Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Witanko :multi: :loveu: [URL]http://img164.imageshack.us/img164/7314/s5002266awr2.jpg[/URL] hihi :D Muszkietorek wygląda prawie jak taki samochodowy piesek majtający główką :evil_lol: ;) [URL]http://img126.imageshack.us/img126/8421/s5002907rz4.jpg[/URL] jęzorek :loveu: a jaka z niuni zgrabna laska, mmmm :lol: Pozdrawiamy :hand:
  2. [quote name='bonita'][B]Ty mama patrzaj jaki on mały jest[/B] [url]http://i23.tinypic.com/ous7f6.jpg[/url][/quote] Haha, świetny ten opis do fotki :grin: Dobranoc :hand:
  3. Cześć wariatuńcie :diabloti: :loveu:
  4. [quote name='tygra']niezłą mina taki jestem groźny... bój się [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220926.jpg[/URL][/quote] Hej Beata :multi: Nie zauważyłam wcześniej Twojego posta :oops: Czemu Axa się nie boi :hmmmm: :evil_lol: ;) [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)oki to zapamietam [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja mylę Antonkę i Albertkę :p Jedna ma troszkę brązowego i plamkę na brzusiu, ale nigdy nie pamiętam która :cool1: [quote name='basiulka22tychy'][B][I]dawno mnie nie bylo tyle zaległosi :( ale jakos to nadrabiam nadrabiam :):):):) [/I][/B] [I]uwielbiam scurkowate ogonki :):) pozdrowionka dla maxia i axy :) [/I][/quote] Cześć Basiulka :multi: Dzięki :loveu: Piesy pozdrowione zostały :lol:
  5. Witanko :multi: Maksiu też śpi ze mną w łóżku, pod kołdrą :lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Salsa dzisiaj pobiła sama siebie :angryy: Ja byłam w szkole, ciocia wyszła do sklepu na chwilę i pies został z dziadkiem. Wtargnęła przez tą chwilę do pokoju cioci, przegoniła tam kota i zrobiła kupę na środku cioci pokoju :roll::roll: eee...czasami mi ręce opadają :/[/B][/COLOR][/quote] Pewnie jeszcze parę numerków Wam wywinie :diabloti: Kiedyś jej może przejdzie :evil_lol: ;) [URL]http://img174.imageshack.us/img174/1791/dsc02441hs4.jpg[/URL] aaa dopiero teraz zauważyłam białą końcówkę ogonka :loveu:
  6. [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Jasne Paula daj tylko jakiś sygnał[/COLOR][/B][/quote] Ja jestem do dyspozycji właściwie w każdy weekend, tylko trzeba Dominikę przycisnąć :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska']:Help_2::flaming: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] A te się jeszcze nie umówiły :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong: [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A więc Helołłłłł Mamusiu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Jestem chora glut mi wisi do pasa kaszel wyrywa trzewia remont pozbawia ludzkich uczuć Kcesz się zamienić ?????[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Brakuje mi na parterze połowy ścian podłogi fcale nie posiadam i kto kciał remonta [/COLOR][/B][/quote] :glaszcze: Życzę powrotu do zdrówka :kciuki: i szybkiego zakończenia remontu :cool1:
  7. Cześć bezrobotna :multi: Bosh, zazdraszczam Ci :oops: Zdrówki dla Medzia :kciuki: :loveu:
  8. Cieszkam, że Dili dochodzi do siebie :multi: Zdrówka nadal życzę :kciuki: [url]http://images25.fotosik.pl/87/8aec8e0dc094d9ee.jpg[/url] :loveu:
  9. Wieczorne witanko :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]dodam, że straż pożarna ....................mamy dwa domy dalej................a panowie...........przyjechali na sygnale:cool3::cool3::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] Hahaha :grin: [url]http://img174.imageshack.us/img174/8947/img0079zi7.jpg[/url] :loveu: "czego mnie budzisz babo" :evil_lol: ;)
  10. Cześć Madzialenka :multi: Dobre te przeróbki :D :cool2: [quote name='zona']a ja pamiętam jak położyła się przed Klockiem brzuchem do góry, a on na nią... nasikał. I to 2 razy. :mad: To była miłość od pierwszego siknięcia.[/quote] Buhahahaha :roflt: [quote name='clockwork']z jojkami na pysku prawie :mad:[URL]http://images25.fotosik.pl/87/84572b63d7eb348c.jpg[/URL][/quote] Hahahaha :grin: Maksiu tez się tak układa :cool1: ale ja się kołdrą oddzielam :lol: na wypadek ewentualnego bączka :evil_lol:
  11. Cześć moja marudko kochana :loveu: To akurat masz po mamci :evil_lol: ;)
  12. [LEFT][FONT=Verdana]Witanko Aluś :loveu: Bosh, ile nagadałyście dzisiaj :mdleje: Dobrze, że było dużo fajnych przerywników :multi: [/FONT][/LEFT] [FONT=Verdana][COLOR=Black]http://images24.fotosik.pl/88/27bfd4c97e1ec7a1.jpg :grin: [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black]http://images26.fotosik.pl/87/0165d8b1769c132b.jpg :roflt: [URL="http://images13.fotosik.pl/108/4030339f6a21ba8b.jpg"]http://images13.fotosik.pl/108/4030339f6a21ba8b.jpg :loveu:[/URL] [/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Ha !! Wy wiecie jak sprawić żeby koniec dnia był tak radosny :multi::multi::multi: świetne zdjęcia i filmiki :loveu::loveu::loveu: Z Axy jest świetna szczurza mama :loveu::loveu: weźcie mi ją pożyczcie może Salsa się czegoś od niej nauczy i nie będzie atakować moich ogoniastych panienek przez co mogłabym powiększyć swoje stadko :evil_lol::evil_lol: ahhh...tym miłym akcentem i taką dużą ilością serduszkowych uśmieszków żegnam się na dzień dzisiejszy, życzę dobrej nocy i kolorowych snów :loveu::loveu: :multi: [/COLOR][/B][/quote] :D Dzięki :loveu: Cieszkam, że Ci się podobają :multi: Axa mogłaby przy okazji nauczyć Salsę niekoniecznie pożądanych zachowań :evil_lol: A próbowałaś ją przyzwyczajać do szczurków np w kagańcu? :loveu: Wzajemnie, kolorowych :hand: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hmmmm: to która to ta moja szczurkowa .....ten szalony wiewiór :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Antonka, czyli Powsinoga :D
