karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Rozmawialam wlasnie z Pania Amika. Jest bardzo grzeczny:)spal na kanapie,na spacerkach nie ciagnie,dzis siedzial z Pancia na laweczce w slonku:loveu: NIC nie zrobil w domu,nawet nie zaznaczyl!!!!! Po tylu latach w schronie-skarb nie pies:loveu: Tylko nie chce nic dzis ejsc...musi sie pewnie przyzwyczaic.Wczoraj zjadl a dzis zakopal pasztecik w koc... -
Help!!!!! Na spacerze na lakach ,kolo bialuchy idac na Witkowice przyblakal sie do mnie i agamiki malenski psiak.Moze miec do roku,ale jest mniejszy wiele od jamnika.Skakal po nas i blagal o zainteresowanie:(taka ociupinka:( Bylysmy z 4 psami i nie bylo co zrobic...Chwilowo przetrzyma go kobieta z okolicy na podworku,ale do ok 18.Wtedy idziemy tam i.... nie mam pojecia co dalej... Moze ktos na pare dni przygarnie malenstwo?? My juz nie wyrabiamy z iloscia:placz: Gdyby ktos mogl pomoc coc doslownie na 2 dni prosze dajcie znac: 507 058 628 lub 889 628 346
-
Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)
karusiap replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super!!!Bardzo sie ciesze,ze kosmitka kochana w nowym domku:loveu: -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Klnijcie,pijcie..co tylko chcecie:loveu::loveu: A przede wszystkim wpadajcie do Krakowa w odwiedziny:multi::multi: Zadzwonie dzis jak minela pierwsza noc:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
od nowej Pani Amika dostalysmy 100 zl,ale 61 zostawilam juz u weta za powtorne badania krwi.... AMIGA dala mi tez za bazarek Jagienki 30 zl (z nadwyzka:loveu:) -
a dlaczego wszystkie na raz trzeba zabrac? Zreszta transport i reszta spraw to juz chyba mniejszy problem,.gorzej,ze nie zanosi sie na jakies wplaty,bo na watku pare osob i tyle,,,,
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
A wiec chcialam powiedziec,ze.....Amik juz jest w sowim nowym domku:loveu:Pani dzwonila jeszcze z ogloszenia o innego psiaka,a AgaG pamietala o Amiczku i dala moj nr. W samochodzie nasz pilot jak zwykle pieknie jechal,rozdajac caluski.:loveu: W nowym domku byl nieco speszony,wszystko wachal i nieodstepowal mnie na krok:-(serce mi sie krajalo,ze nie mozemy zostac razem:oops:Slonko najcudowniejsze,ale co ja moglam mu dac:(Spacery dwa,trzy razy w tyg....i duzo milosci...Tu ebdzie mial milosc,ciagle spacery i caly czaa swoja Pancie:) Jesli do mnie w miesiac tak sie przywiazal,to mysle,ze w nowym domku raz dwa zakocha sie w Pani,szczegolnie,ze jest ciepla i kochana osoba:) Amik cwaniaczek tak mi nie dawal wypisac umowy,tak sie probowal na krzeslo wdrapac,az w koncu wstalam spytac o co chodzi...a on....myk...i juz siedzi na 'moim' krzesle:loveu::loveu: jedziemy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/88/6b7d5acff0a9ac49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/4734fd83ee786f72med.jpg[/IMG][/URL] Amik Krol:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/92/4cc5ee5c79d08e5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/88/94a8a632970ae21dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/88/58eec8ff2651ea54med.jpg[/IMG][/URL] ide do Was [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/88/4fc63932ab1deb8emed.jpg[/IMG][/URL] najpiekniejszy usmiech swiata:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/88/2232e444e189632dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/92/3599eb3aeaf8aef5med.jpg[/IMG][/URL] Amik wskakiwal tez na lozko,kanape itp i w pewnym momencie Pani powiedziala,zeby zszedl co oczywiscie juz mnie zaniepokoilo,bo przeciez Amik to sie na kanapy urodzil:oops:Po chwili okazalo sie,ze Pani chciala ksiazki zabrac,zeby nasze slonko miejsce mialo:loveu::loveu: Dziekuej pieknie AMIDZE za wspolna wyprawe:loveu: Przed chwila dzwonilam do Pani,,bo...mialam naprawde baaardzo pilna sprawe:oops:Zupelnie przy okazji spytalam jak minela pierwsza godzina:cool3:i Amik byl na spacerku,troszke byl zdezorientowany,szukal nas w domu,a teraz....uklada sobue kocyk na kanapie:loveu::loveu: -
Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)
karusiap replied to Tola's topic in Już w nowym domu
o rany:crazyeye:faktycznie...straszny b....alagan na tym dogo:mad:i nic nie robia z tym...:shake: -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
karusiap replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na kazdy watku sie to dzieje. Wstawie nowe jesli uda mi sie porobic lub ktos zrobi w schronisku. -
Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)
karusiap replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam,ze bylam swiadkiem co te dwie diablice potrafia wykonac:diabloti::loveu: Pradnicka faktycznie niedaleko;) -
Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)
karusiap replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema'] [B]karusiap[/B] tam mieszka w okolicach chyba :) [/quote] jakis dogomaniacki psiak mieszka w moich okolicach??:cool3: -
ZA TMKrakówschroniskowy weteran Zenek od 2000 w schronie
karusiap replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenusiu.....:( [*] -
Szkielety szczeniaków juz w swoich domach:):):)
karusiap replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ehh myslalam,ze na Lolke pojda...ale po Lole byl jeden telefon i po sprawdzeniu nawet ona zostaje w hotelu:( -
Bez kasy dalej nie ruszymy. Ja mam slowna zgode na sterylki (wiem,wiem moge ja sobiew....;)),ale a nuz da sie zabrac psy i ciachnac.Weta taniego mozna dogadac,,,,,ale co z tego.....przynajmniej 6 suk to juz ok tysiaca....
-
ZA TMKrakówschroniskowy weteran Zenek od 2000 w schronie
karusiap replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Beato co je Zenek? Mam jeszcze 2 puszki Royala Renal na nerki,ktore dostalam keidys dla bid. -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje Pati:loveu:za zabranie dzis Amika na kolejne badania krwi. Pani dr mowila mi przed chwila,ze wyniki cos dobre.Ze takie kontrowersyjne zawsze trzeba sprawdzac. Nie podala mi dokladnych parametrow, bo byla zajete,ale sa w porzadku:multi::multi: