Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Witanko :multi: Aaaa, ile foteczek ślicznotki :loveu: :multi: [url]http://img518.imageshack.us/img518/6999/dsc01814pk6.jpg[/url] :D ukochana pufka :lol: [url]http://img227.imageshack.us/img227/1306/dsc01890de6.jpg[/url] :grin: :loveu:
  2. No dobra, wybaczam :p Ale dziś masz odwiedzić :diabloti:
  3. Już pisałam u Ali, że fajny fryz :multi: kolorek mniam :loveu:
  4. Witanko :multi: [url]http://images13.fotosik.pl/104/391651574bfec64f.jpg[/url] super fryz :lol: tu widać lepiej niebieski :razz: [url]http://images29.fotosik.pl/87/0e45c10eb60f0c45.jpg[/url] gdzie głowa Ozzulka :placz: ;)
  5. [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220916.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220917.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220918.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220919.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220920.jpg[/IMG][/CENTER]
  6. [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220911.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220912.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220913.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220914.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220915.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220906.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220907.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220908.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220909.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220910.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Nie wierzę co tutaj tak spokojnie :) :laola: trzeba rozruszać towarzystwo :) [/B][/COLOR][/quote] Witaj :multi: Buuu :placz: nikt nas nie kocha :shake: Za karę fotki :eviltong: [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220901.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220902.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220903.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220904.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220905.jpg[/IMG][/CENTER]
  9. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Vegunia wia wszystkie cioteczki i kazała przekazać ze dzisiaj będą nowe foty! Acha, ten owczarkowaty Cziko co ma u mnie DT dzisiaj jedzie do nowego domku!!:multi:[/B][/COLOR][/quote] No gdzie te fotki obiecane, hę :mad: ;) Super :multi: :multi: :multi:
  10. [url]http://images29.fotosik.pl/86/2e690e46f03a6c04.jpg[/url] "a mi tam wisi" :evil_lol: ;) :multi: Dziń dybry :grins:
  11. Witanko :multi: Widzę, że Tygra w dobrej formie, super :multi: [URL]http://images26.fotosik.pl/85/bdf8e9d7693ed14c.jpg[/URL] o jaka Brenda klusia malusia :loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/86/d2040dd956974140med.jpg[/URL] Haha :D Super wyszła :multi: :loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/86/d16c89fab955c2e1med.jpg[/URL] zmęczony, szczęśliwy ryjek :loveu: ;)
  12. Cześć Pysiu :lol: [quote name='Pysia']Co do kontuzji to czeka nas kolejne prześwietlenie łapy :shake:[/quote] Jeśli to ścięgno, to na prześwietleniu będzie widać? Wet powie Ci to, co sama już wiesz, ze nie może skakać i obciążać ani forsować łapy :roll: Leżeć plackiem tez nie może, najlepszy jednostajny bieg, bez zrywów. [quote name='Pysia'] Ufffffffffffffffffff :multi: Pogoda jak marzenie :loveu: [/quote] Ach, pogoda była piękna :loveu: Byliśmy na 3 godzinnym spacerku :multi: Oby dziś też taka była :)
  13. [url]http://images13.fotosik.pl/101/4224a91176c13ec9.jpg[/url] ozorek mu się pogniótł :loveu: Witanko :multi: Masz już weekend :razz:
  14. Heloł :multi: Też fajnie :) A powrót do normalności to ze względu na szkołę? :razz:
  15. Witaj wyrodna córko :obrazic: Nie byłaś u mamciu i braciszka :mad: A w ogóle to gdzie się szlajasz, że Cię tu nie było od rana :candle: ;) :evil_lol:
