Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Ale super się ogląda takie zdjęcia a ile wspomnień musiało powrócić przy ich oglądaniu :loveu: Mnie też ostatnio naszło i znalazłam wiele fotek z naszym Onkiem z którym tez w podobnych latach po ringach biegaliśmy. Przepiękne te Twoje sznaucery zawsze mi się podobały olbrzymy i diametralnie miniaturki :p
  2. Aniu zdecydowanie numer 1 !!! Jest super i bardzo podkreśla talię tak jak Be napisała już wcześniej. Super jest :loveu:
  3. A jak dla mnie bardzo fajne te przekładańce baskowe :loveu: Lubię takie foteczki :loveu:
  4. Ojej biedny Eldo :-( Ale na pewno się wszystko szybko zagoi. Mocno trzymamy kciuki :kciuki: Zdjęcia działkowe super :loveu:
  5. [CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]O to my tez Gratulujemy ale jeszcze nie wiemy czego :D [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  6. Aniu chodziłam tzn chodziliśmy :) Nic ciekawego jak dla mnie strata czasu. Polecam kursy weekendowe. Ja niestety za późno się zorientowałam że są takowe jak już byliśmy na półmetku i nie było sensu.
  7. Zaproszenia nr 1 :loveu: A co do kwiatów lepiej sprawdzić znaczenie ja np miałam wiązankę z biało różowych kali :) Bo taką sobie wymarzyłam i o innej nie było mowy :p
  8. Cześć Daria U nas też okrutna pogoda deszczowo, wietrznie i bleh :shake: A mnie jeszcze grypsko dopadło :(
  9. Ja to nie wiem na jaki tort bym się zdecydowała za dużo tego :crazyeye: [url]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qi/mh/omnq/8uGp4pbByNpiukvkrX.jpg[/url] Ale ta figurka to mi się bardzo podoba :cool3:
  10. [CENTER][IMG]http://images1.vefblog.net/vefblog.net/m/a/machaa/photos_gros/2009/04/machaa123886049531_gros.gif[/IMG] Ada wszystkiego najlepszego!!! [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4456/cadeauxdenoel13lg2.gif[/IMG] Masę prezentów!!! Spełnienia marzeń nawet tych najskrytszych!!! [IMG]http://plaatjessite.mine.nu/doos/21.gif[/IMG][IMG]http://plaatjessite.mine.nu/doos/18.gif[/IMG] [IMG]http://www.beruska8.cz/balonky/balonky1/83.gif[/IMG] Życzą: Justyna i cała psia część Loniek FCI [IMG]http://www.beruska8.cz/balonky/balonky1/11.gif[/IMG] [/CENTER]
  11. [url]http://images49.fotosik.pl/131/9350b6162267aa5cmed.jpg[/url] O Bosz zakochałam się :loveu: Szkoda że nie mam jak bo z chęcią bym wzięła to cudeńko do siebie :-(
  12. Buszki ale śliczne baski-bobaski :loveu: Przepiękne są :loveu:
  13. A ja witam truskawkowo :loveu: Właśnie wypiłam pyszny koktajl :loveu:
  14. A ja na pocieszenie powiem że pracowałam dzisiaj tylko 3,5 godzinki od 8 a teraz mam dwa dni wolne :loveu: BE ja też czekam na fotki :mad:
  15. Zahirka piękna jak zawsze :loveu: Zakochałam się w tej suni od pierwszego wejrzenia tak samo jak w Etience Ani Amix :loveu:
  16. I tak wygląda super :loveu: Z wąsami czy też bez !!! A może jakieś nowe foteczki małych krecików :cool3:
  17. [CENTER][IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/8.gif[/IMG] Gratulujemy udanego występu!!! [IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/11.gif[/IMG] Asiaczki znowu zaszalały!!! [IMG]http://moncherrygifs.sytes.net/animaties/animaties21/112.gif[/IMG] [LEFT] I pozdrowionka dla Kiziołków [IMG]http://pussycatdreams.p.u.pic.centerblog.net/rst543qj.gif[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  18. Witajcie słonecznie w niedzielne przedpołudnie :multi:
  19. No właśnie BE jak się bawiłaś? Ja wczoraj też miałam wieczór w dziewczyńskim gronie ale nie panieński a babski hehehe ale też było fajnie :loveu:
  20. Super wygląda i ten imponujący "płaszcz" :loveu: A wąsy chyba zawsze najwolniej rosną
  21. Be super ta sukienka :loveu: Też na nią zwróciłam uwagę bo szukam czegoś na wesele przyjaciółki :loveu: A może Pudzianka trochę na osłodę tego deszczowego dnia :loveu:
  22. Spacerkowo :loveu: [url]http://img132.imageshack.us/img132/938/obraz003o.jpg[/url] [url]http://img40.imageshack.us/img40/3199/obraz009a.jpg[/url] [url]http://img40.imageshack.us/img40/6931/obraz010m.jpg[/url]
  23. Dziękujemy za gratulacje :) I za miłe słowa :)
  24. [CENTER]Wszystkiego Naj Kochana Zahirko [IMG]http://www.cake-decorating-corner.com/images/birthday-cake02.jpg[/IMG] Dużo wspaniałych chwil ze swoim Panciostwem, wielu wygranych i smacznych kostek Księżniczko każdego dnia :multi: [/CENTER]
  25. No a jak spacery są jak najbardziej wskazane a dla Strong Menów to już w ogóle. Be a może on już trenuje do tej konkurencji "spacer drwala" czy jakoś tak ona się nazywała :evil_lol: U nas dzisiaj pięknie słonecznie a ja mam wolne :multi:
×
×
  • Create New...