Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. czekamy z niecierpliwoscia na wiesci...trzymam kciuki...bedzie dobrze-musi byc!!!!
  2. ogloszenia sa juz w tak wielu miejscach, ze ktos musi sie w koncu znalesc
  3. a ja mysle ze im wiecej fotek tym lepiej..niech sie wszyscy dobrze przyjrza pieknym damom:)
  4. hehehe moze byc i ULMA:)nie bylo nigdzie podanego imienia bo suczka go na razie nie ma..czeka az ja jej Pani lub Pan wreszcie ochrzci...
  5. ok nie ma problemu..jestem z nimi caly czas w kontakcie wiec informuja mnie kto dzwoni..zreszta robia tez dobra selekcje:)bede pisac jak tylko sie cos dowiem
  6. ja piszac do Camary podalam nr moich rodzicow na kom i dom bo sa zamieszani i wtajemniczeni w cala sprawe..ale jak wolicie aha dobrze napisze do irmy jeszcze:)
  7. piszcie gdyby ktokolwiek sie czegos dowiedzial.....:(:(
  8. :(:( czy mozna jakos pomoc??nie mam bezposrednio teraz jak bo jestem za granica ale dajcie znac czego potrzeba...oprocz domku dla drugiej psinki...czy pieniazki nadal zbieracie??
  9. kurcze juz sie sama pogubilam wyslalam chyba albo pozno w nocy albo dzis rano...nie ..to bylo wczoraj w nocy,wiec jesli nie doszedl to daj znac
  10. AgaG napisalam wczoraj do camary ma wszystkie dane ..wyslalam jej fotke jaka mialam ale faktycznie napisze do pati moze da rade wyslac jedna z tych co ma ona
  11. tak wlasnie dla tej cudnej panienki szukamy kochajacego domku:)
  12. Therion dziekuje Ci bardzo za wsparcie bo juz zaczynalam sie zastanawiac czy ja robie cos zle...przeciez chce tylko dobrze dla psinek i ciesze sie ze sa ze mna osoby takie jak Ty, ktore chca tego samego... widac innym latwo krytykowac a trudno zrobic samemu... szukamy dalej..
  13. bede uzywac wszekich argumentow:)
  14. ile jeszcze potrzeba pieniazkow??wiem ze kazdy grosz sie liczy..ide zaraz pomeczyc moja druga polowke zebysmy cos wplacili:)bo ja nie mam:(
  15. dobrze ,nie moge tego zrobic teraz bo jestem za granica.juz rozmawialam z wlascicielami o sterylizacji..nie sa zdecydowani a przeciez nie dam rady ich zmusic...ale postaram sie zalatwic fundusze i transport...tylko nie wiem kto sie nia bedzie po zabiegu opiekowal bo oni pracuja...niestety wracam za ok 2 miesiace ale zrobie co bede mogla
  16. znam losy tych biednych pieskow i tak jak ty staram sie walczyc o lepszy ich los gdzie tylko moge...powodzenia
  17. aha a poza tym twoje wypowiedzi brzmia jak atak na mnie...i tak..owszem bede szukala domow kolejnym miotom jesli zajdzie taka potrzeba bo nie obroce sie plecami
  18. nie nie maja na to pieniedzy...nie sadze by to zrobili...i w tym momencie odpusc sobie wiazanke na ten temat... na razie jeszcze zaden zwierzak nie ucierpial bo jeden jest juz w kochajacym domu a i druga sunia ma na to szanse...sadze ze nie dopuszcza do kolejnych niechcianych miotow
  19. jakies glupie docinki w stylu"jakas ty dobra.litosciwa"??o co tobie dziwczyno chodzi...ty zapewne powiedzialabys"radzcie sobie,trzeba bylo wysterylizowac suke, nie bede pomagac bo dalej bedziecie rozmnazac" super podejscie.pogratulowac i pozazdroscic..wiec wybacz ze nie jestem toba i chce pomoc i szukam domu dla nich w czym pomagaja mi ludzie z tego forum...
  20. wlasnie widze jak nie piszesz tego zlosliwie...twoje kasliwe uwagi w niczym nie pomoga bo nie odkrylas ameryki mowiac ze jest duzo bezdomnych zwierzat... a dogryzanie mnie jest juz zupelnie nie na miejscu wiec moze poszukaj innego forum i powyzywaj sie troche a jak bedziesz chciala pomoc to zapraszamy.. odpusc sobie..i tak zebys wiedziala ze jestem dobra i kocham zwierzeta za pewno mocniej niz ty zegnam cie
  21. nie wiem czy mieli wczesniej pieniadze i nie zamierzam wnikac w ich sytuacje..ja koncze te dyskusje bo oskarzanie i "czemu czemu nie zrobili tego czy tamtego" nic nie da..jestem tu by znalesc dom suczkom a nie by oskarzac i zastanawiac sie nad ludzkim postepowaniem..wiec szukam domku dalej i koncze dyskusje o wlascicielach...
  22. no ja bardzo przepraszam ale chyba troche przesadzasz...nie znasz sytuacji,ludzi ..nie wolno ci tak pisac...to nie sa zi ludzie skoro sami wzieli kiedys psa ze schroniska ato ze zycie roznie sie uklada to nie zycze Ci bys sie przekonala ze mozna miec pieniadze a na drugi dzen nie miec za co psa nakarmic...ja jestem im wdzieczna ze trzymaja tyle sunie i dali im domi karmia a nie odadli od razu...czasem trzeba sie zastanowic zanim zacznie sie kogos oskarzac..brak odpowiedzialnosci??moze, zapewne tak ale beez przesady!!
  23. jesli nie zadzwoni to my sie z nia skontaktujemy...dzis byl jakis telefon ale musze zadzwonic wieczorem do rodzicow co z tego wyszlo i dam znac
  24. tak druga sunia nadal czeka...
×
×
  • Create New...