-
Posts
1551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bira
-
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='_ogonek_']Cieszę się z powodu Rudego :-) Bannerek to u mnie dość amatorski, ale tutaj migający zlikwidują... Jeśli chętnych brak mogę założyć wątek na miau. Zrobię im też album na FB z konta schroniskowego, ale nic się nie stanie :) Na bazarek cegiełkowy dajcie mi jeszcze trochę czasu, dzisiaj najchętniej bym poszła spać.... PS. Jest ktoś może kto mógłby za jakiś czas kotom zrobić nowe fotki?[/QUOTE] Pogoda dzisiaj taka, że chyba wszystkich zamula. Ja dxzisiaj chodziłam półprzytomna... a wyspałam się :-) Pierwszy raz od kilku miesięcy ;-) Wątek na miau jest, ale odzew słabiutki. A fotek na razie nie mam jak zrobić, bo jestem w NL i nieprędko będę w Polsce. Szukam na razie osoby ze Zduńskiej, lub okolic, która mogła by czasami tam wejść i obfocić koty. [quote name='Patmol']piękne koty i piękne maja zdjecia ja myślę że warto im założyć watek na miau (chyba, że już jest?) są ogłaszane? nawet, wydawałoby sie nieadopcyjne koty, znajdują domy[/QUOTE] Dziękuję bardzo :-) Koty faktycznie piękne, bardzo dobrze utrzymane i zadbane. Teraz jest ciężko ze względu na wiek opiekunki i kiepskie finanse... Koty na razie nie mają ogłoszeń. Czekam na bazarek ogłoszeniowy, na którym wykupiłam pakiety. Dzisiaj może sama im jakieś zrobię. [quote name='inga.mm']Poprosiłam o zerknięcie na zduńskie koty zaprzyjaźnionego Piotra, który ogarnia nasze mokotowskie wyrzutki.[/QUOTE] Dzięki wielkie ciotka :-) -
Jak nie ten to inny ;-) Tego kwiatu to pół światu ;-)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
O urzędach się nie wypowiadam, bo po co sobie nerwy psuć na wieczór ;-) I w Pl i w NL to jeden wielki bajzel, ludzie pracuje z łaski i mają problem, że interesanci przychodzą i im doopy zawracają. Magda, u Was też taka beznadziejna pogoda? U nas wieje i pada, podobnioe jeszcze przez dwa tygodnie ma tak być........ Chyba sobie w głowę strzelę, bo Inga ma ferie niedługo i święto królowej ma być w deszczu........... -
A ja się ponownie zachwycam :-) Boskie widoki :-) Fonia, u Was też? Ja myślałam, ze do Pl już wiosna dotarła :-( U nas też beznadzieja, ciągle wieje, do tego deszcz, podobno jeszcze dwa tygodnie ma być tak cudownie ......
-
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Donvitow']Rudzielec jedzie do Kościana w wielkopolsce.?[/QUOTE] Rudy zostaje w Zdunskiej. Bedzie mial fajna prokocia rodzine i kumpla do zabawy :-) [quote name='inga.mm']doczłapałam się. sorki, że tak późno, ale różne rzeczy mnie przygniatają.[/QUOTE] witam :-) milo widziec :-) [quote name='_ogonek_']bira, to fanstastycznie!!! Postaram się cegłowy bazarro wystawić bardzo szybko ;-) Ale dajcie mi czas bo muszę mieć dobry pomysl, przeliczyć wszysko, napisać ładnie i chyba banerro zrobić tyż.[/QUOTE] Banerek mi ktos na miau robil, ale taki migajacy, wiec pewnie zaraz tutaj zlikwiduja... -
Sybel, gratulacje :-) Mój mąż obrączkę sciągnął, kiedy z kościoła wychodził. Nawet nie wiemy, gdzie ona jest ;-) Jukutek, jutro Ci zmierzę tego Tobiego, bo nie mogę miarki znaleźć...
