Jump to content
Dogomania

Luna007

Members
  • Posts

    903
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luna007

  1. takie słodkie maleństwo :-(:-(
  2. tak dawno tutaj nie zglądałam i mialam nadzieję, że Julcia znalazla już swojego człowieka - ale zdaje się, że nadal jest tam sama biedna opuszczona i pewnie zmarźnięta :-(:-(:-(:-(
  3. to strasznie smutne taka śmierć, kiedy wybawienie bylo już tak blisko :-(:-(:-(:-( a co u czarnego szczeniaczka?? czekamy na niego.....no chyba, że ktoś już sie w nim zakochał.....
  4. śliczna i delikatna sunia - potrzebuje własnego domu!!!!!!!!!!!
  5. nikt nie chce takiego wdzięcznego szczeniorka!!!!!!!!!!!!!!!
  6. taki śliczny milutki szczeniaczek i nikt go nie chce!!!!!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  7. och śliczna czarna panienka - tylko gdzie transport :-(:-(:-(:-(:-( albo domek stały???
  8. ufff to dobrze, bo już się zaczełam martwić - ona jedzie do mnie
  9. dziewczyny - znalazł się czarny szczeniak????????????
  10. ależ on jest słodki - jak bym miala warunki to sama bym go wzieła - ten wzrok!!!!!! ludzie komu takiego ślicznego szczeniorka- on zasługuje na swój dom!!!!! i już by chciał w nim być!!!!
  11. dziewczyny - a jak się czuje czarny szczeniaczek? do góry pieski niech jak najwięcej Was z tamtąd uda się zabrać!!!
  12. to niemożliwe, żeby nikt nie chciał miec takiej wdzięcznej sunieczki
  13. on ma takie śliczneeeee oczka - taki piękny szczeniaczek!!!!!
  14. może załozyć nowy wątek, że transport potrzebny??? PILNE - on musi być zabrany jak najszybciej - bo ryzyko zarażenia!!!!!!!!!!!!
  15. cholera tylko transport...............................a kiedy moglybyscie go zabrać z tego miejsca??
  16. mam tymczas dla szczeniorka tylko w Wawce!!!
  17. a macie może jakies jeszcze zdjęcie tego szczeniorka??
  18. jasna cholera :placz::placz::placz: moze jakiś tymczas, spróbuje coś popytać, ale szanse bardzoo małe...........a jak duży on może być -jak onek?? bo teraz do pół łydki??
  19. trzeba zabrać tego szczeniaczka :placz::placz::placz::placz: ile on może mieć?? czy duzy urośnie??
  20. Hahahahaha - widzę, że teraz zaczynamy się prześcigać w uprzejmościach, ale tak serio to Was podziwiam, że dajecie radę - przesłać kilka groszy to nie to samo co brać za tyle psów odpowiedzialność - a wziełam po koleji na tymczas 2 psy i już u mnie zostały...........i już więcej na razie nie dam rady :-(:-(:-(, a Wy jakoś to zorganizowałyście i macie 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Cieszę się, że przelew tak szybko doszedł :multi::multi: a Luna faktycznie jest śliczna - och życzę żeby w tym roku wszystkie Wasze psy znalazły super domki i żeby już więcej nie było nieszczęśliwych i cierpiących zwierząt - szkoda, tylko że tak nigdy nie będzie.................ale może będzie za to coraz więcej takich ludzi jak Wy :loveu::loveu: i tego wszystkim życzę w tym nowym roku
  22. dzięki - matkooo dlaczego ja nie mam ogromnego wora pieniędzy:oops::oops:,ale stówkę zaraz prześlę na tych ocalonych naszych braci mniejszych - WIELKIE UKłONY ZA TO CO ROBICIE:Rose::Rose: to naprawdę budujace, że są tacy ludzie
  23. Czy Kubuś nadal potrzebuje kaski na hotelik?? jeśli tak to coś wyskrobię tylko się pogubiłam z tym AFN - jakie jest aktualne konto - może wiecie???
  24. o qurcze :-(:-(:-(:-(:-(:-( znowu kolejna biedna mama z maluszkami
×
×
  • Create New...