[B]Gosiak[/B], jeszcze parę spacerów z tym babincem i sie chlop wkurzy i poustawia to talatajstwo:evil_lol:
[B]eria,[/B] ziemia smaczna jest, nie wiesz?:evil_lol: i jeszcze jakas krecia kupa sie moze zawinie, mniam mniam:diabloti:
[B]Dobcia, Od-Nowa[/B], po mojej 3 tyg nieobecnosci juz chyba nie beda z przezarcia mialy sily sie czymkolwiek dozywiac:shake: z przezarcia:diabloti: kasiasty TZ z mieszkaniem na obrzezach an cito:evil_lol::evil_lol:
[B]Weronika[/B], to Gosiaka musisz pomeczyc, zeby galerie mu zalozyla:eviltong:
[B]
bumerang[/B], sumienie mi meczyc pozwala, ale psy sie na starosc psuja :placz:
[B]anetta[/B], jakie zdjecia?