-
Koło mojego bloku na łąkach psy zagryzły dorosłą sarnę. Poszłam tam nieświadoma z Birrą i Ambą i jak zobaczyłam Birre wlekącą w pysku poszarpanego zwierzaka to mało z tego świata nie zeszłam, ta szła radośnie do mnie ze swoim znaleziskiem a mi gwiazdki przed oczami zaczęły migać ;-) Do tego Amba biegała jak wściekła dookoła... Najgorsze, że ona z tym się rozstać nie chciała............... Ale wiem czyje psy to zrobiły, bo wiecznie po tych łąkach samopas latały i atakowały innych... A facet uznaje się za miłośnika zwierząt...
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Oni tutaj mały słaby przebieg informacji... Burdel na kółkach i tyle. Zaraz jeszcze z Hagi do Ciebie zadzwonią ;-) -
Patyczek wiekszy od pieska ;-)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pokaz, pokaz :-) Nie badz chitrus ;-) Co do UWV to wspolczuje... Obys miala te decybele w pracy... Co za upierdliwy narod... -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzien dobry :-) u nas slonce :-) zaraz idziemy do parku, bo podobno pozniej ma padac... -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
bira replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Ale spiochy :-) -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
Rudzielec zarezerwowany. Jutro ma kastracje i idzie do domku. Nowa Pancia w Rudym zakochana po uszy :-) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I nie zrobiłam dzisiaj deseru... A wszystkie składniki nawet miałam. Odkurzacz mi przeszedł na tamten świat, więc pojechaliśmy do centrum i w żadnym sklepie nie znalazłam fajnego odkurzacza. W media oszałamiający wybór 10 sztuk... Zamówiłam przez neta w końcu, ale pewnie dopiero w środę przyjdzie. N nic, najwyżej będę głowę odwracać ;-) I wieczorem zmywarka zdechła......... No już mam dość. Więc na deser już mi chęć przeszła. Seban z Ingusa mufinki z papierka upiekli ;-) -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='sabinka40']Jestem i ja.....piekne te kociaki:loveu:, szkoda że tak daleko:shake:, bo wczoraj miałam telefon że szukaja łownej kotki....[/QUOTE] Można by jakiegoś transportu szukać ewentualnie... -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
Ludziom wszystko przeszkadza, teraz koty, zaraz zaczną im pezeszkadzać myszy jak się kotów pozbędą. Taka nasza narodowa cecha, że wszystko wszystkim przeszkadza:mad: Moje też są na miau, ale odzew zerowy. -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
U mnie też cisza... ludzie piszą, ale na razie koty sa gdzie były... -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
Wiem i się temu nie dziwię. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bedę się modlić, tylko średnio to wygląda,... -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
Oczywiście, że tak. Wstawię fakturę. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bira replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Fajny przepis :-) Jutro zrobię dziewcznom. oby tylko wyszło ;-) Z ilością kotów się oczywiście pomyliłam. Zapomniałam tej n9 dodać ;-) Magda, jakie Wy macie fajne tereny spacerowe. U nas nie uświadczysz. Tylko parki i plaża. A teraz wieje i zimno, więc plaża odpada. -
Starsza pani i kilkadziesiąt kotów... proszę o pomoc. Zduńska Wola
bira replied to bira's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='magdabroy']Lumpek też wykastrowany :) Ach, to nie takie proste :( Fajnie się bieże, ale...[/QUOTE] Wiem, że fajnie. A potem trzeba towarzystwo ogarnąć ;-) [quote name='agaga21']rudy jest też moim faworytem. gdyby nie etna.....[/QUOTE] U nas też nie było szans na kota, kiedy była Amba. Dlatego nie ryzykowaliśmy. Dzisiaj miała jechać do pani Rakowskiej moja koleżanka. Od wczoraj się zgrać nie mogły, ale dzisiaj jak rozmwiałyśmy to na nią czekała. Jedyny minus dla tego domku to czwarte piętro. A Pani wolała by, żeby dom był wychodzący... No nic, poczekam do jutra na wieści :-)