  14. Filmiki: [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=049d2bff.pbr"]Szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=bffc0e2b.pbr"]Axa i szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=f2aa0fb0.pbr"]Szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=bee9b7ec.pbr"]Axa i Max[/URL]
  15. [CENTER][COLOR=DarkGreen] Trent aka Piszczałka[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230911.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230912.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Tinky aka Chudzinka[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230913.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230914.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Wszystkie siedem dziewczynek[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230915.jpg[/IMG][/CENTER]
  16. [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230906.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Albert aka Cicha Woda[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230907.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230908.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Twiggy aka Zadziora[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230909.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230910.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. [CENTER][COLOR=DarkGreen]ZimZum aka Leniucha[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230901.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230902.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Pago aka Wredzioszka[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230903.jpg[/IMG] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230904.jpg[/IMG] [COLOR=DarkGreen] Anton aka Powsinoga[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230905.jpg[/IMG][/CENTER]
  18. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: Wysyłam uśmiech, uścisk, buziaka...życzę miłego i pogodnego dnia oraz świetnego humorku do samego końca tego dnia :loveu::loveu: [/COLOR][/B][/quote] Cześć :multi: Dzięki :loveu: [quote name='AśkaK']I ja się witam i o zdrówko pytam!:evil_lol::lol::loveu: Klocusiowa nie jedź, zostań z nami!:lol:[/quote] A dziękuję :loveu: wszyscy zdrowi :lol: Witanko :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jade :diabloti: i nawet nie spojrze na te dogowariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wcale nie bede tęsknić :roll: i może wogóle juz NIGDY nie wleze na dogo po takim odwyku :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Taaak, jasne, oczywiście :eviltong: :evil_lol: ;)
  19. [quote name='madzia i medor']Buhahahaha:turn-l::turn-l::turn-l: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220933.jpg[/URL] Doberek dziewczyny:multi:[/quote] Cześć Madzia :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Słoneczne [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/rozmaite/pogoda/18.gif[/IMG] dzień dobry...bardzooooooooooooo foty jakiś mordulcowatych widziałam!!!!![/B][/COLOR][/quote] Bry Beata :multi: [quote name='evaxon']witaj wyganiajaca swe dziecie do kopalni mamo:loveu::loveu:[/quote] :D Witaj córciu :loveu: [quote name='dealer']dzien dobry:hand: obejrzalam se wsciekle psy...i tera sie boje...ide sie schowac do szafy:cool1:[/quote] Nie bój, szczepione były ;) Cześć Aga :multi: [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]witanko moje ulubione Dresiary ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hihi :D Witaj Alu :loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: pomarscony Maxiu [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220926.jpg[/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć dziewczyny... witam sie i żegnam szybciorkiem, bo nie wiem czy przed wyjazdem zdąże jeszcze powłazić do wszystkich :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kupię mu krem na zmarszczki :evil_lol: Cześć Madzialenka :loveu:
  20. :grin: Dobranoc :hand:
  21. [quote name='AśkaK']Cześć Paula, rzeczywiście na tej pierwszej fotce wyglądam jak pająk.:evil_lol:I tylko dlatego moja droga, tylko dlatego Ci daruję!:diabloti::lol:;)[/quote] :grin: :eviltong: :evil_lol: [url]http://img220.imageshack.us/img220/5229/dsc030212qi1.jpg[/url] extra :mdleje:
  22. [quote name='AśkaK']To nie Axa przecież, to żabol jakiś!:evil_lol::lol:;) Czeeeeść!:loveu: Paula no wiesz co, psy się zagryzają, na pewno to to wściekłe jest..! A ty zdjęcia robisz...:shake::evil_lol::lol:[/quote] :D Czeeeeść Aśka :multi: :loveu: :grin: Jaki wściekły :eviltong: przeca on się tu szczerze uśmiecha do Axy :loveu: :diabloti:
  23. :multi: Cześć chudzielcu :evil_lol: [URL]http://img443.imageshack.us/img443/7991/dsc030072bk1.jpg[/URL] pod górkę fajnie, gorzej z górki ;) Ja bym się z Maksiem nie odważyła :evil_lol:
  24. My też trzymamy :kciuki: Oby w końcu była diagnoza i wiadomo było co i jak leczyć :roll: Zdrówka Medziu :calus:
  25. [quote name='evaxon']:lol: nie odmożdżała by gdybys mnie do roboty nie wygonila mamo:roll::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/quote] Życie jest ciężkie, nic nie ma za darmo :evil_lol: ;)
×
×
  • Create New...