karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Kolejny,Diler szuka domu: [IMG]http://i53.tinypic.com/2qir6z7.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dzis jadac po jednego psa, przywiozlam dwa w tym jeden z wielkim guzem w brzuchu,staruszek....Informuje iz liczna naszych psow wzrosla do 7.... -
ehh dramat. Bylam dzis przy okazji.Pan juz nie chce oddac tym razem Luckiego, bo...Kacperek (ojciec ojcow) sie konczy. Ze cierpi,byl wet dal zastrzyk i tyle.Ze kreci sie w kolko,ze kupy zrobic nie moze.....no to Kacperek do auta i do weta. Ma wysoka goraczke i wielkiego guza w brzuszku....Wet w Olkuszu powiedzial,ze nikt sie tego nie podejmie bo pies stary,dal leki i kazal przyjsc za dwa tyg. A ja uwazam,ze sie ktos podejmie i Kacperek bedzie zyl.W zwiazku z tym przyjechal do Krakowa i juz czeka na badania w Wieliczce. Jesli nasi weci sie nie podejma...to ok,niech sobie zyje ile mu dane.... W zwiazku z tym,ze bylam w okolicy po innego psa, a przyjechaly dwa,mamy w hotelu 7..... Bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie na zycie i szanse dla Kacperka..... Lucky: [IMG]http://i52.tinypic.com/2s0iagg.jpg[/IMG] z mama lub ciocia: [IMG]http://i54.tinypic.com/vcp1.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2mqry2t.jpg[/IMG] Kacperek w drodze do Krakowa: [IMG]http://i51.tinypic.com/2yx3r0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/24fi81l.jpg[/IMG]
-
[quote name='Jagienka']Karolina, Karolina napisz co behawioryska mówiła.[/QUOTE] Ze nie jest tragicznie,ale jest bardzo zle. Ze okres socjalizacji ma juz za soba i wlasciwie jest kompletnie spieprzony. Nie zna ludzi,boi sie ludzi.Jest kompletnie z nimi niezsocjalizowana. Jedynym plusem jest to,ze nie byla bita , bo bylby dramat. Mimo to szybko sie uczy. Nalezy ja ignorowac , NIE CMOKAC, DZIAMDZIAC. Kazdy kto jest w hotelu przechodzac kolo jej boksu (a musi przejsc kazdy w budynku kolo niej ) powinien bez zainteresowania podac jej malenki kawalek parowki,zebysmy wreszcie zaczeli sie jej dobrze kojarzyc. Absolutnie nic na sile. Bedziemy ukladac sciezki parowkowe,by wyszla sama choc z boksu i tak pomalutku..... No i zadne lancuszki,tylko zwykla obroza. Czarno to widze bez DT.....
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje!!To wazne informacje. Bedziemy szukac najlepszego domku:) A czy jest w planach kastracja? -
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Kurde, tyle ogłoszeń i cisza?? Ja też troszkę poodświeżam... karusiap, a dasz te fajne foty do pierwszych postów? I może to info Pauliny do ogłoszeń? Tak łatwiej, jak się włazi i się ma na tacy wszystko :)[/QUOTE] Yhy juz daje. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
25 zl dolozylam do szczepien Rendi z naszych pieniazkow, 40 mialam wplacone od Marysi i Terry. -
U Sziry dzis bedzie behawiorysta hmm albo psi psycholog? W kazdym razie Pani ma spojrzec na Szire i dac rady jak z nia pracowac.....niestety my jestesmy w hotelu ok raz w tyg a to nie zbyt czesto.Ale p.Tomek powiedzial,ze zrobi co w jego mocy by ja wyprowadzic na prosta bo tez jest przerazony:(biedna sunieczka....
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Cudenko:) Napiszcie cos o nim,bo ja nawet nie wiem jak ludziom proponowac. Czy zachowuje czystosc,niszczy?Jak do psow,suk,kotow,ludzi?? Czy on kastrowany jest? -
[quote name='greatmadwomen']A jakieś zdjęcia masz? Tutak Kora, info o nie zgodzie z inna suka do weryfikacji: http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/502 Kopiowanego dobka na razie nie wiem czy moge wstawic.
-
Szukam DT dla 15 mscznej dobermanki lub czarnego kopiowanego dobermana ( w sumie nie wiem czy pies czy suka)....Jeden musi opuscic wlascicieli a drugi jest w "schronisku"......i wkrotce zapewne zniknie:(
-
[quote name='Patia']Okazuje się , ze psiak ma dom . Stróż z bloku usytuowanego zaraz koło tego domu mówi , ze psiak podkopuje się pod siatką i ucieka , nikt go nie szuka , pies żywi się na śmietniku , ostatnio wydawalo mu się , że miał rany czy jakieś wrzody , na ciele .[/QUOTE] czyli chyba mozna uznac,ze nie ma domu i go zabrac?
-
Dziekuje p.Beatko:)jak cos dam znac,ale chyba juz sie cos wyklarowalo;)
-
czy moglby ktos zrobic bardzo porzadna wizyte na ul.Lipskiej? Dla tej slepej damy: Bardzo prosze.Ja po prostu nie wyrabiam,a sunia moglaby wkrotce jechac do domku....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
50 zl od p.Magdy na Tobisia:)Dziekuje!!!!! -
[quote name='skrzeli']Czy ktoś korzystał może z porady behawiorysty w Krakowie i może polecić jakiegoś sprawdzonego i dobrego?[/QUOTE] To ja sie dolaczam do prosby..... Julka a z Emmy juz nie pracujecie?
-
Hura strasznie sie ciesze,ze wszystko dobrze.Choc jak mogloby byc inaczej:)Czekam niecierpliwie na zdjecia:) Niestety u Sziry w hotelu nie jest dobrze......Nie robi zadnych postepow, a wrecz sie cofa.....W hotelu praca jest utrudniona,ale p.Tomek bedzie z nia pracowal. Tylko wezwiemy psiego psychologa,zeby cos nam podpowiedzial....jest strasznie biedna:(Boi sie okrutnie a jedyna jej obrona przed calym swiatem sa zeby:(
-
Piekny chlopak!!! dzieki Paulnka:) Rudi tez juz chudnie.....mimo wszelkich staran dobeczki kiepsko znosza schronisko....