Luna007
Members-
Posts
903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luna007
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
no wiem wiem - to takie jest straszne, jak te biedne psie dzieci muszą cierpieć i umierać - tylko wszystkim nie da rady się pomóc :-(:-(:-( i to mnie dołuje:placz::placz: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jak wypali mój plan z siedleckim Bazylkami to mogę zabrać do siebie na tymczas Ednę- czy ew. ktoś mógłby ją do wawki przewieść?? ja strasznie w tym miesiącu się spłukałam, że nawet na bilet do radomia nie wysupłam........... -
Tina Podhalanka W Nowym Super Domu!!!!!NOWE ZDJĘCIA
Luna007 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
to czekamy na zdjęcie tej śliczności - ludzie to jednak wzrokowcy....... -
niestety miały być zdjęcia, ale nie ma :roll::roll::roll: będę na pewno w weekend- OBIECUJę!! wczoraj poszliśmy do sklepu po szelki z tym mniejszym słodziakiem- zrobił furrorę wśród klientek ;);) dawał buzi i w ogóle lampił się tymi swoimi oczętami i się babeczki rozpływały;) ten większy Bazylek to ma taki bardziej hardy charakter - wczoraj mnie dziabnął jak mu kość zabierałam i na brata warczy jak ma kość - trzeba jakieś imię dla tego mniejszego - bo Enia wymysliła Tabasco, ale to za długie.......... dzisiaj w nocy ich nie zamykałam i spały w łózku - były przepychanki, który na głowie mi ma spać - mniejszy zwycięzył, a duży połozył się w nogach - rano oczywiście cały pokój w sirkach i koopach. Ogólenie z kotami już lepiej i w ogóle są grzeczne dość te Bazylki.Tak bym chciała, żeby one razem poszły do adopcji - jak wczoraj duży został sam to taki był przerażony.....mam taki cichy plan - mam koleżankę (daleką co prawda) - ona ma dom z ogrodem i 2 synów (8, 11 lat) i pies by się jej przydał.....powiedziała, że jakiegoś szczeniaka na tymczas może wziąść...........może jej by Bazylki podrzucić, na razie na tymczas.....może się w nich obu rodzinka zakocha- bo warunki mają.......tyle, że ona nigdy nie miała psa i nie bardzo ja do psów ciągnie - co o tym myślicie??
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
to koniecznie obejrzyj jak się czuje malutka i jak oceniasz - do kolanka czy do pół łydki wyrosnie.............. -
foty może będą jutro, bo muszę skombinować aparat......one ze sobą nie rywalizują - jedzą z jednej miski i w ogóle dość są wybredne - suchego w ogóle, puszki jak się najadły wczoraj to dzisiaj rano nie dojadły do końca, za to serek biały zniknął w mig ;);) jutro pojadę do weta, żeby mi dał na pchły, bo trochę tego po nich biega, tabletki na robale i szczepionki
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu jak myślisz - jaka ona duża urośnie, bo ktoś szuka małego pieska....... -
Matkooooo to diabły wcielone są!!!!!!!!!!!(ja nigdy nie miałam takich maluchów) Ze kupają i sirkają gdzie popadnie to normalne, na koty ciągle poluja - wczoraj wieczorem kocinkę w nogę użarł ten mniejszy:mad:- na spacerku tragedia, było za póżno, żeby szelki kupić a na obrózkach to się jak rybki na wędkach rzucają:lol::lol: zaniosłam je na wybieg na skwerku - tzn ledwo je dotaszczyłam, choć niby są małe :crazyeye::crazyeye: hahahahaha oj raczki dzisiaj mnie bolą -zamknełam je na noc w kuchni, żeby koty trochę mogły pochodzić, bo tak to na stole i szafie siedzą, a tu o 3 w nocy szczekawicy dostały, wypuściłam je z tej kuchni i od razu oczywiście do łóżeczka się wpakowały, przestały szczekać - zajeły się obgryzaniem mojego nosa i uszu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zasnelam po 6 i zaspałam do pracy:shake::shake::shake: - wołam na nie obydwa Bazylki i są kochanymi diabełkami - chodzą za mną krok w krok i obserwują co robię, a najlepiej jak się da na kolanka wdrapać i przytulić ;);) zostawiłam je zamknięte w kuchni - aż się boję wracać
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Luna007 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
matkooo ten szczeniaczek szczkielecik :-(:-( trzeba PILNIE jakiś tymczas mu znaledź, bo na zimnie i deszczu umrze :placz::placz: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dla niej to choćby tymczas były ratunkiem.............może jednak, ktoś mógłby................. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
postaram się napisać ogłoszenia i wydrukować i porozwieszać w okolicy - może komus wpadnie w oko - ona taka śliczna - a jest tylko na allegro - to zdaje się za mało, zeby ją dostrzegł świat i właściwy domek -
tak moja propozycja jest pewna 1000% - choć się obawiam jak moje mieszkanie i koty zniosą 2 szczeniaki :cool3::cool3::cool3: - zobaczymy......bo mnie nie ma w domu min 9 godzin dziennie, a ja nie mam możliwości zamknieńcia ich w łazience, ani w kuchni.........a może one by się zmieściły do klatki takiej wystawowej...........może ktoś by mógł pożyczyć......
-
udało mi się na chwilę tutaj wskoczyć i nadal nic nie wiadomo - licho a teraz strasznie zimno się zrobiło, a maluchy siedzą i marzną, bez opieki jedzenia..............ja mogę im mkax na 2 tygodnie dać domek - ale jeśli w tak krytycznej sytuacji nikt się nie zgłosił............to co będzie po tych 2 tygodniach.............musicie mi pomóc w ogłoszeniach i w ogóle, bo ja jeszcze żadnemu psu domku nie znalazłam, a nie mogę zostać z nimi!!!! chodzi teraz o problem z transportem??? nikt ich do wawki nie podwiezie................
-
Wspaniała kaukazowata młoda sunia Alba-ZOSTAłA ADOPTOWANA!!
Luna007 replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
a ci moi co chcieli pieska - nie spodobała im się :placz::placz::placz::placz: a tak ją reklamowałam!!!!!!!!! - może trzeba jej zrobić bardziej wyzażne zdjęcia, żeby mordkę było widać............. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ona w każdej chwili może zachorować na parvo :placz::placz::placz: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Edna WOłA swojego człowieka !!! obyś jak najszybciej domek znalazła sunieczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
Luna007 replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kTO PRZYGARNIE KOCHANEGO KOTKA PO PRZEJśCIACH!!!! -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
Luna007 replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tweety licho nic mi go głowy nie przychodzi, ale pomyślę..........HELP!!!!!!!!!!!!!!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Luna007 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
i znowu spadłaś malutka na szary koniec!!! ona tak by chciała mieć sowjego człowieka - a nikt się nią nie interesuje :-(:-( może więcej ogłoeszń w necie dac???? ja nie umiem............czy znajdzie się ktoś kto poogłasza malutką?? allegro już ma..........