Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Cudne Klony nie moga wrocic do schroniska!!
  2. Weruniu:( spij spokojnie [*] nie wierze w to.......dlaczego??
  3. [quote name='agamika']no właśnie ja głupio zostałam na etapie, ze nie wiadomo co to było, ehh a xz tym powątpiewaniem , to wiesz, jeśli on jest z miotu Piranii, to może go jeszcze w łonie matki użarła ;) ;P[/QUOTE] hahahah a wiesz,ze to nie wykluczone:)
  4. Bardzo dziekuje Topi:loveu::loveu: i Pani, Pani Beatko za checi:)
  5. Aga chodzi Ci o to czy wiadomo juz co to za rana?Jelsi tak,to ladnie sie goi po antybiotyku,nadal zostaje zgrubienie. I juz paru lekarzy wyrazilo powatpiewanie , ze sie z tym urodzil... Wlasnie nie mialysmy aparatu,a masz racje,brazowa trzeba by osobno oglaszac-jest piekna:)
  6. [quote name='majku33krakow']nawet wtym ze nie wspólpracuje zemną tylko kłutnie (trolling)zaczyna, pozatym takiemu rozwijajacemu sie maluchowi potrzebna karma dobra jakosciowo,a karma ACANA jest dobra,ma 55%mięsa i kosztuje np ACANA PACYFICA 200 ZŁ,a nie CHOW DOG ktory ma 4% jagnieciny i kosztuje 125 zł,pozatym nie oszczedza peniedzy,nie szanuje nas wszystkich,bo na watku niewiadomo ile teraz jest,psow ,ile jest w dt,ile wysterylizowanych,kto pokrył koszta.[/QUOTE] Poprosze o moderacje watku i usuniecie niepotrzebnych postow. Na ten watek wchodzi bardzo wiele osob, rowniez spoza dogo. Jest mi bardzo wstyd za takich uzytkownikow jak majku33krakow. Ludziom odechciewa sie pomocy czytajac takie wypociny. Bardzo prosze o wyjasnienie przez majku33krakow w jaki sposob nie oszczedzam pieniedzy. Bo ja co myslisz na moj temat mam wiesz gdzie,ale pieniadze sa od dobrych osob, a Ty bezczelnie probujesz podkopac to co robimy od paru tygodni. Moze sa wszystko oplacisz? Tylko nie za rok,ani KIEDYS.... Mysle,ze nikt nie odczuwa mojego braku szacunku, bo bardzo szanuje osoby na tym watku,jak na kazdym innym. Jesli ty tak czujesz...cos w tym pewnie jest,ale gwarantuje Ci,ze jestes jedyny. Bardzo wiec prosze o wyjasnienie w jaki sposob nie szanuje pieniedzy, bo tym mnie obraziles. A raczej poraz kolejny i pomalutku mam tego dosc....
  7. [quote name='majku33krakow']zgłaszam to do moderatora!!!![/QUOTE] Mialam juz do Ciebie nie pisac,ale......jak mi sie spac chcialo tak mi sie ze smiechu odechcialo:evil_lol::evil_lol: Prosze,powiedz mi ktory konkretnie fragment zglaszasz??Zglos,blagam....nawet do sejmu to zglos i na policje. A ja 'rozmowe; z Toba koncze,bo nie bede robila z tego watku przepychanek. Dla zianteresowanych losem psiakow powiem,ze karma zamowiona.
  8. [quote name='majku33krakow']przestan,tam jest 4% jagnieciny,zamowie mu inną,chyba acana mosi byc,musze poczytac,a nie maja juz karmy?[/QUOTE] Sluchaj,po pierwsze chyba Ci sie troche pomylilo,nie bedziesz mi mowil co mam robic. A po drugie tak jak Ci chyba jasno wytlumaczylam,ze tamte maluchy musza jesc CODZIENNIE jak sie czepiales,ze Ty KIEDYS zamowisz a my sie po cholere spieszymy, tak dzis ostatni raz tlumacze Ci,ze nikt nie bedzie czekal,ze Ty KIEDYS zamowisz. Gucio ma co jesc bo am wspanialych opiekunow, ale ja nie zamierzam nadwyrezac niczyjej dobroci. Panstwo maja swoje psy i oplacili do tej pory wszelkie wizyty wet Gucia, a poza tym nie bee sie tlumaczyc,na pewno nie Tobie. Pani karme zaakceptowala i mnie to wystarczy. No chyba,ze zrobisz zamowienie dzis, zaraz tak jak ja planuje,zeby karma jutro pojechala?? Poza tym Jagienka pytala Cie ile mozesz przeznaczyc na karme,ze my zamowimy a Ty przelejesz na konto AMIGI-cisza....ja nie mam czasu czekac.
  9. [quote name='karusiap']Na cudenka nie ma rezerwacji;)[/QUOTE] Zamawiam dla Gucia Purine Dog Chow dla szczeniat ras duzych z jagniecina.
  10. [quote name='Asior']karusiap, zarezerwujcie jednego psiaka dla tego pana z justowskiej woli, bo coś mi sie wydaje, że kontrolę to on przejdzie śpiewająco ;)[/QUOTE] Na cudenka nie ma rezerwacji;)
  11. czlowiek sie podobno uczy na bledach;) dzwonil mily Pan,chetny na suczke 4 msczna....tylko chcialby wczesniej zobaczyc psiaki i kompletnie nie wiem jak to zorganizowac....Tam Pana nie wezmieny,sunie do niego mozna ale co jak bedzie cos nie tak i bedzie miala wracac...gdzie? Chyba ze spadnie z nieba awaryjny DT... Jeden Pan oferowal Dt...ale ma dwie sunie..trzeba by tam podjechac,jest z Huty.
  12. Pewnie,ze bedzie. Pani ma ogromne serce:) Ale reszte trzeba by tez szybko zabrac,te psiaki sa przerazone,gdy tylko zmieniaja miejsce.One swiata nie znaja od urodzenia...im szybciej tym lepiej. Pirania PODOBNO:)jest do oswojenia,Pani ewy,ktora tam przychodzi juz nie gryzie:)dzis chciala odgrysc Agaty palec a moja rele w polowie,wiec jest niezle:)Pani to nie zrazilo i nawet myslala nad nia:)
  13. [quote name='Aga-ta']kolejna suczka w nowym DS:multi: Wlasnie zawiozlysmy ja z karusiap. Akcja byla blyskawiczna, ale domek cudny:loveu:Dziewczynka ma kolezanke, ale jeszcze okropnie wystraszona bidusia, wiec moze kolezanka pomoze przezwyciezyc jej strach. Pani Olu, Mafia od paru dni interesuja sie panstwo z Jaworzna, ale niestety nie mozemy znalezc nikogo kto sprawdzi domek[/QUOTE] Napisalam pytanie do Uli:)
  14. Pani z Dt Gucia prosila,by nie byla z kura. Moze maly ma uczulenie.
  15. [quote name='evl']Karusia, może Brit dla dużych ras, jagnięcina z ryżem? Cena dobra a karma jest naprawdę dobrej jakości.[/QUOTE] A masz moze jakiegos linka?Tzn czy mozna ja zamowic z dowozem?
  16. Czasem ludzie inaczej podchodza do tego jak juz jest po fakcie.Sami cierpia,ze pies mialby stracic jajka,ale jak juz jets zalatwione to jakos inaczej to "czuja";)
  17. Gucio w piatek bedzie mial robione RTG, bo jest cos nie tak z lapcia jedna. Chce tez zamowic karme , by pojechala bezposrednio do panstwa. Wiem,ze bylo wiele propozycji..ale nadal nie wiem jaka karme zamowic...byle nie z drobiem. Jesli ktos chcialby dorzucic sie do karmy,bylo by milo;)
  18. Oj ta mala mordecza,ucieczek sie zachciewa..... Dobrze,ze jest szczesliwa:)
  19. paoiii-Na pewno przyda nam sie pomoc w robieniu zdjec nie raz:)
  20. Domku wciaz szuka tez Cwaniak (imie z DT), paroletni,wesolek: hmm no tak,nie moge wstawic zdjecia-help...
  21. kolejny dramat:( a tam na wsi nie ma dobrej duszy?ktos kto karmi nie da rady przetrzymac psiakow?
  22. Moze Ktoz jakos by pomogl?choc Oni tez maja teraz dramatycznie duzo pracy...
×
×
  • Create New...