Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Pani Irenko,do uslug;) Tylko nastepnym razem to my sie juz inaczej umowimy:p
  2. Pani Irenko....nie tak sie umawilaysmy...nie tak:mad:tzn wogole sie nie umawialysmy:evil_lol:,ale ma Pani tyle swoich psiakow pod opieka i jeszcze nam pomaga....Dziekuje:loveu::loveu::loveu: 12 zl od lilo za bazarek Brucio
  3. Pani Beatko to nie bylo jakby personalnie tylko nie wiedzialam czy ktos rozumie moje nieskladne zdania;) Wiem,ze Roksi uwielbia Pani kurczaczki;)ale musimy opracowac jakis plan.Proponuje tak,ze umowimy sie z Madzia,ze np...jak dostanie Roksi kurczaka to nie je juz kolacji,a jak juz zjadla kolacje to kurczak czeka do dnia nastepnego. Tak,zeby miala dwa posilki bo i tak juz jest dokarmiana dodatkowo jak daje jej tabletki:)
  4. Asia i Ginger uwazajcie na te kobiety z Zakopca. Dzis do mnie znowu dzwonila pytajac czy jak nie wysterylizuja suki to zostanie im odebrana.Powiedzialam,ze z takim podejsciem to one jej po prostu nie dostana i co sie okazalo?Pan w bloku ma ladnego pieska a one chetnych na szczeniaki:angryy: Skoro Pan ma spaniela to beda dalej szukac pewnie suki..... nie wiem nad czym ta kobieta chce dalej myslec ,bo jasno powiedzialam jej co mysle....
  5. Mysle,ze juz mial.Ja powiedzialam,ze na pewno do nowego domu pojdzie wykastrowany.
  6. Bo to Gremlin wlasnie jest:loveu: Pan P. na razie nic nie mowi,bo dopiero tel sie umowilysmy na wizyte,jeszcze jej nie widzial:) Ja jestem gotowa na pare miesiecy pracy i czekania,warto! Trzymam kciuki za Demonka,chetnie uslysze az tu jak zacznie biegac:)
  7. kiwi my idziemy we wtorek na ok godz 16:)
  8. wlasnie dostalam smsa,ze Panie z Zakopanego rezygnuja...dziekuje wszystkim za pomoc;)
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/488ba9c51ba726f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/123/a9cdce263bb4eb6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/123/db98981a640dacf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/123/9ecb6c43f15648b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/123/35cadae3bfe3d120med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/123/adff1372237a138cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/808dc126edf4a03cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/123/e641535d9d5f1554med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/62660fbc1a37575amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/123/73d42ad8b6f172dbmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Wczoraj wieczorem dostalam od Madzi, u ktorej mieszka Roksi smsa,ze mala caly czas podnosi dupke:loveu:ona faktycznie co raz czesciej usiluje stawac na nozki,wiadomo,ze na razie tylko sila przednich lapek,ale wazne ze wie,czy czuje ze powinna podnosic zadek:) Dziewczynka za bardzo nam przytyla,tzn przytyla troszke odkad z nami jest co juz daje za duzo-jelsi mnie ktos zrozumial..:oops:Byla szczuplutka i p.dr mowila,ze taka wage ma utrzymac wiec teraz juz ani grama.... Roksi jest bardzo wesolutka,wczoraj an spacerze ledwo ja dogonilam.... a tu zalegle zdjecia z kapieli i szalenstw pokapielowych:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/123/66d0757292fe72bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/123/6c89a6f6cb79605emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/124/a74d70c5ad59b37fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/119/6eec00444f9dda6fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/5b5d9a647254d6bfmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. Roksuniu calym sercem jestem z Toba !!! Nie poddawaj sie malenka... Pani Elu duzo sily zycze.... a temu 'weterynarzowi' to bym...%$^*
  13. jeszcze troche Larsona od agamiki:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/119/10c2480824d8759emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/123/10da54f2d6f6a099med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/f01bc78b481863a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/3204813419084a64med.jpg[/IMG][/URL]
  14. wczoraj mialam tel o Larsona,najpierw dzwonil Pan potem Pani i usilnie chcieli mnie prezekonac,ze moze jednak da sie zrobic wyjatek i nie okaleczac psa:angryy:bo oni maja taka ladna suke:angryy:
  15. dziekuje Frotko:loveu::loveu::loveu: choc mnie sie juz oczywiscie nic nie podoba po pytaniu o szczeniaki,bo od razu mowilam o sterylce:cool1:
  16. [quote name='gameta']Karusiap a pisałaś do Terry (terra) - ona jest z Zakopca, myślę, że nie odmówi ;)[/quote] dziekuje:loveu:juz napisze
  17. szukam kogos na wizyte.To Zakopane jest... na sterylke zgodzila sie od razu,maja jakiegos weta po sasiedzku....niestety na razie nie mam nikogo do wizyty,czekam na pare odpowiedzi.
  18. dzieki Asiorku:loveu:
  19. Znacie moze kogos kto moze zrobic wizyte przedadopcyjna w Zakopanem?
  20. [quote name='irenaka']Co Wy z tym całowaniem?:evil_lol: Zaraz wujka Romka naślę;) Mam nadzieję, że zdjęcia są?:mad:;)[/quote] sie Aga niech tlumaczy:roll:ja aparat mialam....no sila prawie zabronila mi robic zdjecia:oops: a tak naprawde to nie ma,bo ...my tak z nienacka wpadlysmy i tylko Odika zastalysmy,a nie chcialysmy by ktos obserwujac dwie wariatki pod bramka jeszcze zobaczyl,ze zdjecia cykamy....ale beda...jak legalnie sie na wizyte wybierzemy:p Pani Irenko doszla moja odpowiedz na PW?
  21. Bardzo sie ciesze:loveu::loveu: Krakow dobre miejsce:evil_lol::cool3:Becia....juz myslalam,ze sama ja przywozisz....ale teraz masz co raz wiecej psiakow w Krakowie do odwiedzenia:lol:
  22. oby tym razem.... Fiziulcu kochany:loveu:
  23. wszystko prawda, a u nas sielanka:) chodzimy na spacerki,biegamy,bardzo zaczepiamy mniejszych:mad:i ignorujemy duzych:p tylko faktycznie dom by sie przydal.....tragedią bedzie rozstanie z hotelem,ludzmi.....im szybciej tym lepiej....:-(
  24. a ja tez widzialam:multi: i zęby widzialam....ja sie nie calowalam:cool1:
×
×
  • Create New...