Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Ale słodka ta rodzinna fotka :loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/2wh0z9s.jpg[/URL]
  2. No super wygląda ale Czesio nie ma zbytnio zachwyconej minki :evil_lol:
  3. Ubranko już zamówione :) A to ulubione zajęcie Berci :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7924/obrazur1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Natłuszczam natłuszczam i nawet po mału zaczynamy papilotowanie bo ten mały borciuch nie znosi wszelakich zabiegów i usiłuje wsjo z siebie zedrzeć :)
  5. Ale słodka :) A zimowa aura całkiem całkiem od wczoraj mam podobną za oknem :eviltong:
  6. I jeszcze Gabcia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/55/57b53b58e82c5a7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/2c0a845dbb395e02med.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to wedle życzenia miłych Pań odświeżamy :) Gabi tak przesiaduje na gościach :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/95b110f4ebb22462med.jpg[/IMG][/URL] Je z mordercami z jednej miski :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/449/a62f5b0775c78762med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/c23d0023bbb1b992med.jpg[/IMG][/URL] Bercia z miną to nie ja ale o co chodzi :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/d4140f8cc506c06fmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. dzasta

    Mój kochany VITO

    Śliczny jest :loveu: I ten zabójczy kolorek :loveu: Buziaki miziaki dla kawalera
  9. O qrcze szczeniorki stanowczo za szybko oddalają się do nowych domów :( Papapa Guniu-gapuniu :-(
  10. Trzymamy Trzymamy :kciuki: z całych sił :kciuki:
  11. Super gratulujemy :multi: Bardzo fajny przydomek :) A ile czekaliście na zatwierdzenie bo ja jakieś 2-3 miesiące .
  12. O wreszcie macie galeryjkę i będzie można podziwiać dziewczyny :) Super masz Trio :) Będę wpadać w odwiedziny częściej !!! Pozdrawiamy Morderców dwóch i Anielica z piekła rodem i ich Pańcia :eviltong:
  13. Och i ach ta Eti ona jest boska :loveu: Aniu chyba stanę w kolejce po szczeniaczka po niej :loveu: Uwielbiam ją :) Ucałuj ją ode mnie w ten piękny pychulek i Fastusię Mamusię też:lol:
  14. Ojej jaka już z niej baryłeczka się zrobiła :loveu: Słodko wygląda :loveu: To teraz już po mału zaczynamy odliczanie do małych Fastusiek :multi:
  15. Asiaczku jeszcze raz gratulujemy wspaniale rozpoczętego sezonu !!! Ja zawsze do Was zaglądam ale nieraz nie mam jak zaznaczyć swojej obecności ( np z pracy) ale kciuki i podziw za całokształt zawsze Joasiu zawsze :multi::multi::multi:
  16. [CENTER][SIZE=6][B]:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: :laola::laola: :drinka:Gratulujemy :drinka: :laola::laola: :smilecol::smilecol::smilecol: [/B][/SIZE][/CENTER]
  17. Ehhh pięne widoki :) Góry zimą MY LOVE :loveu: Bardzo ładnie wyszłaś na fotkach Tigruniu :) A Zuzia taka śmiszna i te kucyczki.
  18. Jak zwykle pięknie się dziewczyny prezentują :loveu: Jestem nimi oczarowana :-o
  19. [quote name='Asiaczek']Juz podawałam llink do strony, gdzie sa nagrane głosy naszych basków. Ale zrobię to jeszcze raz. [URL="http://basenji.republika.pl/sound_basenji.html"][IMG]http://basenji.republika.pl/gif/i_glos.gif[/IMG][/URL] [URL="http://basenji.republika.pl/sound_basenji.html"][SIZE=+1][COLOR=#008000][B][I]... To, że psy te [COLOR=#ff0000]nie szczekają,[/COLOR] wcale nie oznacza, że są nieme. W chwili silnej emocji wydają głos ...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/URL] Pzdr.[/quote] Podpisuję się pod tym zdaniem Asiaczku obiema łapkami i moje staffiki tez. One też nie szczekają ale mają pełną gamę dźwięków z kosmosu :) Super foteczki ja się na nie nie mogę napatrzeć. Asiaczku po mału wracam do żywych po operacji więc będę częstszym gościem :eviltong:
  20. Ale Eldo już duży chłopak :) Ale szaleją razem :) Super teraz masz bo co dwa pieski to nie jeden a co trzy to już w ogóle :cool3:
  21. Ehhh mogę tylko powzdychać i ze zdjęć czerpać samozaparcie żeby moja Gabcia tak wyglądała jak Twoje Dziewczynki :) Śliczne są :) Ale i ja mam nadzieję że z czasem nabiorę wprawy w pielęgnacji :)
  22. [URL]http://img70.imageshack.us/img70/2513/resizeofimg0043co3.jpg[/URL] Stare dobre małżeństwo :) Witamy po długiej przerwie ! Może teraz będę w miarę już na necie
  23. To naprawdę bardzo przykre...aż brak słów :( ['] ['] [']
  24. [url]http://img181.imageshack.us/img181/25/resizeof1031788xe5.jpg[/url] Super fotka dwoje bohaterów się tarmosi tudzież zagryza a starszyzna udaje że nie widzi :evil_lol:
×
×
  • Create New...