karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='Malibu']Kiwi. To nie miał byc morał. Na SGGW jest szpital , i psy leczone zostaja tam tak długo aż stan ich zdrowia pozwoli na opuszczenie szpitala . Nie ma problemu z odwiedzinami. Wiem , że Beros ma jechać do innego szpitala. Link który wstawiłam generalnie dotyczył informacji o SGGW , szpitalu i opiece jaka maja zwierzeta tam przebywajace.( To dla tych którzy nie wiedzieli czy na SGGW jest szpital) dziekujemy Malibu:)warto znac dobre kliniki:)
-
ło Matko kiwi ja tych nazw bym nawet nie zapamietala:evil_lol: zapraszamy w czwartek tylko nie wiem czy sie pomiescimy bo ja tak s Berosem na styk siedzialam z tylu,czasem musialamuwazac by moja twarz i jego zadek sie nie spotkaly jak zaczynal sie wiercic:evil_lol: halo halo dogomaniacy....ktos tu robi imprezke 5 lutego:diabloti:
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
karusiap replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Nitka jest po prostu rewelacyjna!! -
jestem..dzwonilam do Katowic i jest tak ze operacja z kastracja i prostata mysli ten moj znajomy ze zmiesclilibysmy sie w 500 zl!! co do szpitala to mowi ze 30 zl z opieka lekarstwami itp ale nie wie czy jedzenie osobno czy nie..ponadto szpitalem zajmuje sie Pani ktora ma serce do psow ze schronisk i znia by mozna bylo pogadac (to chyba ta co przez tel powiedziala mi 20 zl)...no i robia zabiegi we wtorki i czwartki,pies moze potem zostac ile chcemy,beda tez szukac mu domu...tzn ile chcemy na wydobrzenie...pytal czy jutro go przywieziemy ale ja mowie ze nie...przeciez dogomania musi podjac decyzje:) co poza tym?aha no najlepiej by bylo w czwartek ten bo potem ten moj znjomy idzie na urlop i nie bedzie mogl uczestniczyc we wszytskim tzn idzie we wtorek przyszly wiec jeszcze pare dni by z Berosem pobylll. gdy spytalam czy juz to robili mowi ze bardzo czesto bo to najwieksza klinika na Slasku wiec sie tam zjezdzaja ludzie... aha no i mozna by bylo rozlozyc na raty (powolujac sie tym bardziej na odpowiednie znajomosci ale z tym damy rade:evil_lol: )
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
jak tam nasz przystojniak?? -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
przepiekny:loveu: a zabawa na 102!!moje tez ja znaja:cool3: