-
Posts
18097 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagoda1
-
Nowe fotki są????:mad:
-
[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/813/05za7.jpg[/IMG] Cudna Tosieńka:loveu: . To druga po boksiach ukochana rasa. Tylko całować:lol: !!!
-
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Jagoda1 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Pańciu, Twój Seniorek był dostojny i nobliwy i zapomniałes, jak to z maluchami bywa. Korusia Seniorka nie zniszczyła nic, nie nabrudziła nigdy, chociaz miała prawo, po tak długim pobycie w schronisku. A Maluchy tak mają, niestety... W tym tygodniu wywozimy kanapę, ( mam nadzieje, że to ostatni mebel!!!)nad którą się znęcała:evil_lol: , a dywan, tapicerowane dwa krzesła to przeszłość;) . Nie wspomnę ostatnio o takich drobiazgach jak pilot, komórka (pewnie chciała odebrać), buty skórzane (nowe:placz: ), dekoracje adwentowe, doniczki z ziołami (może bolal żołądek psinę:razz: ), kapcie par dwie, rękawiczki skórzane dwie pary, poduszek to nawet nie biorę pod uwagę - to drobiazg, ona lubi rozszarpywac i cieszy sie, że zawartość dookoła fruwa. Mąż to nawet nauczył się, że przed wyjściem trzeba spojrzeć "okiem psa", co moze wpaść do "dzioba"... Ale jak po powrocie przywita Cię taka bandycka radosna gęba umazana doniczkową ziemią i miłośnie wytrze o Twój swiąteczny płaszcz swoje fafle to co zrobisz...? ....A co wspominalibyśmy za kilka lat...? Pozdrawiamy serdecznie - szacowna Korusia i szalona Boksia:lol: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Jagoda1 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Chcę wierzyć że WIEDZIAŁ że trzymam jego głowę, że czuł moje głaszczące go ręce. Że nie był sam. Chociaż tyle. Żeby nie oszaleć." ON wiedział, czuł Twoja obecność, nie umarł w samotności:-( -
Jaka cuuudna mordusia, ma wypisane na niej "czekam" [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5440/p1010421sv1.jpg[/IMG]
-
Warszawa SGGW-Bokserek Staś-szuka domku-za późno-za TM
Jagoda1 replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stasio :shake: -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
Jagoda1 replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Brunonku, aniołkiem jesteś w porównaniu z boksią:evil_lol: -
Czy Ty aby nie tłamsisz jego osobowości?:evil_lol: :mad:
-
" Śnieżny Cud " z Mielca - pojechał do domu !!!
Jagoda1 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Dla takiej psiny warto nie spać całą noc:lol: -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Jagoda1 replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Mordka:lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9585/mordkayd8.jpg[/IMG] -
" Śnieżny Cud " z Mielca - pojechał do domu !!!
Jagoda1 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Śniezynek czeka! [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/3bialas.JPG[/IMG] -
Gastuś to żaden "napobudliwowiec" - Kiri to dopiero wulkan, gejzer, tornado. Szkolę ją i efekty są - mam b. mądrego szkoleniowca, który rozumie boksery i nie tłamsi temperamentu. Dzięki jego wskazówkom jest już całkiem nieźle. To moja trzecia bokereczka, ale temperament Kiri ma za wszystkie trzy:evil_lol:, takie "trzy w jednej". Cieszę sie, że skończyło się dobrze.