Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. kurcze co za cholerna choroba...a jakby tak nie wrocila ale by bylo super:loveu:
  2. Mania12 czy Ty dotajesz moje wiadomosci na gg??bo zero odzewu:roll:
  3. Mania12 w czwartek chcemy jechac ale nie sadze bysmy placily cala kwote od razu;)
  4. daga bede wiedziec po 20..moze byc? Mania mozemy zrobic tak, ze ja moge dac ci moje dane i czesc za Beroska zaplace z twoich pieniedzy a jesli bedziemy placic przelewami to wplace je na AFN skoro nie masz takiej mozliwosci...czy to dobre rozwiazanie??
  5. no wlasnie jak placimy?bo jesli gotowka to chyba musimy cos miec ze soba na zaliczke chociaz....spytam dzis prze tel ile musimy wplacic i jak..
  6. w rozliczeniu jest ze mamy 411 zl..ale Patia wyslala 100 zl ktorych jeszcze nie ma,no i od Ciebie łaciata:loveu: a z cegielek jeszcze jakies 180 zl...troszke juz mamy:)moze dzis dojda te pieniazki to daga pewnie zrobi wieczorem rozliczenie..
  7. tzn to jest tak ze tamten lekarz na kosultacji powiedzial ze bylo robione ale "kawalkami" a to trzeba calosc na raz...wiec miejmy nadzieje ze bedzie ok...
  8. [quote name='Malibu']Kiwi. To nie miał byc morał. Na SGGW jest szpital , i psy leczone zostaja tam tak długo aż stan ich zdrowia pozwoli na opuszczenie szpitala . Nie ma problemu z odwiedzinami. Wiem , że Beros ma jechać do innego szpitala. Link który wstawiłam generalnie dotyczył informacji o SGGW , szpitalu i opiece jaka maja zwierzeta tam przebywajace.( To dla tych którzy nie wiedzieli czy na SGGW jest szpital) dziekujemy Malibu:)warto znac dobre kliniki:)
  9. no ja wlasnie rozumuje tak samo..no bo pewnoesci czy lepiej katowice czy warszawa nikt nam nie da...musimy po prostu wierzyc ze bedzie dobrze
  10. z SGGW sie nie kontaktowalismy...samajuz glupieje:shake:
  11. ło Matko kiwi ja tych nazw bym nawet nie zapamietala:evil_lol: zapraszamy w czwartek tylko nie wiem czy sie pomiescimy bo ja tak s Berosem na styk siedzialam z tylu,czasem musialamuwazac by moja twarz i jego zadek sie nie spotkaly jak zaczynal sie wiercic:evil_lol: halo halo dogomaniacy....ktos tu robi imprezke 5 lutego:diabloti:
  12. ja mam odlozone na Beroska ale bede musiala zatankowac do Katowic no i po prostu nie stac mnie i na to i na to:oops: ale jesli podroz wyjdzie taniej to tez dorzuce do zabiegu
  13. no to chyba pomalutku idzie przymiareczka ku czwartkowi:shake: jutro jeszcze zadzwonie czy mozna w czwartekwieczor bo Jaga ma zajecia dlugo a ja egz i w czwartek i piatek :(ale damy rade:)
  14. Nitka jest po prostu rewelacyjna!!
  15. dzieki łaciata...jak tylko sie dowiem czy sa pieniazki dam znac na maila:)
  16. to nie chowaj nie bedzie musiala bawic sie w wiewioreczke wykradajaca:evil_lol:
  17. ech takie intrygi za jej plecami:mad: :evil_lol: no ale cel szczytny... pewnie ze damy rade...czyli co ciotki powolutku sie na czwartek nastawiamy??:cool3: tylko ciekawe co pan kierownik na to...
  18. ehh ta Gaja ....chyba dalej nie moze uwierzyc ze po takich przejsciach ma taki cudowny domek:loveu: Berosik serdecznie dziekuje,jakby nie bylo Gaja to jego jakby kuzynka:)
  19. tylko co teraz?bo mamy 400 zl...a jak nie uzbieramy reszty?? ja wogole nie mam pojecia co teraz robimy ciotki:(wiesci wspaniale a ja sie jakas rozbita czuje...
  20. aha i poprosilam o calosciowa cene wiec obiecal mi zapytac kutro Pania od szpitalika i mam dzwonic po 20...ze swojej strony powiedzial ze operacje (zachylek,kastracja) to zmiescimy sie ok 500 zl... ile mamy kasy?
  21. łaciata jesli jestes osoba o ktorej mysle (caluski dla Gajuni) to serdecznie dziekuje za zainteresowanie:loveu:
  22. jestem..dzwonilam do Katowic i jest tak ze operacja z kastracja i prostata mysli ten moj znajomy ze zmiesclilibysmy sie w 500 zl!! co do szpitala to mowi ze 30 zl z opieka lekarstwami itp ale nie wie czy jedzenie osobno czy nie..ponadto szpitalem zajmuje sie Pani ktora ma serce do psow ze schronisk i znia by mozna bylo pogadac (to chyba ta co przez tel powiedziala mi 20 zl)...no i robia zabiegi we wtorki i czwartki,pies moze potem zostac ile chcemy,beda tez szukac mu domu...tzn ile chcemy na wydobrzenie...pytal czy jutro go przywieziemy ale ja mowie ze nie...przeciez dogomania musi podjac decyzje:) co poza tym?aha no najlepiej by bylo w czwartek ten bo potem ten moj znjomy idzie na urlop i nie bedzie mogl uczestniczyc we wszytskim tzn idzie we wtorek przyszly wiec jeszcze pare dni by z Berosem pobylll. gdy spytalam czy juz to robili mowi ze bardzo czesto bo to najwieksza klinika na Slasku wiec sie tam zjezdzaja ludzie... aha no i mozna by bylo rozlozyc na raty (powolujac sie tym bardziej na odpowiednie znajomosci ale z tym damy rade:evil_lol: )
  23. probuje sie dodzwonic,prosze o cierpliwosc:)a moze ktos mi podpowie o co mam jeszcze pytac zebym nie pozapominala:oops:
  24. jak tam nasz przystojniak??
  25. przepiekny:loveu: a zabawa na 102!!moje tez ja znaja:cool3:
×
×
  • Create New...