[quote name='Kaaasia']Niech Mikołaj przyniesie Wam górę prezentów :loveu:
[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/44910_114899915342822_1875199194_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
Jaki Mikołaj kochany :-)
Takim mogłby do mnie przyjść ;-)
Sto lat :-) Najlepszego :-)
Ozzy widac przeszczęśliwy :-) Chyba większośc psiaków kocha śnieg :-) Moja Birra dzisiaj też miała atrakcję ;-) Śnieg u nas padał, więc się dziewczyna na trochę śniegowego spacerku załapała ;-) Wracaliśmy już skąpani do kostek w błocku...
[quote name='magdabroy']
Mam śnieg, mam śnieg, mam śnieg :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Mam dużo śniegu :bigcool:[/QUOTE]
A ja miałam śnieg, pełno sniegu a teraz mam pełno błota...
Gamon tez średnio chyba śniegiem zauroczony ;-) siedzi jak taki ciul ;-) i nie wie co ze sobą zrobić... raz posiedzi przy Lucynie raz przy Etnie ... sierota jedna później;-)
Jakie super kubraki mają bulwy :-) A babcia astka pewnie nie dała by się wystroic?
Wnusio to taki powazny facecik :-) Słodki chłopczyk :-) i jaki piękny miał torcik :-)
Fajny ten Atos :-)Świetnie wyglądają z Torka rozciągnięci na podłodze :-) I Lumpiasty do kompletu :-) Koniecznie musicie przemysleć sprawe drugiego psa ;-) Nie musiala byś jeździć 20 km, miała byś towarzysz zabaw na miejscu :-)