Jump to content
Dogomania

bira

Members
  • Posts

    1551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bira

  1. Fajnie macie. Też bym sobie z laskami poszła na sankach pośmigać ;-)
  2. U Was nadal śnieg? U nas juz zapomnieliśmy o tym, że wczoraj padał ;-)
  3. [quote name='Kaaasia']Niech Mikołaj przyniesie Wam górę prezentów :loveu: [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/44910_114899915342822_1875199194_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Jaki Mikołaj kochany :-) Takim mogłby do mnie przyjść ;-)
  4. Witam weekendowo :-) Co tutaj taki zastój?
  5. Sto lat :-) Najlepszego :-) Ozzy widac przeszczęśliwy :-) Chyba większośc psiaków kocha śnieg :-) Moja Birra dzisiaj też miała atrakcję ;-) Śnieg u nas padał, więc się dziewczyna na trochę śniegowego spacerku załapała ;-) Wracaliśmy już skąpani do kostek w błocku...
  6. Połowy kota nie ma przez tą sierść...
  7. [quote name='magdabroy'] Mam śnieg, mam śnieg, mam śnieg :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Mam dużo śniegu :bigcool:[/QUOTE] A ja miałam śnieg, pełno sniegu a teraz mam pełno błota...
  8. Gamon tez średnio chyba śniegiem zauroczony ;-) siedzi jak taki ciul ;-) i nie wie co ze sobą zrobić... raz posiedzi przy Lucynie raz przy Etnie ... sierota jedna później;-)
  9. A kciuki Ci tych ptaszkow nie zjedzą? U mnie Honia miała by stołówkę ;-) Marysia śliczna :-) Ona chyba jest w wieku mojej Biany?
  10. Bardzo ładnie sobie radzi :-) Szybko mu poszło to siadanie :-)
  11. Jakie super kubraki mają bulwy :-) A babcia astka pewnie nie dała by się wystroic? Wnusio to taki powazny facecik :-) Słodki chłopczyk :-) i jaki piękny miał torcik :-)
  12. Ja piernicze ... co to jest??? zabawka dla dziecka?!?!?
  13. Fajny ten Atos :-)Świetnie wyglądają z Torka rozciągnięci na podłodze :-) I Lumpiasty do kompletu :-) Koniecznie musicie przemysleć sprawe drugiego psa ;-) Nie musiala byś jeździć 20 km, miała byś towarzysz zabaw na miejscu :-)
  14. Szybki chłopak jest :-) Brawo :-)
  15. o matuchno... a może trzeba isc tam gdzie ją znaleziono.. może te maluszki gdzieś tam są... wątpię, że zostawiła by dzieci i odeszła daleko...
  16. Oby! Trzymam kciuki za to przytulisko :-)
  17. To zapisze sobie ...
  18. jesssuu ile Wy gadcie .. nadrobić nie idzie ..
  19. a autem nie możesz dojeżdżać?
  20. Sto lat sto lat sto:-) Dla slodziutkiej jubilata :-)
  21. Najlepszego Cezarro :-) Justyna, za wcześnie, żeby brzuchu zaczął rosnąć ;-) Z Inga do szóstego mies. bylam płaska jak deska ;-)
  22. My Honi też nie wpuszczamy ;-) ona sama się wpuszcza ;-)
  23. Wow, nareszcie spełniło się Twoje marzenie :-) Cudowny ten Bartus :-)
×
×
  • Create New...