-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
Witam, Warszawę podbiliśmy (prawie):cool3: :lol: :evil_lol: , a zainteresowanych zapraszamy [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24635&page=17"][SIZE=5][COLOR=magenta][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/SIZE][/URL] do obejrzenia zdjęć z W-wy Dzisiaj zaliczyliśmy przymusową kąpiel, bo tak się ładnie pooblepiałem gliną na spacerku że lepiej nie mówić. Imbirek poczuł wiosnę i zaliczył małe tarzanko na zaaoranym mokrym polu:mad: . Teraz się suszymy:loveu: :lol:
-
czy mam rozumieć, że ten ogonek jest długi??????????:loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='anielica']Foteczki :loveu: To ja - jadę do domku... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2117/boksia41wk.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Jesteś skarbie prześliczna, taka Imbirkowa (dla nie wtajemniczonych taka jak mój Imbirek:loveu: ) Niech ci będzie jak najlepiej w nowym domku. Dory dziekujemy, że Baby ma u ciebie domek:loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
-
Betibeti no wiesz!!!!!!! Nic się nam nie pochwaliłaś, że masz małego faflunka:loveu: A gdzie zdjęcia???????? Pozdrawiamy z Imbirkiem nową koleżankę i czekamy na prezentację:lol:
-
no,no, dzisiaj to były niezłe ekscesy na treningu.....:evil_lol: :lol: Tysio zamiast skakać nieźle się zabawiał, a Imbir nie chciał na to wszystko patrzeć i poszedł zwiedzać teren:evil_lol: :lol:
-
nasze psiaki dziś zastrajkowały i wolały się bawić niż skakać:lol: :evil_lol: na zdjęciach Tysik z juzaczką wyglądają bardzo grzeczenie ale to były prawie ekscesy:diabloti: :evil_lol: Imbir nie chciał tego odlądać i poszedł zwiedzać teren:evil_lol: :calus: dla Tysia
-
[quote name='Bodziulka']co za minka :megagrin: P.S jutro tą mordkę wyściskam :D[/quote] no ja myślę:lol: :evil_lol: ciocia [B]teqquila[/B] dziękujemy bardzo :buzi: , dopiero dotarliśmy do domciu:lol: bilety już kupione i jedziemy jutro podbijać Warszwę:lol: :evil_lol:
-
ale ta biała laska jest całkiem niezła, jeszcze trochę, to na przeszkodach ty też będziesz skakać tylko przez nią, bo tak za Tyśkiem lata, że się pod nogi pakuje:evil_lol: :lol:
-
[quote name='Klaudia:-)']Julia ciagle czekamy na nowe fotki młodego.[/quote] mam chwilową przerwę, czyli brak aparatu, te są z zeszłego tygodnia to przecież są nowe ;) dla was bo ich jeszcze nie widzieliście:evil_lol: :diabloti:
-
Tysiaczku no jaki jesteś przystojny chłopak w tym nowym stroju:loveu: :iloveyou: Jutro na treningu lakski będą za tobą szalału:evil_lol: :lol: Ciocia cię jutro wymryzia, a narazie :buzi: :calus:
-
Na tym wątku wszystkie osoby zainteresowane naszymi losami są mile widziane:lol: Witamy nową coteczkę Imbirka, a może jakieś zdjęcie braciszka Medorka.:lol: Dziękujemy za słowa uznania:lol:
-
gryzę sobie piłeczkę...:loveu: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6207/m00000423ae.jpg[/IMG] zmęczyłem się, muszę troszkę odpocząć:loveu: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6452/nowy229yi.jpg[/IMG]
-
:evil_lol: :lol: No ja widzę, że Bodzio wreszcie poczuł wiosnę i wygramolił się z pościeli na spacerek:loveu:
-
gonia kuzyn czyli brat cioteczny jak kto woli:loveu: :lol: ciocia bell ty już tak rospieściłaś Imbirka, że jak cię widzi to staje w odpowieniej pozycji i nastawia się do głaskania:loveu: :lol: gonia będziesz bokserce zakładać wątek? jak tak to podaj link, następna nieszczęśliwa sunieczka skrzywdzona przez człowieka:angryy: :placz:
-
no nak Tysio jako starszy kuzyn jest opikuńczy a kiedy trzeba to skarci niesfornego braciszka :diabloti: :evil_lol: :loveu:
-
Nieprzyzwyczajona, mój poprzedni boksio po działce chodził tylko ze mną, a sam wogóle; nie znał co to jest ogródek czy działka, znał tylko park, a tam się przecież z panią chodzi:lol: :evil_lol:
-
No, to psica pokochała was na bank:lol: To jest to co tygryski lubią najbardziej :lol: :evil_lol: szczęśliwy pies:loveu:
-
Kluska masz dwie wspaniałe psice, są przekochane:iloveyou: :iloveyou: Fafluniaste śliczności:loveu: :loveu:
-
zaglądać zawsze możesz, a Imbirek jest to szczególny przypadek i oczko w głowie wielu cioteczek na dogo:loveu: szczerze powiedziawszy troszkę niefortunnie wypaliłaś z takim pytankiem i akurat na tym wątku, czytając go po czasie nie wiesz jaka panowała tutaj atmosfera i dlatego nasze odczucia były takie a nie inne. to na tyle żeby zakończyć to... oczywiście zapraszamy na nasz wątek:lol:
-
Tysiu twoja pańcia obiecała sesję zdjęciową, a ja nic nie widze:-o :cool3: ;)
-
Ty wiesz, że w Łodzi to chyba epidemia:evil_lol: :lol: . Imbir biega po polach z nosem przy ziemi i idzie za tropem, a później tylko widze jak z trawy wylatują kuropatwy:lol: ostatnio jest to świetna zabawa, i wogóle nie słyszy jak się go woła:evil_lol: :lol:
-
Dziękuję za słowa poparcia i wsparcia, bardzo się zdenerwowałam takimi podejrzeniami:angryy: [quote name='Aganiok']...Imbir nie trafiłby do żadnego rozmnażacza, tam była ostra selekcja kandydatów i jak widać trafił najlepiej jak tylko mógł :cool3:[/quote] I za słowa uznania:lol: bardzo się staram:lol: A teraz pokażemy jaki jestem piękny [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2981/m00000405po.jpg[/IMG]