-
Posts
4100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Paula replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/9482/dsc0228am4.jpg[/URL] wyrodna ciotka :shake: nie dawaj fot Oliwki z taką miną, bo mi się płakać chce :placz: :evil_lol: [quote name='malawaszka']aaaa właśnie dzwonił facet o Czajnika :placz: chce mi go zabrać :placz:[/quote] To musi się zapowiadać dobry domek, skoro ryczysz ;) [URL]http://img514.imageshack.us/img514/687/dsc0011fx8.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://img503.imageshack.us/img503/6423/dsc0041of8.jpg[/URL] super, że J przeszedł test Lunkowy :evil_lol: ale ja poproszę fotę rodziny psycho w komplecie :razz: :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Paula replied to bonita's topic in Foto Blogi
Dobry na wieczór :loveu: -
Witanko :lol: Super fotki urlopowe :multi: [URL]http://images24.fotosik.pl/87/d7dd51225369c556.jpg[/URL] Bułka miała extra widoczki :multi: ;) [URL]http://images12.fotosik.pl/106/d1d00b3f65703b4b.jpg[/URL] :D :loveu:
-
:grin: Świetne foty z zabawy :multi: a babunia jaka cierpliwa do młodej :loveu:
-
Witanko połikendowe :lol: :loveu:
-
[quote name='evaxon']a czy wspominalam ze dzis wylalam na dłonie super glu??:cool1::evil_lol: cale lapki poklejone mialam :placz:czesc zeszla normalmnie czesc zostala... w niektorych miejscach naruszylo mi skore:cool1: taka ze mnie gapcia jest o!:-([/quote] Po babci taka gapcia jesteś :evil_lol: Dobranoc :loveu: :hand:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Paula replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witanko :multi: :multi: :multi: Uwielbiam oglądać foty Salsy, jest przecudna :loveu: [URL]http://img524.imageshack.us/img524/3871/57159650gw8.jpg[/URL] buzi w nochalek :buzi: [URL]http://img230.imageshack.us/img230/4743/74229635vg4.jpg[/URL] a ku ku :D Zdrówka życzę :kciuki: -
Ale Klocuś ma extra narzeczoną :loveu: Bruxelka - fajne imię :lol: [URL]http://i16.photobucket.com/albums/b47/teroslawa/Bruxa/fa58d219.jpg?t=1190664391[/URL] :grin: smaczna ciocia :evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/87/679e5cb5234bc6b0.jpg[/URL] Witanko Madzialenka :multi: :loveu:
-
Cześć moja pracowita córciu :multi: :loveu:
-
[quote name='evaxon']oo a ja tu bylam i cytowalam fote a sie nie zacytowala:roll:[/quote] Praca Cię odmóżdża :evil_lol: ;)
-
Witanko wieczorne :loveu: Aaaaa, ile extra fotek :multi: Nie wiadomo, co zacytować :cool1: [URL]http://images25.fotosik.pl/87/e9b8f8c073d8740f.jpg[/URL] aortę mu wygryza :placz: :evil_lol: [URL]http://images23.fotosik.pl/87/cd802b91b95769ab.jpg[/URL] ząbecki :loveu: [URL]http://images12.fotosik.pl/107/2aced31e5ad5e119.jpg[/URL] :D jaki tęskny wzrok :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Deba , Paula i Dilerka cos na ten temat wiedza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Potwierdzam :lol: Miałyśmy podobny komitet powitalny i pożegnalny :multi: i jeszcze tiry były i rybki na niebie :D [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][URL]http://www.funny-games.biz/beatup-pc.html[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dobre :cool2:
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]byyłam i widziałam walki psów:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]z tegoz powodu ze jestem w szkole nie m oge sie rozpisawać ale...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]jeszcze tu wroce:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] Siemka Emka :lol: [quote name='malawaszka']hahaha noo to dopiero romantyczne :evil_lol:[/quote] Cała Axa :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]To ja bym chciała taką karę dostawać jak najczęściej :evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220906.jpg[/URL] ale Maksiu ma dużą główke do Axy :) [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220926.jpg[/URL] :evil_lol:jaką agresywną mordkę ma tutaj Maksiu :loveu: ahhh...wszystkie zdjęcia świetne :loveu: WITAM SERDECZNIE :multi:[/COLOR][/B][/quote] :evil_lol: Cieszkam, ze się kara podobała ;) Maksiu jest troszkę większy od Axy i troszkę niższy :lol: Diablik :loveu: :evil_lol: Witanko :multi: :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:evil_lol:ale AXA zrobiła figurkę .... [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220934.jpg[/URL] cześć dziewczęta :multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Kangurek :evil_lol: Cześć Alu :multi: Dzięki za eska :loveu: [quote name='mia_mia']czesc Maxior sliczny jak zawsze:)[/quote] Cześć :multi: Dziękować :lol: [quote name='anetta']Takie groźne psy puszczać bez smyczy :shake: :evil_lol:[/quote] Bo ja jestem nieodpowiedzialna dresiara z pitbullem :evil_lol: ;)
