Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. A widziałaś brzydkiego BOKSIA:mad: , bo ja nie:evil_lol: !
  2. Imbirkowa, to trzymaj się, nie przekazuj Boksiowi smutaskowych nastrojów:mad:
  3. Tak, to Tata Gastona, też Gaston, a sunieczka to moje SZCZĘŚCIE (trzecie z kolei), siostrzeniczka Gasia.
  4. Dopiszę jeszcze; moja pierwsza psinka demolowała, niszczyła, ale kochalismy ja taką, jaką była,. Na Jej cześć jest od kilkunastu lat zawsze druga psina adoptowana. Koszi uda się i Tobie, Sunieczko.
  5. Jaka straszna baba:angryy: , przecież kazdy, kto bierze do domu psiaka po przejściach, musi liczyć się z róznymi problemami. Ta baba to nie człowiek:mad:. Trzymaj się psinko!
  6. Tata Gaston - zdjęcia z października 2006r. [IMG]http://upload.miau.pl/2/10734.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/10735.jpg[/IMG] kuzynka Kiri z wizytą [IMG]http://upload.miau.pl/2/10736.jpg[/IMG] po szaleńczej zabawie [IMG]http://upload.miau.pl/2/10737.jpg[/IMG]
  7. A jaki zadowolony:cool3: !!!
  8. Ciemne plamki na główkach, tylko w innych miejscach:evil_lol:
  9. [B]Kate I Luka - [/B]mam aktualne zdjęcia Taty i Kuzyneczki, można wstawić?
  10. Znam, to znam, mam przecież Boksię:lol: , to już trzecia:cool3:
  11. ... "pieskie życie"...:evil_lol:
  12. Muszynko, śliczna Dziewczynko...
  13. Przystojny Baron czeka... [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/880/boks124mlodszy24lw.jpg[/IMG]
  14. Moniko, jesteś WIELKA!!! Stefanku, ale Ci się poszczęściło!
  15. Miłość,cierpliwość, konsekwencja = mądry,kochający, wierny, do końca swoich dni Bokser:lol:
  16. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG] Starszy Pan prosi o stały domek:-(
  17. A starsze psiaki są takie cudowne, kochajcie Staruszki!!!
×
×
  • Create New...