-
Posts
2194 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dzasta
-
Ale słodka ta rodzinna fotka :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/2wh0z9s.jpg[/URL]
-
Ale słodka :) A zimowa aura całkiem całkiem od wczoraj mam podobną za oknem :eviltong:
-
No to wedle życzenia miłych Pań odświeżamy :) Gabi tak przesiaduje na gościach :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/95b110f4ebb22462med.jpg[/IMG][/URL] Je z mordercami z jednej miski :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/449/a62f5b0775c78762med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/c23d0023bbb1b992med.jpg[/IMG][/URL] Bercia z miną to nie ja ale o co chodzi :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/d4140f8cc506c06fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Śliczny jest :loveu: I ten zabójczy kolorek :loveu: Buziaki miziaki dla kawalera
-
O qrcze szczeniorki stanowczo za szybko oddalają się do nowych domów :( Papapa Guniu-gapuniu :-(
-
O wreszcie macie galeryjkę i będzie można podziwiać dziewczyny :) Super masz Trio :) Będę wpadać w odwiedziny częściej !!! Pozdrawiamy Morderców dwóch i Anielica z piekła rodem i ich Pańcia :eviltong:
-
Asiaczku jeszcze raz gratulujemy wspaniale rozpoczętego sezonu !!! Ja zawsze do Was zaglądam ale nieraz nie mam jak zaznaczyć swojej obecności ( np z pracy) ale kciuki i podziw za całokształt zawsze Joasiu zawsze :multi::multi::multi:
-
[CENTER][SIZE=6][B]:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: :laola::laola: :drinka:Gratulujemy :drinka: :laola::laola: :smilecol::smilecol::smilecol: [/B][/SIZE][/CENTER]
-
Jak zwykle pięknie się dziewczyny prezentują :loveu: Jestem nimi oczarowana :-o
-
[quote name='Asiaczek']Juz podawałam llink do strony, gdzie sa nagrane głosy naszych basków. Ale zrobię to jeszcze raz. [URL="http://basenji.republika.pl/sound_basenji.html"][IMG]http://basenji.republika.pl/gif/i_glos.gif[/IMG][/URL] [URL="http://basenji.republika.pl/sound_basenji.html"][SIZE=+1][COLOR=#008000][B][I]... To, że psy te [COLOR=#ff0000]nie szczekają,[/COLOR] wcale nie oznacza, że są nieme. W chwili silnej emocji wydają głos ...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL] Pzdr.[/quote] Podpisuję się pod tym zdaniem Asiaczku obiema łapkami i moje staffiki tez. One też nie szczekają ale mają pełną gamę dźwięków z kosmosu :) Super foteczki ja się na nie nie mogę napatrzeć. Asiaczku po mału wracam do żywych po operacji więc będę częstszym gościem :eviltong:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
dzasta replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Ale Eldo już duży chłopak :) Ale szaleją razem :) Super teraz masz bo co dwa pieski to nie jeden a co trzy to już w ogóle :cool3: -
Ehhh mogę tylko powzdychać i ze zdjęć czerpać samozaparcie żeby moja Gabcia tak wyglądała jak Twoje Dziewczynki :) Śliczne są :) Ale i ja mam nadzieję że z czasem nabiorę wprawy w pielęgnacji :)
-
[URL]http://img70.imageshack.us/img70/2513/resizeofimg0043co3.jpg[/URL] Stare dobre małżeństwo :) Witamy po długiej przerwie ! Może teraz będę w miarę już na necie
-
To naprawdę bardzo przykre...aż brak słów :( ['] ['] [']
-
[url]http://img181.imageshack.us/img181/25/resizeof1031788xe5.jpg[/url] Super fotka dwoje bohaterów się tarmosi tudzież zagryza a starszyzna udaje że nie widzi :evil_lol: