Jump to content
Dogomania

bira

Members
  • Posts

    1551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bira

  1. banda sepow
  2. Zastanawiałam się kiedyś czy Oli ma jakieś poważne zdjecia... no niby ma, te trzy ostatnie, ale ta mina ... wygląda jak kosmita ;-)
  3. Jessu masakra jakaś... jak ten pies ma normalnie funkcjonować ciągnąć doopsko po ziemi???????????
  4. Witam się i wysyłam buziaki dla słodziaka Ptysiaka :-)
  5. Qwenducha wygląda jak prawdziwy lew :-) Boska jest :-) Chociaż leniwcowi parapetowemu też nic nie brakuje ;-) Piękny zwierzyniec :-)
  6. A ja nie wiem do kogo on jest teraz podobny... do każdego po trochu :-) A na wycieczkę to do Holandii trzeba było sobie jechać ;-) Egzotyke byś miała ;-) I na kolacje byś do domu wróciła ;-)
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/497/a7dd1f6721a6e5a4med.jpg[/IMG][/URL] Cztery przemarznięte gamonie ;-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/670/f400d52f38df8025med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/460/6806ab72960f3f49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1844/7ac07cbc5d2e0374med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1640/0edf7b47c4e04a47med.jpg[/IMG][/URL] Bohater dnia :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/465/d7d24823b7b28658med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/460/93ea00d1d4b0fca2med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1863/f6cec602143ab03bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/497/39be02ba3c810441med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1844/9fd403562caa09f6med.jpg[/IMG][/URL] "Mikojała" się na bała, ale Pita jak najbardziej. Na sam koniec chęć dostania ciasteczka przewyższyła nad strachem i wyciągneła rączkę z zamkniętymi oczami i odwrócną głową ;-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/281/c8546496d3b91953med.jpg[/IMG][/URL] Przejęta Inguśka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1701/9a2f2e0123f748efmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/281/d973e8685a809785med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1710/119544ba80c7a4ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1701/be84fda93a198173med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1710/b2748140f8d41e6dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1640/b8b28a410c250852med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dzisiaj do Holandii przpłynął Sinterklass :-) Jednym z miast, które dzisiaj odwiedził była Haga :-) Jutro m.in Amsterdam :-) Od dzisiaj można stawiać buciku na parapecie, okna mamy wystrojone na sintowo ;-) Aż w końcu 5 grudnia dzieciaki dostaną prezenciki :-) Od dzisiaj aż do 5 grudnia wszędzie będą sintowe parady i imprezy :-) W przyszłym tygodniu idziemy na kolejną, ale dzisiaj też byliśmy :-) Holendrzy totalnie szaleją na punkcie Sinta i ci mali i ci duzi. 5 grudnia to dla nich święto jak polska wigilia :-) Mam trochę fotek, kiepska bardzo jakość, ale co tam ;-) Zbieramy ciasteczka i słodycze od Zwarte Pitie :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1844/788de01a191c622bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/497/4979e8cecd69ced0med.jpg[/IMG][/URL] Płyną!!!! ;-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/497/e52743598492a742med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1755/10674f52a9fde163med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1701/78fd11ce3a196802med.jpg[/IMG][/URL]
  12. podniose piekna popoludniowo :-)
  13. Piekna!!! Z taka buzka predko znajdzie domek :-)
  14. Madry chlopak. Nie moze dac psiakim o sobie zapomnuwc ;-) Dogolov, siostra bedzie musiala pokichac kiciusie, chyba, ze pokocha skaczace po zaslonach myszki ;-)
  15. To imprezka domowa Cię jutro czeka :-) Ciekawe czym Cię mąż szaskoczy :-) Ja dostałam na rocznicę super prezent, mega oryginalny, dostałam SUPERNIC ;-) Najnowszy krzyk mody ;-)
  16. Ja myślę, że poczekaj trochę z kaki. To jednak egzotyczny owoc, który jest pryskany na czas transportu... Ja dałam Bianie coś koło roku jak miała.
  17. Najważnie, że Lenka już prawie zdrowa :-) A u zwierzaków pełna Harminia. Nawet Gamoń Etny przy kotach nie pilnuje :-) Cudnie :-)
  18. [quote name='magdabroy']Wciągnęłabyś brzuch i było by ok ;)[/QUOTE] Wciągam, wciągam i tylko mi duszno ;-) [quote name='magdabroy']Kasiu, jak tam buzia u małej? zagoiło się już?[/QUOTE] Buzia ok. Zagoiła się, później znowu przywaliła i znowu polała się krew, ale już jest ładnie :-) Gorzej, bo znowu ta alergia na poliku wyszła. Już siły nie mam na to. Nie wiem czy się czymś wysmarowała, czy coś zjadła... wylazło paskudztwo i jest... [quote name='agaga21']co u was dziewczyny?[/QUOTE] U nas spoko. Odstawiłam sodycze na razie ;-) Więc czasami spoko nie jest, bo mam chyba coś w rodzaju detoksu ;-) Ale dam radę ;-) Muszę. Druga sprawa, że chyba podjęliśmy decyzję,że zostaniemy tutaj na święta. Rozmawiałam z mamą i powiedziała, że przyjedzie. Jakoś przeraża mnie wizja jazdy w tłoku 1200 km. Raz jechałam do PL ponad 24 godziny. Powrót 48. Tym bardziej, że są dziewczyny i ja muszę prowadzić całą drogę. Nie wiadomo jaka będzie pogoda, więc chyba jednak wolę zostać tutaj. Jeżeli faktycznie zostaniemy, to pojedziemy na tydzień w góry w ostatni tydzień lutego. [quote name='lula2010']zagladamy,pozdrawiamy,jak corcia ?pytamy...:lol:[/QUOTE] Córcia wczoraj miała jakąś jazdę, bo spać nie chciała. Wróciłam ze szkoły po 21 a ta prosto do drzwi i w płacz... mamusiu tak tęskniłam... Jakoś udało się uśpić, po czym Inga zaczęła rozpaczać, że czegoś się boi... Jesssu. Ale najważniejsze, że są zdrowe, bo to dodatkowa atrakcja by była ;-)
  19. Do końca tygodnia to masa czasu!!! Chyba ten lekarz żartuje? Ja myślałam o dwóch trzech dniach... Co do poronień się nie wypowiadam, w każdym etapie ciąży może stać się coś złego. Ja z Ingą odliczałam każdy dzień, wieczorem oddychałam z ulgą, że nic się nie stało, a rano dziękowałam, że udało mi się przetrwać noc. Masakryczne to było...Na szczęście udało się dobrnąć do końca...
  20. Może to za wczesny etap ciąży... jessu współczuję Ci. A ile dni masz czekać na poprawę?
  21. A na fenoterol jest jeszcze za wcześnie, że go nie dostałaś?
  22. Justyna będzie dobrze. Musisz być dobrej myśli :-) Oby globulki pomogły. Trzymam kciuki :-)
×
×
  • Create New...