Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Widok z wieżyczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/148/85d422935a332abdmed.jpg[/IMG][/URL] Bocianki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/147/df8d28ed00fcf4c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/143/1c879ab89d51a5f0med.jpg[/IMG][/URL] I już spacerkowo :) Bertka z węzełkiem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/147/17a14d6cbfd4ea40med.jpg[/IMG][/URL] Ganianki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/147/8cb47ebf8d9d50e3med.jpg[/IMG][/URL]
  2. A więc tak specjalnie dla Was wstawiam trochę foteczek. Najpierw zaległe z wypadu do Czerska :evil_lol: A później jeszcze gorące z porannego spacerku :D Asiaczku na Warszawskiej będę z Bercią i dwoma błękitkami Lolusiem i Fifinką i pewnie będzie z nami towarzysko Gabinka :loveu: A więc lecimy z fotami :) Najpierw panorama Czerska powiedzmy :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/147/e15a05bb5473a52fmed.jpg[/IMG][/URL] Później już ruiny zamku Książąt Mazowieckich [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/143/61e9b03eb6336c65med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/143/c3fab4a851f9b389med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/143/d9dd922ef34e1b0dmed.jpg[/IMG][/URL] Ja w jednej z wieżyczek :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/143/ed6885a91e0554f8med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jeszcze raz przejrzałam foteczki z PM i Hiro jest przesłodki...ale ja mam słabość do jegomości w kolorze Blue :D Ehhh po mału dorastam żeby znowu przygarnąć małą kociambrę ale to chyba jeszcze nie ten czas...
  4. Asiaczku Gabcia zyskuje przy bliższym poznaniu :D Już wiele zatwardziałych nie lubców przekonała do siebie :P Ale obiecuję coś jełopkom porobić bo teraz Pancia jest na L 4 do końca lipca i szykuje się do kolejnej (11) operacji kolana...tym razem bardzo poważnej...
  5. MIkuś bardzo spóźnione ale wszystkiego Naj Srebrzaku kochany !!!! Madźka mam nadzieję że jak wrócisz po 22 to nas zasypiesz zdjęciami :D
  6. Toż to cała radocha utaplać się piachu :D Chociaż moja Gabcia to jest taki osobnik że sama jest damą zero kałuż, błotka itp a w trio z Czesiem i Bertą pierwsza w błocie ląduje :evil_lol:
  7. Coś tam wykombinuje w weekend znaczy się fotki dopiero będą się robić :evil_lol:
  8. O jakie fajne zdjątka ze spotkanka Dogomaniaków :) A może jakieś nowe Torkowe i Masterkowe?
  9. O to nas opuścisz na trochę i będziesz się pałać słodkim lenistwem :D Ale to dobrze! A dziewczynki jadą z Wami czy zostają w domku? Gratuluje wyników córy. Ja zawsze czekałam na prezenty po zakończeniu roku :) Pstrąg mniam mniam :)
  10. Obydwie dziewczynki śliczne !!! Trzymam kciuki za Fasti bardzo mocno !!!
  11. O udało się dostać na DGM po wielu wielu dniach :multi: Nie mogę się napatrzeć na Pudziana :loveu: Bowski jest :loveu:
  12. Ale fajny nietoperek z Pudzianka :) Słodki jest tylko go schrupać :D
  13. Ja też jutro do robotki idę ale chyba bardziej chora niż jak byłąm na L 4 ale tak się czasem zdarza :D
  14. Ja się też gulaszu nie boję i dalej się fotek dopominam !!! A niecierpliwa jestem okrutnie a co :D
  15. Ja chyba też znowu będę chora bo źle się czuje a jeszcze fatalna pogoda cały czas leje i ziąb niemiłosierny :(
  16. Dawno nas nie było :) Ale powracamy z dwoma filmikami :) [url=http://www.youtube.com/watch?v=bnw1znCtu94]YouTube - Solar Wings WILHELMINA AT LONIEK CARBONARASTAFF[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=6vlNmkik7Pw&feature=channel_page]YouTube - Solar Wings WILHELMINA AT LONIEK CARBONARASTAFF & Jakard Wejherstaff DZEZZ JAMBOREE[/url]
  17. Bry Bry Bry dzień :evil_lol: Witaj cała Asiaczkowa bando w to słoneczne leniwe popołudnie :eviltong:
  18. No właśnie tak to jest z tymi ucholami :( A apropos szczeniąt to mam nadzieję że Engi pokaże się na wystawach bo wygląda i prezentuje się bosko [url]http://i39.tinypic.com/opqrrm.jpg[/url]
  19. Wszystkie kociambry fajne ale Małpiśka jest the best !!! I znowu Baski łóżkowe ku mojej ogromnej uciesze :loveu:
  20. O dzieciaczki faktycznie odmienione :crazyeye: Do pyszczka im w tych zmianach ja akurat nie obcięłabym ucholi swoim piesom ale wystawowe ASTy z nie kopiowanymi nie wyglądają tak ładnie i wydaje mi się że mają mniejsze szanse na wygraną
  21. Super !!! Gratuluje kolejnego występu!!! Zahi jak zwykle piękna i taka majestatyczna. Ja zaległam z grypą i nie dojechałyśmy z Bertą na wystawę :(
  22. Dobry wybór Aniu z tą sukienką jest przepiękna i bardzo Ci ładnie w niej :loveu: A maluchy rozwijają się przepięknie :loveu:
  23. Cześć Dziewczyny :multi: Ja też chora na L 4 ale jakoś udało mi się chałupę ogarnąć bo bajzel nieziemski panował i źle mi się chorowało :D
  24. Oj nie będzie Cię w Płocku szkoda :( Ja pomimo przeciwności jakoś dojadę dzięki uprzejmości znajomych staffikomaniaków. A jak tam mały Pudzianek?
×
×
  • Create New...