karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:)Bandus mlodnieje:) -
o jej moze byc ciezko ze zlapaniem jej...ja oczywiscie bedac w okolicy bede miala oczy i uszy czujne;) u mnie po osiedlu tez ostatnio lata taka kochana sunka czarna...dzis ja widzialam ale trzyma nos przy ziemi i jest w ciaglym ruchu...moja Mama mowi ze jest takich pijakow i nawet jak jeden spal w trawie to go pilnowala...nie jest zaglodzona, ma obrozke i maja dom ale dopieszczona chyba tez nie...chociaz tacy potrafia CZASEM dbac o psy bardziej niz o siebie
-
[quote name='elik']Ryczeć mi się chce :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Ilekroć ją widziałam, byłam z psami - nie miałam szans jej złapać :-( A gdy wychodziłam specjalnie dla niej - jej ani widu, ani słychu. Dlaczegoooooooooooooooo[/quote] elik najlepiej jakby np maz zgodzil sie pojsc z Toba i psami..gdy ja zobaczycie moglby przytrzymac psy a ty ja zlapac....
-
no wlasnie...co z sunia??
-
agnes jak najbardziej mozesz pojsc:) aha mam prosbe jakys miala jakas dobra obroze to wez ze soba,bo Berosik ma ale taka na zatrzesk a on czasem sobie pociagnie wiec na wszelki wypadek:)bo nie zostawilysmy tej od cioci dagi na razie ale oczywiscie czeka na niego:)a jak nie masz to nic...Beros jest wyprowadzany i dotad nic sie z ta obrozka nie stalo wiec bedzie ok... czekamy na relacje:) powodzenia i jakby cokolwiek to dawaj znac 507058628
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
karusiap replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']chyba dzisiaj się Pani przypomnę :roll:[/quote] jasne Mysia przypomnij sie...spytaj czy jest zdecydowana bo jak nie to nie ma co nadziei robic... -
witamy agnes:) czy jest mozliwosc zebys ktoregos dnia poszla do lecznicy np wyprowadzic Beroska na jakis spacerek??tzn ja nie wiem jak to jest tam, ze jak przebywa juz w szpitaliku to czy mozna itp...ale super ze jestes tam:) Berosik lubi ciagnac troszke bo tak lubi sobie spacerowac,ale na pewno bys sobie poradzila:) albo np po zabiegu zeby go troszke pomiziac:loveu:
-
biedna...oby tam gdzie jest tez sie nia ktos zainteresowal....a moze wroci na nasze osiedle..