Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. nie wyczytalam w 1 poscie.Na co Romeo ma alergie i czy te placki na lapkach to jej objaw? Jak bardzo nie toleruje kotow?
  2. Sie Pani tak na forum do spozywania przyznaje......no bo to pierwsze to na pewno nie!!:)
  3. Sa telefony o Portoslawa, oj sa.... Oprocz dwoch, ktore na bank bedziemy sprawdzac w tym tyg i dwoch spoza Krakowa wiec nie wiem kiedy mialam tez telefon od osoby,ktora ma niesterylizowana dobke i nie chce kastrowac psa,bo maja osobne kojce .....a na noc sa wypuszczane i nie wiem...moze sie rozbiegaja w rozne strony,.... Oraz od osoby,ktorej dobermanka miala 11 szczeniat i wlasciwie to wzialby tego psa na podworko tylko,zeby smieci nie roznosil, bo sie mama wkurza..... hmmm Julka...oddajemy malego??:)
  4. Mialam bardzo mily telefon o Killerka. Panstwo mieszkaja w bloku w Brzegu (miedzy Wroclawiem a Opolem). Walczyli o swoja sunei Onke, miala nowotwor w nosie,ktory sie odnawial i nawet chemia nic nie pomogla....Pan ma jeszcze uswiadomic do konca zone, a ja ciachnac Kilerka i....mam nadzieje,ze sie Panstwo odezwa i bedzie dobrze.
  5. Glowcia sie ladnie goi:) Z lapeczka Pani Renata wybiera sie na RTG, bo trzeba powtorzyc z wielu perspektyw i porownac ze zdrowym. Gucio zostal ostatnio zaszczepiony i jest cieniem Tajgi:)Domku zaczniemy mu szukac jak wyjasni sie sprawa z lapcia, zaleczy glowka,bo nikt lepiej sie morda nie zajmie:loveu::loveu:
  6. [quote name='missieek']a jakies fotki lub chociaz wiecej info?[/QUOTE] Zdjec nie mam sprobuje poprosic. Dzis moja Mama dostala po prostu taka informacje z prosba od znajomego. Wiem,ze uratowano dwa kotki,jednego ktos przyjal a ta bida zostala.Wiem tylko,ze sa tak male ze nie potrafia okreslic czy kot czy kotka (hmm to tego nie widac od urodzenia?:oops:). Ten Pan ma sie postarac o wiecej info.
  7. Pilnie chocby DT szuka malutki kotek uratowany jako nieliczny z sowich pazurow....osoby,ktore go uratowaly,mimo,ze to zrobily to kotow nie lubia i trzymac go nie zamierzaja...
  8. Koniecznie musimy sie wybrac do Apollinka. Mozemy sie zebrac wieksza grupa milosniczek:)
  9. [quote name='blonditipsy']Odświeżone.[/QUOTE] Dziekuje:)...za wszystko;)
  10. eno bez jaj,na zdjeciu widac nawet , ze Tajga ma siwawa brodke;)nie mowiac o roznicy w wielkosci:)
  11. [quote name='blonditipsy']Czy któreś z tych ogłoszeń jest może nieaktualne: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-adopcji-pies-ocalaly-z-krakowskiej-ewakuacji-schroniska-W0QQAdIdZ211675703[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-oddania-sliczna-ruda-suczka-w-typie-dobermana-Krakow-W0QQAdIdZ211592706[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-6-letni-spokojny-doberman-szuka-domu-W0QQAdIdZ208851756[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rendi-spokojna-grzeczna-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ208850949[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maks-pies-w-typie-dobermana-szuka-domu-W0QQAdIdZ208850449[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-9-letnia-suczka-Sara-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ208849928[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mloda-sliczna-spokojna-suczka-do-oddania-W0QQAdIdZ208849285[/url] W poniedziałek odświeżę aktualne ogłoszenia bo spadły na dalsze strony.,[/QUOTE] wwszystko aktualne:(
  12. [quote name='blonditipsy']Czy któreś z tych ogłoszeń jest może nieaktualne: [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-adopcji-pies-ocalaly-z-krakowskiej-ewakuacji-schroniska-W0QQAdIdZ211675703"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ211675703[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-oddania-sliczna-ruda-suczka-w-typie-dobermana-Krakow-W0QQAdIdZ211592706"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ211592706[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-6-letni-spokojny-doberman-szuka-domu-W0QQAdIdZ208851756"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ208851756[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rendi-spokojna-grzeczna-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ208850949"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ208850949[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maks-pies-w-typie-dobermana-szuka-domu-W0QQAdIdZ208850449"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ208850449[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-9-letnia-suczka-Sara-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ208849928"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ208849928[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mloda-sliczna-spokojna-suczka-do-oddania-W0QQAdIdZ208849285"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ208849285[/URL] W poniedziałek odświeżę aktualne ogłoszenia bo spadły na dalsze strony.[/QUOTE] Wszystko niestety aktualne,zaden psiak ostatnio nie znalazl domu:(
  13. Jest wielka prosba o wizyte przedad. na ul Piasta Kołodzieja, to chyba gdzies Mistrzejowice. Czy ktos dalby rade pomoc???
  14. Cudne!!!:loveu::loveu::loveu: Jula,ale macie piekna sunieczke:loveu::loveu::loveu:
  15. mialam znowu pare tel,jeden o Ginger....nie wiem czemu ludzie upatruja sobie te psy do budy, kojca....albo teraz dom,a jak dorosnie kojec....
  16. kurcze wyskakuje mi,ze moge miec tylko 4 obrazkiw podpisie,nie chce przyjac kolejnego;/
  17. Po raz kolejny bardzo prosze...czy ktos moglby zrobic wizyte dla niepelnosprawnej Misi na Ruczaju ul.Odrzanska??
  18. Pani Olu, ja bym bardzo chciala,zeby kazdy psiak mial DT,ale jesli ma na tym ucierpiec Bonus to moze odpuscmy.Nie moze sie biedak stresowac.... Telefony dzwonia, w wiekszosci sa telefony wrecz zadziwiajace....pare osob chce obcinac uszy...pare chce dobka na stroza, o reszcie nie wspomne. Ale sa tez warte uwagi, glownie o chlopakow. Niestety zaczne je sprawdzic w przyszlym tyg po wtorku,bo caly weekend z pon wlacznie jestem na szkoleniu i wracam do krk tylko sie przespac. I[B] bardzo,bardzo dziekuje[/B] anonimowej osobie;)za karme dla dobeczkow oraz gore smakolykow dla naszych hotelowych psiakow:loveu::loveu::loveu:
  19. bardzo dziekujemy!!!! Ja bym nie wiedziala od ktorej strony sie za to zabrac;)
  20. [quote name='AMIGA']Mam taką nadzieję, że tak będzie. Czy ta brązowa starsza siostra Mafii jest bardzo ruchliwa i szalona?:oops:[/QUOTE] Brazowa nie. Tzn w tym stadzie co zostala jest taka raczej delikatna i niesmiala. Mysle,ze dobrze widac to na zdjeciach z naszej pierwszej wizyty, sama siadla sobie z boku i obserwowala,dobrze ze ja zauwazylysmy. Ale zawsze moze rozwinac skrzydla:)
  21. o jejuuu:loveu::loveu:jaki Bonus cudny:) zeby ta Perelka Mafia byla w nowym domku tak szczesliwa jak u Pani,Pani Olu:loveu:
  22. 20 zl rozi z bazarku mojego (dziekuje za nadplate:))
×
×
  • Create New...