Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. [quote name='AśkaK']Jest filmik!:p Lusia gania Rudaska. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wVr2Ye4QBLE[/URL][/quote] :multi: :multi: :multi: Haha, Luśka jaka groźna :evil_lol: A Rudy jak dupkę chowa :grin:
  2. Witanko :multi: A ja uwielbiam białaski i czerwone oczęta :loveu: :multi: [url]http://img232.imageshack.us/img232/3796/12206152kt7.jpg[/url] i te wąsiki łaskoczące :lol:
  3. [quote name='Bodziulka']a jak się nazywa córka wójka, nie siostrzebica? :hmmmm: [/quote] U nas to się nazywa siostra cioteczna :lol: [URL]http://img223.imageshack.us/img223/6008/kopiadsc02966oj2.jpg[/URL] :loveu: wciąż się nie mogę nadziwić, że Lusia taka kruszynka :calus: [URL]http://img530.imageshack.us/img530/4059/dsc02969zq2.jpg[/URL] :D :loveu: Hej Aśka :multi: Nadrobiłam :eviltong: :mdleje: Mizianko dla sraluszków :loveu: Pozdrawiam :hand:
  4. [quote name='Pysia']Witaj Paulo coś fotek dzisiaj nie wstawiła :mad:[/quote] :multi: Witaj Pysiu machająca kijaszkiem :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]byłam TU ..................;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ja byłam z psem :cool1: Smaka mi narobiłaś, zrobiłam sobie sałatkę z fetą i się zajadam :lol: o 2 w nocy :mdleje: :evil_lol: [quote name='AśkaK']Hej Paulcia, ja znowu nie nadrobię!:placz: Ale mizianko przesyłam, dla Ciebie :lol: i dla Maxia!:loveu:[/quote] Hej Asiulka :loveu: Ja też chyba dziś nie dam rady :shake: Maksia wymiziam od Ciebie :loveu: i siebie też :evil_lol:
  5. Witanko nocno-piątkowo-weekednowe :grins: :multi: :beerchug: [url]http://images13.fotosik.pl/101/b511d1ed591e0d03.jpg[/url] :buzi:
  6. [quote name='bonita']No ja też sem jest :loveu:Pzdrawiam całą rodzinkę :loveu: scurki też :)[/quote] :multi: Cześć Kasiu :loveu: Dzięki i wzajemnie :calus: Dogo mi zamula :angryy: A chciałam se dziś poodwiedzać wszystkich :roll:
  7. [quote name='Wilejkaros']Na obczyźnie???? A podatek odprowadzi? Hihihihihi[/quote] Oni tam jadą się lansować, nie zarabiać ;) :evil_lol: Magdzialenka :loveu: Powodzenia i dobrej zabawy na konwencie i udanej niedzielki :razz: I foty poprosze, duuużo fot :grins: :modla:
  8. Siemka córcia :multi: O qrde, pracę zmieniasz :razz: Fajnie, że na lepszą i z szefciem można się dogadać ;) Fotek Tigruśki dziś nie było :-o :mad:
  9. Witanko na wieczór :multi: O lalala, ale tu się dziś działo :D Hip-hop, smoki jakieś :lol: [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Joł joł ziomale:diabloti: Zeby nie było że mnie tu nie ma wcale Wpadłam przywitnąć Ale i was Ziomale:ylsuper: i wam sie pochwale że mam chęć na rapowanie:evil_lol: i z neta korzystanie lecz dopiero potem bo musze iść do weta z kotem ide tam z niechcenia wiec mówie wam dowidzenia:evil_lol::ylsuper:[/B][/COLOR][/quote] Fristajla :cool2: [URL]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/URL] :loveu: ale fajny mini dinozaur ;) [URL]http://images12.fotosik.pl/103/c5f2d4fc23063c1b.jpg[/URL] :loveu: jaka ona duża :-o [URL]http://images13.fotosik.pl/100/01156451edb38255.jpg[/URL] fajna taka oswojona :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ...Legwanek wychodzi na działeczce :p...a mieszka w Pruszkowie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]od razu widać że.... MAFIA :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tam już nie ma mafii, wszyscy siedzą :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a orzeł Ciebie porwie jak nie zjesz śniadanka :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roflt: [URL]http://images29.fotosik.pl/85/f07c58deafb3df0c.jpg[/URL] :loveu: spotkanie oko w oko, nosek w nosek ;)
  10. [quote name='evaxon']heloł mamuska[/quote] Heloł córuśka :loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Paulino na początek mego wpisu pragnę sie usprawiedliwić................ przepraszam, ale nie nadrabiałam zaległości:oops: pragnę sie tylko przywitać i uścisnąć twą dłoń.................. przekaż również uściski łap dla psów..oraz siostry twej :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] Beato z racji tego, iż rozumiem brak czasu, przyjmuję Twoje usprawiedliwienie i wybaczam, tudzież dziękuję za szczere intencje, z radością odwzajemniam Twój uścisk dłoni :loveu: Psy i siostra również bardzo serdecznie dziękują za uścisk łapy :evil_lol: :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witam się szybciutko:multi:i uciekam do kuchni udzielać się kulinarnie[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witanko :multi: Ani mi nie mów, co tam upichciłaś, bo się zaślinię :cool1: :evil_lol: [quote name='clockwork'][LIST] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]walki psów ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]latające piłki ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]psiowe portreciki ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Czyli norma wykonana :multi: A mi nadal nie wchodzi :oops::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Echo :D :multi: Witaj ta, której nie wchodzi :evil_lol: [quote name='dealer']dzien dobry serdeczne i cieplutkie....:multi:[LIST] [*][COLOR=black]walki psów ...byli :diabloti: [/COLOR] [*][COLOR=black]latające piłki ...byli :diabloti: [/COLOR] [*][COLOR=black]psiowe portreciki ...byli :diabloti: [/COLOR][/LIST][COLOR=black]Czyli norma wykonana:diabloti:[/COLOR][/quote] Echo, echo :D Bry wieczór Aguś :loveu: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Dzięki za kciuki, przydadzą się :eviltong: nie lubię pić wody ze szklanki :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Cześć kwiatuszku :multi:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]no to ONE BEER:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :D :evil_lol: [quote name='Pysia']Są fotki :multi::multi::multi: Doczekałam się :lol: Na dodatek zabawowe czyli moje ulubione :loveu:[/quote] :multi: :loveu: :sleeping: :hand:
