Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Moze ktos dalby rade poratowac Kejsi groszem? Z tego co wiem, wiekszosc (jelsi nie calosc ) oplacaja same z Mama,a takie chorowistki wiemy ile moga kosztowac..... ja sie splukalam na psiakach niestety w tym momencie:(
  2. Kolejna Sunia pojechala do domku. Bylysmy dzis z Jagienka i Asia (dziekuje dziewczyny:)) na wizycie. Dom okazal sie cudowny wiec od razu z Panem i jego corka Sylwia, ktora zaraz zaprosze na dogo;) pojechalismy do Gdowa. Po trudach stwarzanych przez gryzaca Piranie...dzieki dzielnej walce Jagienki i drzewa:loveu::evil_lol:udalo nam sie zabrac sunie, o ktora chodzilo.Bardzo sie spodobala i pojechalismy do domku.Mala byla zainteresowana swiatem,ale nie omieszkala zwrocic sniadanka. Bedzie miala do towarzystwa sunke oraz 3 kotki i duuuuzo milosci:loveu::loveu: Dostalismy tez 45 zl na karme dla pozostalych psow-bardzo dziekujemy:loveu:
  3. Brawo!! Obie z Mama jestescie niesamowite (wiem to nie od dzis;))!! i Pani wet tez:)
  4. Mimo,ze poznalam Bace tylko przelotnie to mam watpliwosci czy bedzie szczesliwy w ogrodku.....widac bylow dzisiejszym reportazu,ze jest szczesliwy tylko przy czlwoeiku....
  5. Kochani kto moze pooglaszac osobno Portosika naszego? Jula zrobila mu gumtree. i tej rudej malej by sie osobne przydaly,bo ona malo dobkiem jest;)
  6. Bede Was teraz meczyc, powiedzcie mi jakiej jest wielkosci,widze ze niskopienny i czy wiadomo jak do innych psow i kotow? Dokładam 10 zl miesieczne na hotelik.
  7. zakochalam sie....ile to Slonce ma mniej wiecej lat?
  8. A ja tymczasem serdecznie dzieluje Pani Olu za opieke nad Mafia:loveu::loveu:Mam nadzieje,ze bedzie szczesliwa w nowym domku tak jak u Pani:loveu:
  9. A ja sie nie moge doczekac jak zaczniemy objazdy z wizytami poadopcyjnymi, patrzac jak nam psiaki szczesliwie rosna:) Pani Olu ,a Panstwo internetowi? Moze na dogo by sie dali skusic?:)
  10. Asia....a czy Ty to z dr rozmawiala??:cool3: bo ja zgode odebrala:multi: i musze po tabletki na robaki jechac.
  11. Piekna mordencja!!!:) i widze,ze SPA z kapiela blotna bylo:evil_lol::loveu:
  12. Widzialam sie dzis z Guciem i jego Pancia. Mlody jest bossski,podbil serca wszystkich:loveu: Robilismy RTG prawe, przedniej lapci...Pani Renata napisala mi wlasnie,ze byli u weta i nie jest dobrze. Lapka ma przekrecony staw. trzeba powtorzyc zdjecia z 4 perspektyw i porownac z druga lapka....nie wiadomo czy nie potrzebna bedzie operacja:( Wszystko sie jednej bidy czepilo:( dobrze,ze jest w tak wspanialych rekach!
  13. a czym rozni sie Owieczek od Liska,ze ludziom podchodzil?
  14. [quote name='AMIGA']I znowu czeka mnie pożegnanie???? :-([/QUOTE] I znowu dzieki Pani Oli kolejna bida bedzie miala wspanialy dom i miala wspaniale dziecinstwo:multi::multi::loveu::loveu:
  15. Wizyta dla Mafii w Jaworznie wypadla bardzo pomyslnie:multi: dziekuje pieknie za nia[URL="http://www.dogomania.pl/members/73217-lunarmermaid"][B]lunarmermaid[/B]:loveu::loveu::loveu:[/URL] Jutro prawdopodobnie Panstwo przyjada po mala.Bedzie mieszkala w domku z ogrdokiem i miala do towarzystwa 9 letnia dziewczynke:)
  16. [quote name='ala123']cioteczki zdaje sobie sprawę ,że nie wiecie w co ręce włożyć, tyle macie pracy,że wszyscy powinniśmy Wam popmagać a nie prosic o pomoc ,ale ja też potrzebuję kogoś z Krakowa do zrobienia wizyty przedadopcyjnej,mam nr telefonu człowieka. bardzo proszę o pomoc, bo być może jest to szansa dla Pilota z poniższego wątku http://www.dogomania.pl/threads/180941-Pies-wyrzucony-z-furgonetki-Pilot-juz-w-Hotelu-prosimy-o-wsparcie-na-karmę-!!!! ala dowiedz sie jaka ulica,wtedy ktos kto ma najblizej bedzie byc moze mogl podejsc
  17. czy to znaczy , ze Baca juz w nowym domu? DoPi bardzo Was podziwiam, rola DT to cholernie ciezka sprawa...nie wiem czy dalabym rade,a Wy uratowlaiscie tego pieknego,cudownego psa:loveu:
  18. Czy ktos moglby zrobic wizyte przedadopcyjna dla niepelnosprawnej suni z tego watku?: http://www.dogomania.pl/threads/1821...-DT-brak-45zll ul. odrzanska
  19. Niedawno temu ktos podrzucil chlopakowi do ogrodka dwa psy w worku, 5 msczna suke i psa. Suka znalazla podobno wspanialy dom, pies po dwoch probach domowych trafil do hotelu. Wydaje nam sie z agamika,ze ta sunia jest zbyt podobna do Kazana (wlasnie pies w hotelu)....probowalam sie dowieziec gdzie trafila i wiem,ze podobno w okolice czyzyn;/ trwaja proby ustalenia czy suka jest tam gdzie powinna,bo chlopak podobno wydal ja bez umowy i nie wiem czy nawet tel ma do tej kobiety. My sie wszytskiego dowiadujemy przez dziesiate osoby....
