Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. a tam zaraz nie zaglada...Golfik ma domek teraz czas na Basterka:)
  2. Regisku łamaczu kobiecych serc:loveu:
  3. [quote name='sugarr']"psy do towarzystwa u karusiap! :lol: dobierz psa odpowiednio do swojego i zadzwon! uwaga, konczy sie promocja noworoczna :cool3:"[/quote] hehe sugarr dzieki za reklame:evil_lol:
  4. ja mam rozne wielkosci psiakow,cos by sie znalazlo:evil_lol:a jak znajdziesz snieg to daj znac:)
  5. no jakto??przeciez ja nie bylam:cool1:chyba ze nie zauwazyles mojej nieobecnosci?:evil_lol:
  6. no jak to nie?ja juz pisalam ze psiaki cudne:)no i zdjecia tez:)
  7. jak tu nie kochac takiej mordki???:loveu::loveu::loveu:
  8. noemik:mad:ja ci dam zapomnialy...jak mozna o Was zapomniec??co Wy o ciotkach zapomnieliscie i nic nie piszecie:mad:
  9. Patia cudownie!!!!dziekujemy:) daga slowa Twojego weta tez daja nadzieje... uda Ci sie Berosiku!!!!
  10. oj Leh uwazaj zeby sie biedak nie przepracowal:)co za duzo to nie zdrowo:evil_lol:
  11. no wlasnie namiary dopiszeny,,jakas komorka by sie przydala..ja moge dac ale chyba lepiej ktos bardziej wlasnie obeznany..wazne by byl kontakt..aha no i napisalam Ci Anashar ze jesli nie masz dzis czasu to zrob spokojnie jutro:)
  12. Anashar mail poszedl..poki jeszcze nie ma aukcji moze ktos ma jeszcze jakies sugestie ,propozycje co dopisac????no i jakie namiary?
  13. Anashar ja tak po cichutku z ta aukjasie przypomniec chcialam....
  14. trzeba by go bylo postraszyc jakas odpowiedzialnoscia czy kara bo wezmie nastepnego psa...
  15. jasne ze nas to interesuje i cieszymy sie bardzo:)
  16. Patia jesli bylaby tylko tka mozliwosc to ja osobiscie blagam o to!!!!!!!
  17. no wlasnie nie wiem skad ten dr...Patia jak tu zajrzysz to prosze napisz skad mial byc ten gr i moze...podaj nr do kliniki ..Ty masz tyle na glowie..moze zadzwonimy tam i zapytamy co z dr
×
×
  • Create New...