  12. Witaj zarobiona :lol:
  13. Witaj szczęśliwa :multi: [url]http://img231.imageshack.us/img231/3142/dsc0065pd0.jpg[/url] może i jest wredota :evil_lol: ale jaka śliczna :loveu:
  14. [quote name='evaxon']:crazyeye: o masz i moze mamy tego samego ojca??:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote] Nic mi o tym nie wiadomo :hmmmm: :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Kurcze, nie pamiętam, bo wtedy jeszcze byłam ciemną masą:roll::diabloti:[/quote] :roflt:
  15. Cześć Pysiu. [quote name='Pysia']A normalnie. Szelma ma odloty i rzuca się na Zmorke:mad: A wczoraj Zmorka nie pozostała jej dłużna ( :crazyeye: ) i jej oddała :cool1: No i teraz już definitywny koniec miłości bo Szelma jej tego nie zapomni.....[/quote] No to niedobrze, niedobrze, że się baby kłócą :shake: U nas też się czasem zdarzają sprzeczki, po jednej takiej Axa ma bliznę nad oczkiem :placz: ale nie są pamiętliwe, przynajmniej wobec siebie :roll:
  16. [quote name='madzia i medor']Jejku, gdybyście słyszeli, jak oni ze mnie polewali:mdleje::oops::oops::evil_lol: No, ale w końcu to ja, Magda z Tych:cool1::cool1::cool1::evil_lol:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
  17. Witam :multi: Cudna majorkowo-kocia banda :loveu: I świetne fotki :multi: Błotne kąpiele i zapoznanie z kicią extra :lol: Maluchy przesłodkie :calus: A ta fota chyba naj mi się podoba [url]http://images27.fotosik.pl/84/ef112afa946dfbfa.jpg[/url] :grin: :loveu:
  18. Cześć Kjakersiki :loveu:
  19. :multi: :multi: :multi: Scuraski :loveu: :loveu: :loveu: I Salsa :multi: [URL]http://img225.imageshack.us/img225/493/dsc01285yu4.jpg[/URL] pysio :buzi: [URL]http://img505.imageshack.us/img505/585/dsc01956gp2.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://img228.imageshack.us/img228/7044/75872410sy8.jpg[/URL] usteczka :calus: Witanko :multi:
  20. [quote name='madzia i medor']Medeek dziś nie popuścił:loveu:[/quote] :multi: :multi: :multi: Cześć Madzia :loveu: Ja też poproszę relację z jazd :razz:
  21. [quote name='evaxon'][URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190902.jpg[/URL] :evil_lol: ten moj braciszek to ma przesrane z ta Axa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Pieskie życie :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]spróbuję zdać, ale jak nie uda się to świat mi się nie zawali :eviltong: hmm...właściwie powinnam się domyślić, Salsa też ma ześwirowany wzrok ale jeśli zobaczy butelkę, ja biedna nigdy niczego w spokoju nie mogę wypić :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] To trzymam :kciuki: a nóż widelec się uda :lol: :D To pij ze szklanki :p [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]no tak ... [/B][/FONT][/COLOR][LIST] [*][COLOR=Red][FONT=Arial][B]walki psów ...byli[/B][/FONT][/COLOR] [*][COLOR=Red][FONT=Arial][B]latające piłki ...byli[/B][/FONT][/COLOR] [*][COLOR=Red][FONT=Arial][B]psiowe portreciki ...byli[/B][/FONT][/COLOR][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czyli norma wykonana :multi::multi::multi: A ja kończe piwelko .....:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :D :evil_lol: A ja zaczynam :beerchug:
  22. Madzia :glaszcze: Trzymam za tą 6 w totka :kciuki: ;) [quote name='Alicjarydzewska'][B][COLOR=#ff0000]Podpiszcie proszę petycję w sprawie oprawcy zamordowanego "na potrzeby filmu" kotka[/COLOR][/B] :angryy: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67337[/URL][/quote] Podpisałam już kilka dni temu, drugi podpis nad Madzialeną. [URL]http://images13.fotosik.pl/98/9db919dea256231b.jpg[/URL] extra kolorek :multi: [URL]http://images12.fotosik.pl/102/d0b1a8776a9b078a.jpg[/URL] łapinka śmierdzinka :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/98/e35aba7bd8ee36a5.jpg[/URL] gupecek :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/85/70bb816b8a2a7405.jpg[/URL] świeci się jak psu jajca :evil_lol:
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Mam, ale hmm...jestem z tych co to nie uczą się, tak więc mam wolny czas i wolałabym go spędzić w pracy żeby mieć na swoje wydatki :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote][COLOR=Olive][COLOR=Black]Ale zdać zamierzasz[/COLOR][B] :razz: [/B][/COLOR][quote][COLOR=Olive][B] Axa na tym zdjęciu ma ześwirowany wzrok :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190903.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote]Hihi, obsesja w postaci piłeczki :evil_lol:
  24. Cześć córcia :multi: [url]http://images25.fotosik.pl/84/a6c29dad4438febc.jpg[/url] :D :loveu:
×
×
  • Create New...