  20. oj dluugo czekala,ale trafila za to do raju:) tej Lolci tez sie tak uda:)
  21. Help!! Pomocy dla Soemy!! Lolcia , jak czytam to ideal...prawie,ale ideal;)
  22. [quote name='monika55']A ja znow głowe zawracam. Wybaczcie. Potrzebuje wizyty przedadopcyjnej w Krakowie na ul. Odrzanskiej dla niepelnosprawnej Misi z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182115-Porzucona-niepe%C5%82nosprawna-sunia.-Ju%C5%BC-w-DT-brak-45zll"]http://www.dogomania.pl/threads/182115-Porzucona-niepełnosprawna-sunia.-Już-w-DT-brak-45zll[/URL][/QUOTE] z tego co widze to jest Ruczaj, czyli drugi koniec miasta;) jak pilna ta wizyta? Jesli nie znajdziemy nikogo z Ruczaju, to ja bym po pracy jakos podeszla,tylko nie wiem jeszcze w ktory dzien i czy Panstwu odpowiadalo,bo to by byly godz poludniowe/po poludniowe
  23. [quote name='Nutusia']Przepraszam, że się wtrącę, ale myślę, że tak właśnie powinnaś zrobić. Ignorowanie prowokacji ogranicza zapędy prowokatora - tak to chyba z grubsza działa :) A jak się rozwija "wątek" - w dużej mierze dzięki Tobie - każdy, nawet nie do końca wtajemniczony widzi. Ja w każdym razie widzę i dziękuję.[/QUOTE] Dziekuje Nutusiu:) Panstwo,ktorzy mieli wizyte wczoraj i byli chetni,wieczorem zrezygnowali.Prawdopodobnie "obrazili sie", ze inspektorka KTOZ robiaca wizyte nie przyjechala od razu z psem..Trudno... Zostalo nam do wydania Mafia (dzis odbedzie sie dla Niej wizyta;)), Portos (preddko do super domku,bo Julka sie juz przywiazala i on tez), Gucio na DT oraz 3 suki i 1 pies u Pani z tych 4 mscznych i 2 suki 1 roczne. Dzis odbiore pismo z KTOZu, potem...jakos odbiore od weta tabletki an robale,bo na to tez mamy zgode i odrobaczymy towarzystwo.Asia ma pogadac z wetem jak widzi sterylki,jakie szwy zaklada. Bedziemy jakos brac ruda suke na sterylke,pare dni hotel i wraca. Jesli ktos w transporcie moglby pomoc bede wdzieczna.
  24. Ja juz sie mialam nie odzywac do uzytkowinika majku33krakow,jak mi wszyscy radza,ale ten czlowiek nic nie rozumie. Zarzuca mi,ze pospieszylam sie z karma....po co?przeciez moglam czekac az majku laskawie zdecyduje sie kiedy zamowi. Kultura wymaga czlowieku nie nadwyrezac czyjejs dobroci!! Zlosliwie zamowilam karme psom,tak jestem mega zlosliwa!!Moje psy tez na zlosc karmie dwa razy dziennie!! I to na zlosc majku!majku wiem,ze nie mozesz tego przezyc ale ani ty mnie ani ziebisz,ani grzejesz, wiec naprawde nie chcialoby mi sie nawet palcem ruszyc,zeby zrobic cos w stosunku do Ciebie-nawet na zlosc. Jezeli nie szanowaniem pieniedzy jest kupienie karmy za 100 zl,dobrej karmy,a nie rewelacyjnej za 200 zl to mamy inne pojecia szacunku. I na koniec,kto jest zlosliwy wyszlo juz przedwczoraj.Jagienka prosila , wiec gdyby uzytkownik majku33krakow napisal, ok kupcie karme za 200 a ja zwroce kase-taka bym kupila. W przypadku braku tej deklaracji,nie stac nas zwyczajnie na tak droga karme. Nie wiem gdzie chcesz dac teraz ta. Nieuczciwosc probujesz zarzucic tylko Ty majku,po co to robisz?Nie mam pojecia. Ja sie zrozliczam z FV na to co juz wydalam,a ze byly to pieniadze nasze (Nadziei Dobermana) na koncie Fundacji AFN wiec rozliczylam sie z Fundacja,a nie z Toba. Jak wydam 100 zl, ktore dales na dobki to wkleje skan rachunku-w czerwonej ramce nawet. A teraz juz na koniec;) kazdy powinien wspolpraciwac z kazdym,ale ja Tobie dawno temu powiedzialam, ze nie chce miec z Toba nic wspolnego,przestan pieprzyc o wybaczaniu i porozumiewaniu. Nie prowadze z Toba zadnej wojny, po prostu przez tyle miesiecy raz potrzebujesz pomocy,jestes mily, a za chwile mnie wyzywasz, grozisz, szkalujesz na forum. Nie jestem Twoja kolezanka do rozladowywania problemow emocjonalnych. Jezeli chcesz pomagac,tym konkretnym psom kontaktuj sie z Agata,masz konto AMIGI...z kim chcesz, cos sie czlowieku mnie tak uczepil?? I tyle,mam nadzieje,ze juz nie bede musiala odpisywac na zadne zaczepne posty.
×
×
  • Create New...