Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. romenka jestes cudowna osoba...ja tez sie balam i nadal boje..myslalam ze nie dam rady w schronisku patrzec na te bidy...ale chyba dam bo tlumacze sobie ze jakby tak kazdy myslal to one by nie mialy nikogo...trzymaj sie kochana!!
  2. http://www.lecznica-brynow.com/ to link tej kliniki...ja nie chce zapeszac ale nie wiem czy nie zmieslilibysmy sie ze wszytskim w 1tys a nawet np 1,5 to i tak polowa....al najwazniejsze czy maja doswiadczenie-dowiem sie dzis t kasiek tutaj:) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=157639536
  3. dzwonilam...strasznie przerywalo i mam dzwonic jeszcze raz po 21...ale Pani powiedziala mi ze u nich hotel kosztuje ze wszytskim 30 zl ale mysli ze jestesmy w stanie dogadac sie na 20!!!!przyokazji musi byc przeprowadzona kastracja no i jak cos to ta prostata czyli tak jak tam... Przy okazji powiedziala ze bedzie mogla dac namiary do osob,ktore dom dla Berosa znajda ale nie wiem dokladnie o co chodzi...w sumie ostatecznej ceny juz nie uslyszalam bo mieli urwanie glowy przerywalo ale bede dzownic po 21...mowila ze oczywiscie psa trzebaby zobaczyc,przeczytalam diagnoze z tamtej kliniki i powiedziala ze wie o co chodzi...
  4. [quote name='Nadja23']Jagusia do domku!! Szukamy domku dla psiurki slodkiej! ------------------------------------------------------------------ Własnie sie dowiedzialam,ze moj znajomy piesek, ktorego czesto spotykalam w drodze na stacje i z ktorym zdazylam sie juz zaprzyjaznic wpadl wczoraj pod samochod:placz: Ma złamane nożki i miał krwotok wewnetrzny:-( Takie maleństwo ... Mam nadzieje, że przezyje! Trzymajcie kciuki. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/628/piesom1.jpg[/IMG][/quote] biednee malenstwo:( a czy wlasciciele dobrze sie nim zajmuja skoro tak lata przy autach??
  5. dziewczyny jest tak...ja dzis bede dzwonila do kliniki w Katowicach gdzie pracuje znajomy...jego szef jest chirurgiem,przekaze wszytsko co wiemy i spytam jak by to wygladalo...moja siostra mowi ze jak powiedziala mu co i jak to chwycil sie za glowe i powiedzial ze oszalala chyba bo u nich w klinice doba pooperacji w szpitalu kosztuje 30 zl z wyzywieniem i ze wszytskim....przekaze mu wiec wszytsko co wiemy po konsultacji i jesli np jego szef bedzie mial w tym doswiadczenie i bedzie sklonny do tej operacji to Katowice nie sa tak daleko... jak myslicie?? bede tam dzwonila po 20 nie chce sie wypowiadac nie znajac kogos bo gdybym miala pieniadze i nie bylo wyjscia to dalabym 10 tys w Myslenicach ale..podobno wsrod lekarzy znana jest ta klinika z takich cen ..nie zawsze adekwatnych...no nic zobaczymy jak to bedzie
  6. a praktyki miala u Dr na Pilsudskiego:) akurat byla w trasie bo robi rok za granica ale juz jest na miejscu wiec zobazymy jaka klinike ma na mysli;)
  7. ja dzis wieczorem bede dzwonila do siostry..napisala mi ze zna klinike ze szpitalem i na pewno taniej, a ze studiuje weterynarie to moze da dobre namiary;)
  8. czy doddy bedzie wiedziala z kim z warszawy najlepiej rozmawiac?
  9. kiwi a czy wiesz moze z kim konkretnie rozmawiac ? ja tam moge zadzwonic tylko boje sie ze na "recepcji" nic sie nie dowiem i nie wiem czy prosic konkretnego lekarza?
