Ja tez mysle, ze to przeziebienie, wiele psiaków choruje, nie martw się, musi być dobrze.
Jesteś KOCHANA, Totik u Ciebie odzyskał wiarę i pewność siebie, za to wielkie dzięki.:Rose:
[quote name='agata51']Wasze wątpliwości są uzasadnione. Ja też woję, jak zaiskrzy od razu. Chyba nic z tego nie będzie.[/QUOTE]
Masz rację, musi być odrazu "to coś"....
Bazarki na Albercika i Hesię...
http://www.dogomania.pl/threads/197507-DLA-WSZYSTKICH-FAJNE-SŁOWNIKI-PORADNIKI-do-11.XII-na-Hesię-i-Alberta?p=15854646#post15854646
http://www.dogomania.pl/threads/197485-SREBRNA-BIŻU-ŁYŻECZKI-WIDELCZYKI-KOSMETYKI-PIERNIKI-dla-Alberta-i-Hesi?p=15853171#post15853171
Bazarki na Hesię i Alberta...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197507-DLA-WSZYSTKICH-FAJNE-SŁOWNIKI-PORADNIKI-do-11.XII-na-Hesię-i-Alberta?p=15854646#post15854646[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197485-SREBRNA-BIŻU-ŁYŻECZKI-WIDELCZYKI-KOSMETYKI-PIERNIKI-dla-Alberta-i-Hesi?p=15853171#post15853171[/URL]