karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
karusiap replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
aha no niestety tak tez bywa:( -
dzwonilam...strasznie przerywalo i mam dzwonic jeszcze raz po 21...ale Pani powiedziala mi ze u nich hotel kosztuje ze wszytskim 30 zl ale mysli ze jestesmy w stanie dogadac sie na 20!!!!przyokazji musi byc przeprowadzona kastracja no i jak cos to ta prostata czyli tak jak tam... Przy okazji powiedziala ze bedzie mogla dac namiary do osob,ktore dom dla Berosa znajda ale nie wiem dokladnie o co chodzi...w sumie ostatecznej ceny juz nie uslyszalam bo mieli urwanie glowy przerywalo ale bede dzownic po 21...mowila ze oczywiscie psa trzebaby zobaczyc,przeczytalam diagnoze z tamtej kliniki i powiedziala ze wie o co chodzi...
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
karusiap replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nadja23']Jagusia do domku!! Szukamy domku dla psiurki slodkiej! ------------------------------------------------------------------ Własnie sie dowiedzialam,ze moj znajomy piesek, ktorego czesto spotykalam w drodze na stacje i z ktorym zdazylam sie juz zaprzyjaznic wpadl wczoraj pod samochod:placz: Ma złamane nożki i miał krwotok wewnetrzny:-( Takie maleństwo ... Mam nadzieje, że przezyje! Trzymajcie kciuki. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/628/piesom1.jpg[/IMG][/quote] biednee malenstwo:( a czy wlasciciele dobrze sie nim zajmuja skoro tak lata przy autach?? -
dziewczyny jest tak...ja dzis bede dzwonila do kliniki w Katowicach gdzie pracuje znajomy...jego szef jest chirurgiem,przekaze wszytsko co wiemy i spytam jak by to wygladalo...moja siostra mowi ze jak powiedziala mu co i jak to chwycil sie za glowe i powiedzial ze oszalala chyba bo u nich w klinice doba pooperacji w szpitalu kosztuje 30 zl z wyzywieniem i ze wszytskim....przekaze mu wiec wszytsko co wiemy po konsultacji i jesli np jego szef bedzie mial w tym doswiadczenie i bedzie sklonny do tej operacji to Katowice nie sa tak daleko... jak myslicie?? bede tam dzwonila po 20 nie chce sie wypowiadac nie znajac kogos bo gdybym miala pieniadze i nie bylo wyjscia to dalabym 10 tys w Myslenicach ale..podobno wsrod lekarzy znana jest ta klinika z takich cen ..nie zawsze adekwatnych...no nic zobaczymy jak to bedzie
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
karusiap replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan sa w sklepach specjalne majtki dla psa...moja do czasu zakupu ich tez latala w ludzkich a najsmieszniej bylo jak zapominalam jej zdjac i biegiem na pole:evil_lol:nie pamietam kosztu...dalabym Ci moje (jesli nie zostaly zgryzione i gdzies sa) ale mam na dobke... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piekna i szczesliwa...tam gdzie jest jest tak samo... -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
karusiap replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ten pies jest naprawde biedny....:(:(:(co sie stalo?? -
[quote name='romenka']Nie wiem co mam robić już ale opiszę może tu i Wy pomożecie Diance.Otóż kochana dianka(dobermanka) znajduje się w schronisku na Paluchu gdzie wykryto u niej gwuźdź w żołądku po prawej stronie ,chore serduszko i wątrobe a co najgorsze to spondyloze!!!! Jest lek który może zahamowac chorobę ale niestety jet drogi a mnie nie stac na niego :placz: Mój TZ jest w stanie dołożyć 50 zł ale narazie nie więcej jednak trzeba jak najszybciej lek skołować i podac Dobci bo czas mija a choroba się pogłębia.Narazie Dobcia chodzi ale kto wie co będzie dalej:-( Jak dobcia była u mnie biegała jak młody piesior a teraz ledwo co chodzi na tylnych łapkach co jakiś czas prewracając się bo nóżki odmawiają jej posłuszeństwa :placz: Lek nazywa się [B]Bonahren[/B] i jest dostępny w Czechach.Kosztuje( z tego co się dowiedzialam 260 zł.Błagam pomóżcie jej dopóki nie jest zapóźno. Wstawiam wam wątek dobci : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29336[/URL] jednak należy czytać prawdopodobnie od strony 19-stej(tam jest opisane co dobci dolega) jednak ja jutro jadę do schroniska i wypytam się o szczegóły i dopiero jutro będę w stanie pooiwedziec czy wogole pozwolą mi leczyć ją tym lekiem.[/quote] kolejna dobka potrzebuje kasy:(:(:(:(:(