Magda, dotarliście już?
U nas słońce po południu wyszło :-) Ale pewnie jeszcze się załapaliście?
Było super :-) Torka to przemiły, super sympatyczny psiak, jest fantastyczna :-) Doglov, wymiziałam ją :-) Nie dało się inaczej, jest taka cudowna :-)
Magda, dzięki za fajnie spędzony dzień :-) Szkoda, że pogoda kaprysiła ;-)