-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Gabucha po kąpielowa :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/116/80bea1432058a2a0med.jpg[/IMG][/URL] I Bertka Akuku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/116/d963a49ad390ebdcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/116/9238d378960fde7bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
To jeszcze dodam jedno moje zdjęcie z tej sesyjki :) [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=dscn3468p.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/912/dscn3468p.jpg[/IMG][/URL] I zakochana para :) Ona musi mu siedzieć na głowie nawet jak ma cieczkę :mad: [URL=http://img13.imageshack.us/my.php?image=dscn3483.jpg][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/643/dscn3483.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][SIZE=4][B]:laola::laola::laola: O serdecznie Gratulujemy!!!!! Zaszaleliście !!! :smilecol::smilecol::smilecol: [/B][/SIZE][/CENTER]
-
Ehhh te Twoje ślicznotki :loveu: A przyszła Mamusia już się ładnie zaokrągliła :loveu: Pozdrawiam serdecznie! A czy będziecie w Nowym Dworze na klubowej?
-
[CENTER][IMG]http://michalpol.blox.pl/resource/1111Topsy_Turvey_Birthday_Cake_by_p.jpg[/IMG] :laola::laola: [SIZE=7][B]STO LAT STO LAT STO LAT :laola::laola: [/B][/SIZE][/CENTER]
-
O są foteczki :) Super a najbardziej podoba mi się ta z Somą :) Lubię takie kontrasty :) Ja też spędzam ostatnio czas na porządkach i jakoś tak mi to marnie idzie :cool3: Pozdrawiamy w to leniwe słoneczne niedzielne popołudnie :)
-
O fajnie tak widzieć na łonie natury baski wczasujące się ehhh :) A dyplomów dla "Szamponów" serdecznie gratuluje!!! A fotki się jeszcze nie znudziły o nie :eviltong:
-
Hahahah miseczka rozwojowa jest poprostu ;) Zdjęcia jak zwykle piękne. Miło popatrzeć po ciężkim dniu pracy :)
-
No tak tak jak się siedzi w domku zawsze coś do roboty się znajdzie w czy poza domem a więc czekamy grzecznie :mad:
-
A my czekamy i czekamy na te Baski na wakacjach ale wybaczamy ze względu na nadgarstek :eviltong:
-
Witajcie Dziewczynki specjalnie dla Was ja i Czesio :) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL="http://img27.imageshack.us/my.php?image=dscn3476q.jpg"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9096/dscn3476q.jpg[/IMG][/URL] Milka_85 Witamy u Nas i odliczamy godzinki do przyjazdu Waszej Małej :)
-
To się proszę przeprosić i zasypać nas fotami ;)
-
No właśnie właśnie obejrzało by się foteczki!!! Ja przyszłam się przywitać po długiej nie obecności na Waszym FB i w ogóle na DGM :evil_lol: Mizianko dla wszystkich trzech Panienek :)
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dzasta replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[CENTER]:multi::multi::multi:Gratulujemy udanego występu!!!:multi::multi::multi: [/CENTER] Rudasek pełną gębą z Eldusia!!! My z Bercią nie dojechałyśmy bo dopadła Bertkę cieczka ale mam nadzieję do miłego zobaczenia przy okazji kolejnych wystaw!!! -
Asiu to proszę nie nadużywać ręki, stosować się do zaleceń i porady doświadczonej rekonwalescentki i jedynie przeglądać DGM :D Być z nami duchem!!! Pozdrawiamy Cieplutko aczkolwiek dzisiaj zimno pomimo słoneczka oj zimno :p
-
Gratulacje!!! Ja to dawno już nie wiem o co chodzi na wystawach tzn wiem o co w tym wypadku od najmniej okrzesanej do najpiękniej stojącej i prezentowanej :crazyeye: Moja Bercia np w NDM była za chuda przy suce która w wieku 7 miesięcy ważyła więcej od mojego 3 letniego kastrata :D :evil_lol: [CENTER]:laola::laola: Jeszcze raz Gratulujemy a Buff super się prezentuje :D :smilecol::smilecol::smilecol: [/CENTER]
-
Witamy z rana co prawda słonko świeci jak oszalałe ale jest tak zimno lodowato na dworku :p
-
:thumbs::laola::laola::thumbs: Gratulacje dla Was Obu Dziewczyny!!! Spisałyście się super!!! Oby tak dalej albo jeszcze lepiej!!! :thumbs::laola::laola::thumbs:
-
Asiaczku trzymamy mocno :kciuki: i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :kciuki:
-
Śliczna mała klunia która została z Wami :) Od narodzin była moją ulubienicą !!! Będę jej mocno kibicować na ringach!!! Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia gdzieś w Polsce albo może w Szczecinie kto wie :p Do nas w niedługim czasie zawita prawdopodobnie jeszcze jedna dziewczynka tym razem w wersji mini czyli kolejna sunia YT :multi:
-
Oj śliczny Masterek i taki dostojny i poważny na tych zdjęciach :loveu: A fotki bosskie ja Madźka zawsze z utęsknieniem czekam na kolejne nigdy nie mam ich dość!!!