-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Ale super się ogląda takie zdjęcia a ile wspomnień musiało powrócić przy ich oglądaniu :loveu: Mnie też ostatnio naszło i znalazłam wiele fotek z naszym Onkiem z którym tez w podobnych latach po ringach biegaliśmy. Przepiękne te Twoje sznaucery zawsze mi się podobały olbrzymy i diametralnie miniaturki :p
-
A jak dla mnie bardzo fajne te przekładańce baskowe :loveu: Lubię takie foteczki :loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dzasta replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Ojej biedny Eldo :-( Ale na pewno się wszystko szybko zagoi. Mocno trzymamy kciuki :kciuki: Zdjęcia działkowe super :loveu: -
Cześć Daria U nas też okrutna pogoda deszczowo, wietrznie i bleh :shake: A mnie jeszcze grypsko dopadło :(
-
[CENTER][IMG]http://images1.vefblog.net/vefblog.net/m/a/machaa/photos_gros/2009/04/machaa123886049531_gros.gif[/IMG] Ada wszystkiego najlepszego!!! [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4456/cadeauxdenoel13lg2.gif[/IMG] Masę prezentów!!! Spełnienia marzeń nawet tych najskrytszych!!! [IMG]http://plaatjessite.mine.nu/doos/21.gif[/IMG][IMG]http://plaatjessite.mine.nu/doos/18.gif[/IMG] [IMG]http://www.beruska8.cz/balonky/balonky1/83.gif[/IMG] Życzą: Justyna i cała psia część Loniek FCI [IMG]http://www.beruska8.cz/balonky/balonky1/11.gif[/IMG] [/CENTER]
-
[url]http://images49.fotosik.pl/131/9350b6162267aa5cmed.jpg[/url] O Bosz zakochałam się :loveu: Szkoda że nie mam jak bo z chęcią bym wzięła to cudeńko do siebie :-(
-
Buszki ale śliczne baski-bobaski :loveu: Przepiękne są :loveu:
-
A ja witam truskawkowo :loveu: Właśnie wypiłam pyszny koktajl :loveu:
-
Zahirka piękna jak zawsze :loveu: Zakochałam się w tej suni od pierwszego wejrzenia tak samo jak w Etience Ani Amix :loveu:
-
I tak wygląda super :loveu: Z wąsami czy też bez !!! A może jakieś nowe foteczki małych krecików :cool3:
-
[CENTER][IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/8.gif[/IMG] Gratulujemy udanego występu!!! [IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/11.gif[/IMG] Asiaczki znowu zaszalały!!! [IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/112.gif[/IMG] [LEFT] I pozdrowionka dla Kiziołków [IMG]http://pussycatdreams.p.u.pic.centerblog.net/rst543qj.gif[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Witajcie słonecznie w niedzielne przedpołudnie :multi:
-
Super wygląda i ten imponujący "płaszcz" :loveu: A wąsy chyba zawsze najwolniej rosną
-
[CENTER]Wszystkiego Naj Kochana Zahirko [IMG]http://www.cake-decorating-corner.com/images/birthday-cake02.jpg[/IMG] Dużo wspaniałych chwil ze swoim Panciostwem, wielu wygranych i smacznych kostek Księżniczko każdego dnia :multi: [/CENTER]