  16. Bry wieczór :multi: i dobranoc :hand: A, i dobrej zabawy jutro :multi: Nie wątpię, że taka będzie :grins:
  17. :multi: :multi: :multi: To czekam niecierpliwie na relację w poniedziałek :razz:
  18. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi: No ładnie nagadałyście o tej fecie tyle że nabrałam ochoty na sałatkę kebabową :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Cześć Żonkila :multi: Mi taka jedna smaka narobiła, jak zaczęła opowiadać co przygotuje do żarcia na weekendową nasiadówkę ;) :evil_lol: [quote name='R.J.Osanna']Ale żeście dziewczyny zabalowały!!!:evil_lol: WOW! Ciekawe kiedy się ockniecie:diabloti:[/quote] Ocknęłam się o 9, z myślą, że zaspałam do pracy :evil_lol: ale dotarło, że sobota, więc wstałam o 13 :grins: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ty widziałaś, która była godzina jak to pisałaś???? witaj.....chociaż zapewne jak ty wstaniesz mnie już tu nie będzie [IMG]http://www.gify.org/obrazki/08/012.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] Ledwo :evil_lol: :multi: Witaj Beato, której już tu nie ma ;) [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]boshe ...potem się spi cały dzień .......jak na dogo do 3 się siedzi :mad: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=6]:diabloti:POBUDKA !!!!![/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Witanko :multi: Nie cały, pół :grins: O tej porze się przebudziłam po raz drugi i stwierdziłam, że jeszcze pośpię ;) [quote name='Pysia']Walnięte baby :diabloti: Przez Was zurzyłam ostatnie liście sałaty, ostatnie pomidory i nie ostatnią cebule + ostatni kawałek fety :evil_lol: I zjadłam wszystko na dodatek przed obiadem :cool1: A na obiadek mam leczo :multi:PRZEPYSZNE !!:eviltong: Do tego ciasto ze sliwkami :loveu:[/quote] :multi: Witaj kolejna babo, co mi smaka robi :cool1: [quote name='tygra']Cześć widzę że dziewczyny zabalowały... o 4 rano na dogo 8)[/quote] Cześć Beata :multi: Tylko w weekend mogę sobie na to pozwolić :cool1:
  19. Dobranoc :hand:
  20. Super zwierzyniec :multi: Irma jest cudna :loveu: I oczywiście fotki z Inez świetne :D Szczególnie mi się ten przekładaniec podoba :multi: [url]http://images13.fotosik.pl/99/1bd8e02f6ad7094a.jpg[/url] :loveu: Uczę się od kici :evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/85/d79d2932b14ee326.jpg[/url] Dragonik też super :multi: [url]http://images30.fotosik.pl/85/33beeaf4064766ec.jpg[/url] ale tego zielonego mi żal, jak on się patrzy :placz: :evil_lol: ;)
  21. Wierszyk świetny :cool2: Życzę wytrwałości w pracy nad Szelmą :kciuki: Dasz radę, Ty samolubku :evil_lol: ;) :loveu: [URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.17-7.jpg[/URL] :loveu: [quote name='Pysia']A Szelmowisko znowu kuleje :roll: Skoczyła wysoko po gruszkę, spadła i od nowa kuśtyk, kuśtyk....[/quote] Takie kontuzje niestety "lubią" się odnawiać :shake: :roll: [quote name='Pysia']Tommy teraz chodzi i opowiada całemu domostwu jak jego duma została sponiewierana :mad:[/quote] :grin:
  22. [quote name='dealer']nooooo ales sie nagadala:evil_lol:witaj Paulowata:multi: [/quote] Wybacz :modla: Ja, zwykle taka gadatliwa, gorszy dzień miałam :evil_lol:
  23. Ja nie mam silnych nerw, nie obejrzę :shake: Po Waszych postach widzę, że to musi być makabra :-( Witaj Emi :glaszcze: Czoko śliczny :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdzie kochający domek :kciuki:
  24. [quote name='madzia i medor']powinnam jechać, tylko czy pojadę:evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='madzia i medor']Iść się nachlać, czy nie iść się nachlać:diabloti:[/quote] :grin: Oto jest pytanie :evil_lol: :multi: Witaj degustatorko :grins:
  25. [quote name='AśkaK']Feeeta, daj fety Paolka!:placz::lol::loveu:U mnie w lodówie...epoka lodowcowa!:roll::placz::evil_lol:[/quote] To choć :razz: Feta z pomidorkiem i cebulką :diabloti: i do tego piwello :lol:
×
×
  • Create New...