  10. doskonale powiedziane...wlasnie o to sie rozchodzi, ze wet moze i by si znalazl ale ...nie ma mowy by Beros poszedl gdzies od razu po zabiegu,bedzie to 5 zabieg i musi byc po prostu pod opieka specjalistycza...a czy w Warszawie maja szpitalik i czy przetrzymuja psiaki ok 2 tyg?wie ktos cos?
  11. no jest to dziwne ,,,doliczane jest wszytsko od jedzenia,przez opatrunki po spacery....:shake:
  12. [quote name='daga_27']Shillka juz na stole :-( teraz pozostaje czekac na telefon z lecznicy........ale sie dluzy ten czas :-([/quote] bedzie dobrze!!!
  13. Morgan sa w sklepach specjalne majtki dla psa...moja do czasu zakupu ich tez latala w ludzkich a najsmieszniej bylo jak zapominalam jej zdjac i biegiem na pole:evil_lol:nie pamietam kosztu...dalabym Ci moje (jesli nie zostaly zgryzione i gdzies sa) ale mam na dobke...
  14. piekna i szczesliwa...tam gdzie jest jest tak samo...
  15. ten pies jest naprawde biedny....:(:(:(co sie stalo??
  16. noo:)a jak dobrze by bylo gdyby wszytskie poszly....
  17. romenka my w Krakowie na razie mamy tez chorego dobka na ktorego potrzeba ok 3 tys ale jak tylko Berosikowi sie powiedzie to obiecuje ze Ci pomoge...tylko tyle moge na razie...trzymaj sie i nie poddawaj
  18. [quote name='romenka']Nie wiem co mam robić już ale opiszę może tu i Wy pomożecie Diance.Otóż kochana dianka(dobermanka) znajduje się w schronisku na Paluchu gdzie wykryto u niej gwuźdź w żołądku po prawej stronie ,chore serduszko i wątrobe a co najgorsze to spondyloze!!!! Jest lek który może zahamowac chorobę ale niestety jet drogi a mnie nie stac na niego :placz: Mój TZ jest w stanie dołożyć 50 zł ale narazie nie więcej jednak trzeba jak najszybciej lek skołować i podac Dobci bo czas mija a choroba się pogłębia.Narazie Dobcia chodzi ale kto wie co będzie dalej:-( Jak dobcia była u mnie biegała jak młody piesior a teraz ledwo co chodzi na tylnych łapkach co jakiś czas prewracając się bo nóżki odmawiają jej posłuszeństwa :placz: Lek nazywa się [B]Bonahren[/B] i jest dostępny w Czechach.Kosztuje( z tego co się dowiedzialam 260 zł.Błagam pomóżcie jej dopóki nie jest zapóźno. Wstawiam wam wątek dobci : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29336[/URL] jednak należy czytać prawdopodobnie od strony 19-stej(tam jest opisane co dobci dolega) jednak ja jutro jadę do schroniska i wypytam się o szczegóły i dopiero jutro będę w stanie pooiwedziec czy wogole pozwolą mi leczyć ją tym lekiem.[/quote] kolejna dobka potrzebuje kasy:(:(:(:(:(
  19. AniaB jesli mozesz to przefaksuj taki list np na wzor listu Patii z opisem i prosba pod nr tel./fax (0-42) 637-62-62, 637-66-00, 657-00-31 to jest klub dobermanow ze zwiazku kynologicznego...
  20. Jagienka dziekujemy Twojemu Tz:loveu: daga a Tobie za pomoc w wysylaniu zdjec i druku:) czy ktos sie orientuje ile mamy pieniazkow aktualnie??
  21. kurcze Patia odwalila kawal roboty...udalo mi sie dodatkowo znalesc tylko hodowle AZGARD
  22. super Patia:loveu: to teraz ja troszke podzialam i napisze zaraz gdzie..
×
×
  • Create New...