[quote name='Kamcia_14'][B][I]A ja chodzę do tej głupiej szkoły i nie mam chwili oddechu :placz: [/I][/B]
[B][I]Cały czas - szkoła , DG, szkoła , DG , szkoła DG ... W wolnym czasie [/I][/B]
[B][I]basen , siłownia , kręgle i inne :multi: Ale tego wolnego czasu jest stanowczo za MAŁO !! :placz: :placz: [/I][/B][/quote]
Jak ja Ci zazdroszczę:evil_lol: !!!