2 godziny marszu a potem obeszłyśmy 2 okoliczne wsie dookoła , na czym zeszło z przystankiem na obiad aż do 18.30. Foxi teraz padła trupem. Jej kondycja jako psa w wieku 9 lat jest dla mnie niesamowita. Na koniec tej wędrówki ona jeszcze miała siłę i chęć bawić się z napotkanym psem ! :) Mam jakieś fotki, ale to jutro ;)
  15. Doginko.... nie zachowałam wersji roboczej :( spróbuję... Jedziemy zaraz z Foksikiem na cały dzień do Pławniowic nad jeziorko, poszwendać się po lesie, grzybów , których nie ma, poszukać :) I w ogóle będzie fajnie!
  16. trochę podobne kolorystycznie do mojego, ale spoko, zaraz se zrobię nowy hihih
  17. [URL="http://doginka.pl.tl/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1631/dog2or.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/83526-Fotogaleria-Gordona-Rapera-I-MiA-ki"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5945/do1t.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nie ma sprawy, obiecałam też nowy banerek Jolci od Guta i Buffy, więc zabiorę się za to zaraz :)
  19. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207165.jpg[/IMG] i ostatnie [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207172.jpg[/IMG] a to już wrześniowy zachód na Śląsku [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P9077478.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8287294.jpg[/IMG] szerszeń zawieszony na pajęczynie zjadający posiłek i jednocześnie usiłujący się uwolnić, co po tym zdjęciu mu się udało ;) [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8287289.jpg[/IMG]
  20. no wiesz Ty co ?! Z tym gołym chrześniakiem toś przesadziła! :D Ale możesz powiedzieć,czy stan Fruziola jest mocno tragiczny ? hihihih
  21. Co do gafy z szefem,to miałam nadzieję,że obejdzie się bez echa . Przynajmniej wczoraj się nie zapowiadało,że w ogóle wie. A dziś ledwo weszłam do kliniki to się wszyscy śmiali z tego , z szefem na pierwszym miejscu hihihih. Okazuje się ,że go nie obudziłam, bo już akurat o tej porze czekał na robotników bo ma remont. I jak powiedziałam,żeby bramę otworzył, to poszedł do okna, patrzy, a tu za bramą nikogo nie ma hihihih.:evil_lol: A z innej beczki. Pamiętacie koteczkę Piąteczkę, którą miałam na tymczasie ? :loveu::loveu: Dzisiaj odwiedziła klinikę !! Była na kontroli, bo miała jakiś czas temu złamaną łapkę . Jakiś pechowiec z niej, najpierw ogonek amputowany, teraz łapka złamana . Ale na szczęście już jest wszystko ok. Wyrosła na przepiękną kicię :loveu:, sierść lśniąca, oczy błyszczące, przecudna jest!Miło było ją zobaczyć, że ma się dobrze i że jest kochana:lol:A i zmienili jej imię, teraz zwie się Boni :) edit. Końcówka fot nadmorskich ;) [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207142.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207153.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207161.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207163.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8207164.jpg[/IMG]
  22. [url]http://i56.tinypic.com/35l8bqo.jpg[/url] no to jest bombowe :D a stronka piękna !!
  23. No to jestem- w odpowiedzi na zaproszenie :) Przeczytałam sobie właśnie przy herbatce historię, jak Felek trafił do Ciebie. Zastanawiam się jednak,że Cię przeraziły koszty utrzymania kota? Przecież , przynajmniej moim zdaniem, pies kosztuje więcej? ;)
  24. Poza tym,że marudził, to był skarb nie pies...
×
×
  • Create New...