Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. wstaje! podchodził dziś do bramki boksu ;) widziałam na własne oczy
  2. Kuba jeszcze nadal nie był operowany, Marta rano usztywniła tą połamaną łapkę tak doraźnie. To bardzo dzielny, cierpliwy i mądry psiak, wszystko pozwala przy sobie zrobić... Co do łapki - to prawa przednia, nie lewa ;)
  3. Wróciłam z pracy. Masakra, oka nie zmrużyłam , łóżko niewygodne,poduszki nie miałam, ;) Ale na szczęście bez nagłych wypadków klinicznych. Foxi była grzeczna, zajęła kanapę i przeczekiwała moją nieobecność:lol:. Ale stres miała duży, nie da się ukryć, czasem chwilę popłakała jak wychodziłam od niej, ale tylko chwilę. Noc też sobie ładnie przespała na kocyku obok łóżka. Dzisiaj poprosiłam koleżankę, naszą specjalistkę kardiologa o zrobienie Foxi EKG ( w 2007 miała stwierdzony blok przedsionkowo-komorowy i arytmię serca) - serducho moje kochane zdrowe jak dzwon ! Wzorcowe wręcz!:multi::multi::multi::loveu: Kot szyty był ,jak gdzieś wcześniej napisałam, w okolicy mostka, za przednimi łapami przez cały brzuch 'w poprzek' . Niestety jak to było do przewidzenia, paprało się mocno i szefowa postanowiła otworzyć tą ranę- musi zagoić się bez szycia. Co będzie bardzo długotrwałe :-(. Ale kot jest stabilny, czuje się dobrze, ma apetyt. Nie jest źle;)
  4. jak tam po wystawie? jakaś fotorelacja? :)
  5. Foxi się łatwo dostosowuje tak że o to się nie martwię. Obawiam się raczej trochę, żeby za bardzo nie rozpaczała jak ja będę na dole pracować a ona zostanie sama w pokoju ;) Ale powinno być OK.
  6. [url]http://img524.imageshack.us/img524/1593/dsc1408b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Ale ona jest ślicznie zbudowana
  7. Dzisiaj z Foxi będziemy nocować w klinice. Kto to widział ,żeby w robocie spać nie ?:evil_lol: No ale stwierdziłam, że zupełnie nie opłaca mi się o 23 wracać do domu po to by o 5.20 wstawać i znowu jechać do pracy. ;) Miejmy nadzieję,że nocka będzie spokojna bez atrakcji typu skręty żołądka, cesarki, wypadki komunikacyjne itp...
  8. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037878.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037883.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037888.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037905.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA037899.jpg[/IMG]
  9. a fotki będą ? :) GRATULACJE!
  10. Kociasty lepiej! Ma już normalną temperaturę, rzuca się z apetytem na royalowe paszteciki i stawia opór przed mierzeniem temperatury i zastrzykami , co znaczy ,że czuje się lepiej. :)
  11. [quote name='Saththa']Jak zapewne wiesz z doświadczenia: Tazz to ta największa czarna plama :)[/QUOTE] mnie tam się czarnego psa fociło o niebo lepiej niż białego :)
  12. Nie widzę w ogóle Tazza na tych fotkach, taki mam monitor :/ ale obiecałam sobie na gwiazdkę kupić nowy i jaśniutki :)
  13. Foxi twierdzi,że konie się zjada i tyle filozofii na ten temat :evil_lol::evil_lol:
  14. Balbina wygląda jak skye terrier :D a Felek jak już pisałam ,mini owczarek pikardyjski hihihi
  15. Oj bolą takie wspomnienia :(
  16. Te zwierzaki ponoć da się kupić normalnie w sklepie! Napewno nie są to żadne uratowane stworzenia. Takie moje zdanie,że jest tyle zwierzątek domowych do wyboru,że po co....
  17. jakby mało było zwierzątek domowych- do wyboru , do koloru i do tapety, ale coponiektórzy chcą być 'oryginalni' ;)
  18. dla mnie to jest jakaś masakra, takie zwierzaki w domu trzymać....byli ostatnio u nas w klinice ludzie ze... skunksem...
  19. o jasny gwint!!!!!!!!!! :crazyeye::crazyeye::shake: to się w głowie nie mieści!
  20. Anetta , miał jakiś wypadek, nie mam pojęcia jaki - wiadomo jak jest z kotami - wywieje z domu a potem wróci po paru dniach/tygodniach z olbrzymią starą raną na mostku...Dziś rano podobno było z nim bardzo kiepsko, miał temperaturę właściwie agonalną 35,5 , pod wieczór było już 37,7 czyli ciut się poprawiło... Jest pod kroplówką cały czas, strasznie blady jest . Badania krwi wyszły nawet ok, miejmy nadzieję,że wyjdzie z tego ....
  21. eria

    Sfora Hektora

    Nikuś waży tyle co Foxi !!! a miniaturą miał być hihihih
  22. Irokez wygląda super !!!! :loveu::loveu: świetny pomysł !!
  23. oczywiście zdjęcie zrobione w trakcie, ta dziura na dole nie została :D to jest ciekawe, jak wklejam fajne fotki to marudzą wszyscy ,że nudno , a jak wkleiłam gniota to pustka w galerii :diabloti::diabloti:
  24. to zobaczę pranie jak wrócę z pracy, mam nadzieję,że dziś o normalnej porze a nie o 23 ;)
  25. bardzo prawdziwy demotywator ;) a Felek kiedy idzie do fryzjera? bo wygląda już jak miniatura owczarka pikardyjskiego hihih :D
×
×
  • Create New...