-
Aguś, dzielna jesteś, mogę sobie tylko wyobrazić, co przeżywasz :glaszcze: Trzymajcie sie kochani :calus: Zaciskamy wciąż kciuki za zdrówko Dilusia :kciuki: mam nadzieję, że szybko zapomni i niedługo będzie brykał, tak jak na fotkach :loveu:
-
Aga, myślimy o Was cały czas :kciuki: napisz co z Dilim.
-
[CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220931.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220932.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220933.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220934.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220935.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220926.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220927.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220928.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220929.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220930.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Cześć Aśka i córcia :loveu: Szybko fotki i lecę do pracy :hand: [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220921.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220922.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220923.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220924.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220925.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Paula replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Heloł, cieszę się, żeś szczęśliwa nadal :loveu: i że Czajnik zostaje :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='anetta']Cześc :p Sweet [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220920.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Aneta :multi: :loveu: [quote name='bonita']Qurcze miałam napisać jakie to romantyczne :loveu: Ale już Ala tak napisała :grin: do innej fotki [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220908.jpg[/URL] A portrecik bowski :loveu::loveu::loveu:!!! [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220917.jpg[/URL] I wogóle wszystkie mi się podobują Brywieczorek:multi:[/quote] Hihi, gdyby nie ta butelka, to pozory romantyzmu :evil_lol: I ta trawka wystająca Axuni z pysia :grin: :loveu: Bry Kasiu :multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Paula replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']Tak miałam dziś weekend:p i już po weekendzie:placz:[/quote] Buuuu :placz: Za krótkie te weekendy :shake: [URL]http://images24.fotosik.pl/87/f878c9c093223bf0.jpg[/URL] :loveu: jak się wczuł, aż oczka zamknął :D Bry wieczorek :multi: -
Cześć Madzia :multi: Oglądasz :razz: To już ta 3 seria?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Paula replied to arima's topic in Foto Blogi
:multi: Witaj Lady Vader :evil_lol: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.250.jpg[/url] :D :smhair2: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.10-9.jpg[/url] to mię się podoba :loveu: -
O bosh, trzymamy kciuki :kciuki: Aga trzymaj się :glaszcze: Dili, nie daj się, zdrowiej chłopie :kciuki:
-
[quote name='Pysia']Wszystkie fotki piękne ale ta jest śliczna :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220901.jpg[/URL] Witaj Paula :multi: Ja Cię kocham :loveu: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: Ta jest przesłodka :loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220918.jpg[/URL][/quote] Witaj Pysiu :multi:JCT :loveu: Axa ma fajny kolorek i piękne oczy :loveu: Ślicznie wychodzi na portrecikach, szczególnie w słońcu :lol: [quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]jakie romantyczne :loveu::loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220901.jpg[/URL] witanko kochanieńkie ....:loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hihi, zjadła ten kwiatek :lol: Witaj Aluś :loveu: