Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Gabucha po kąpielowa :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/116/80bea1432058a2a0med.jpg[/IMG][/URL] I Bertka Akuku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/116/d963a49ad390ebdcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/116/9238d378960fde7bmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. To jeszcze dodam jedno moje zdjęcie z tej sesyjki :) [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=dscn3468p.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/912/dscn3468p.jpg[/IMG][/URL] I zakochana para :) Ona musi mu siedzieć na głowie nawet jak ma cieczkę :mad: [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=dscn3483.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/643/dscn3483.jpg[/IMG][/URL]
  3. [CENTER][SIZE=4][B]:laola::laola::laola: O serdecznie Gratulujemy!!!!! Zaszaleliście !!! :smilecol::smilecol::smilecol: [/B][/SIZE][/CENTER]
  4. Ehhh te Twoje ślicznotki :loveu: A przyszła Mamusia już się ładnie zaokrągliła :loveu: Pozdrawiam serdecznie! A czy będziecie w Nowym Dworze na klubowej?
  5. [CENTER][IMG]http://michalpol.blox.pl/resource/1111Topsy_Turvey_Birthday_Cake_by_p.jpg[/IMG] :laola::laola: [SIZE=7][B]STO LAT STO LAT STO LAT :laola::laola: [/B][/SIZE][/CENTER]
  6. O są foteczki :) Super a najbardziej podoba mi się ta z Somą :) Lubię takie kontrasty :) Ja też spędzam ostatnio czas na porządkach i jakoś tak mi to marnie idzie :cool3: Pozdrawiamy w to leniwe słoneczne niedzielne popołudnie :)
  7. O fajnie tak widzieć na łonie natury baski wczasujące się ehhh :) A dyplomów dla "Szamponów" serdecznie gratuluje!!! A fotki się jeszcze nie znudziły o nie :eviltong:
  8. Hahahah miseczka rozwojowa jest poprostu ;) Zdjęcia jak zwykle piękne. Miło popatrzeć po ciężkim dniu pracy :)
  9. No tak tak jak się siedzi w domku zawsze coś do roboty się znajdzie w czy poza domem a więc czekamy grzecznie :mad:
  10. A my czekamy i czekamy na te Baski na wakacjach ale wybaczamy ze względu na nadgarstek :eviltong:
  11. Witajcie Dziewczynki specjalnie dla Was ja i Czesio :) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL="http://img27.imageshack.us/my.php?image=dscn3476q.jpg"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9096/dscn3476q.jpg[/IMG][/URL] Milka_85 Witamy u Nas i odliczamy godzinki do przyjazdu Waszej Małej :)
  12. To się proszę przeprosić i zasypać nas fotami ;)
  13. No właśnie właśnie obejrzało by się foteczki!!! Ja przyszłam się przywitać po długiej nie obecności na Waszym FB i w ogóle na DGM :evil_lol: Mizianko dla wszystkich trzech Panienek :)
  14. [CENTER]:multi::multi::multi:Gratulujemy udanego występu!!!:multi::multi::multi: [/CENTER] Rudasek pełną gębą z Eldusia!!! My z Bercią nie dojechałyśmy bo dopadła Bertkę cieczka ale mam nadzieję do miłego zobaczenia przy okazji kolejnych wystaw!!!
  15. Asiu to proszę nie nadużywać ręki, stosować się do zaleceń i porady doświadczonej rekonwalescentki i jedynie przeglądać DGM :D Być z nami duchem!!! Pozdrawiamy Cieplutko aczkolwiek dzisiaj zimno pomimo słoneczka oj zimno :p
  16. Gratulacje!!! Ja to dawno już nie wiem o co chodzi na wystawach tzn wiem o co w tym wypadku od najmniej okrzesanej do najpiękniej stojącej i prezentowanej :crazyeye: Moja Bercia np w NDM była za chuda przy suce która w wieku 7 miesięcy ważyła więcej od mojego 3 letniego kastrata :D :evil_lol: [CENTER]:laola::laola: Jeszcze raz Gratulujemy a Buff super się prezentuje :D :smilecol::smilecol::smilecol: [/CENTER]
  17. Witamy z rana co prawda słonko świeci jak oszalałe ale jest tak zimno lodowato na dworku :p
  18. No to trzymamy :kciuki: bardzo bardzo mocno za Wasz dzisiejszy występ :kciuki:
  19. :thumbs::laola::laola::thumbs: Gratulujemy udanego debiut!!! I trzymamy mocno :kciuki: za jutro :thumbs::laola::laola::thumbs:
  20. :thumbs::laola::laola::thumbs: Gratulacje dla Was Obu Dziewczyny!!! Spisałyście się super!!! Oby tak dalej albo jeszcze lepiej!!! :thumbs::laola::laola::thumbs:
  21. To miłego bieganka :) U nas okropna pogoda leje cały czas i wszystkie trzy potfory nie chcą chodzić :crazyeye:
  22. Asiaczku trzymamy mocno :kciuki: i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :kciuki:
  23. Śliczna mała klunia która została z Wami :) Od narodzin była moją ulubienicą !!! Będę jej mocno kibicować na ringach!!! Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia gdzieś w Polsce albo może w Szczecinie kto wie :p Do nas w niedługim czasie zawita prawdopodobnie jeszcze jedna dziewczynka tym razem w wersji mini czyli kolejna sunia YT :multi:
  24. Oj śliczny Masterek i taki dostojny i poważny na tych zdjęciach :loveu: A fotki bosskie ja Madźka zawsze z utęsknieniem czekam na kolejne nigdy nie mam ich dość!!!
  25. [URL]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/URL] Przepiękna dziewczynka :loveu: Witamy się po długiej nie obecności :cool1: Trzymam mocno kciuki za przyszłą Mamusię :kciuki: Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia przy okazji wystaw :lol:
×
×
  • Create New...