Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. tak zrobie tylko znajde jakiegos moderatora
  2. ciesze sie bardzo z pomyslnych informacji...oby bylo co raz lepiej:)
  3. jejku biedactwo..czy mozna mu jakkolwiek pomoc medycznie??
  4. jejku jesli to on to moze wlasnie jakas operacja:(czy ktos cos wie??
  5. super!!cudownie:loveu: dziekujemy Tobie i Twojemu TZ:) teraz szukamy dalej do Wroclawia...dziewczyny pasuje Wam ten termin??
  6. Aga pisala mi dzis smsa, ze wszytsko u nich ok.Akcja odpchlanie!!:evil_lol:
  7. podnosze psinke...dobermany to takie wdzieczne psinki...wiem z doswiadczenia;)
  8. piekne psinki...gratulujemy braciszkowi:loveu:
  9. no to super ze dzis postanowily psiaki nie sprawic wielkiego klopotu...tzn ucierpial komputer ale dziala chyba jak widac...calujemy cala gromade i Pancie:)
  10. jak mozna nie lubic cioteczki Halbinki??:)
  11. moze p prostu nie zdawal sobie sprawy...jejku znowu jakies spory:roll: ja mysle ze trzeba juz zapomniec (jesli wszytsko naprawione ) i witamy na dogo..
  12. a co pisala wandul??
  13. ulv czy potzrebujesz jakiejs pomocy??
  14. :loveu: elles namawiaj namawiaj TZ...oby soe zgodzil...
  15. Pestko pisalam na watkach o transportach??albo patrzylas na mape dogo?? kurcze niech ktos pomoze...chociaz kawalek!!!
  16. Kobieto 24 nie warto sie obrazac..wszyscy chca dobrze i wiedza ze Ty tez,,,po co jakies sprzeczki...:lol:
  17. Justyna a probowalas ludzi a mapy ajkos posklejac?
  18. jak tam psinki??grzecznie odpoczywaja??:evil_lol:
  19. chlopcy badzcie grzeczni na noc:evil_lol:
  20. wlasnie czy ktos w skrocie moze napisac co z Samuelem i Hektorem?jest strasznie duzo watkow do przejrzenia...
  21. no masakra u mnie na osiedlu jest jedna obok osiedle druga i tyle...
×
×
  • Create New...