Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    no już, już ;) nie ma czasu na kompa zbyt wiele, z resztą prosi on się o format, bo zamula jak trza... [URL=http://img697.imageshack.us/i/s17042010018.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3909/s17042010018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/s17042010020.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2111/s17042010020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/s17042010022.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5126/s17042010022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/s17042010025.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9381/s17042010025.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/s17042010027.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8073/s17042010027.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://img94.imageshack.us/i/img3865f.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1715/img3865f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/img3867ey.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7759/img3867ey.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://img37.imageshack.us/i/img3832v.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8696/img3832v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/img3840a.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1089/img3840a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img541.imageshack.us/i/img3852c.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/6100/img3852c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/img3855j.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4770/img3855j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/img3858r.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2222/img3858r.jpg[/IMG][/URL]
  4. najbrzydszy pies na dogo chyba wyładniał... ;) [URL=http://img7.imageshack.us/i/img3799g.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6991/img3799g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/img3810m.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8549/img3810m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img186.imageshack.us/i/img3811i.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6080/img3811i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/img3815x.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/60/img3815x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img249.imageshack.us/i/img3818v.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7319/img3818v.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://img412.imageshack.us/i/img3932f.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8338/img3932f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/img3933x.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7063/img3933x.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img189.imageshack.us/i/img3911me.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6910/img3911me.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/img3914lg.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5820/img3914lg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/img3915w.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5845/img3915w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/img3920x.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/214/img3920x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/img3930h.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6180/img3930h.jpg[/IMG][/URL]
  7. są, są zdjęcia! :) [URL=http://img411.imageshack.us/i/img3940t.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8461/img3940t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/img3881c.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2050/img3881c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3886b.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5360/img3886b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/img3907v.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3267/img3907v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/img3909.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4899/img3909.jpg[/IMG][/URL]
  8. poproś którąś z ciotek: __Lara, Asior, Isadora, a jeśli nie mają czasu to może kogoś wskażą. Robią aukcje za zwrot kosztów. Tak czasem jest, że psy nie znajdują domów - znam takie, których ogłoszenia były w TV, popularnych gazetach psich i 'ludzkich' i nic... :(
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    wzięłam... ale mój obiektyw i moje uwstecznione zdolności fotograficzne mnie załamują...
  10. No, mówiłam, że z czasem będzie lepiej znosił podróże :) Ależ on ma zębiska długie ;D
  11. ma allegro? może ogłoszenie w lokalnym portalu, gazecie?.. wywieszenie ogłoszenia w markecie?.. cokolwiek
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='despera']Lepiej nie zapomnij...:mad: :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Shel']Tak, tak, liczymy na piękne lublinieckie zdjęcia :P[/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']i jak tam plany zwiazane z adopcja????? :P czekamy na fotki nowe ;)[/QUOTE] mam ochotę celowo zapomnieć aparatu :evil_lol: z adopcją mi przeszło chwilowo, mam wystarczająco dużo rozrywki z 3ma sztukami;)
  13. bela51, właśnie zabieram się za wyszukiwanie fantów i zdjęcia.. ;)
  14. Może Wiosna chce go sobie zostawić i dlatego nie chce dać zdjęć do ogłoszeń? :evil_lol:
  15. tego się boję właśnie :shake:
  16. ano jest, ni to bull, ni to wyżeł, piękny, z tego co piszecie to charakter jak marzenie... skąd brać te domy...
  17. ten psiak jeszcze jest bez domu?.. powinni się o niego bić :placz:
  18. Czarny jest na pewno zachwycony takim rozwiązaniem! Super :) p.s. czułam, że tak to się skończy...:evil_lol:
  19. a jaki będzie w końcu koszt pobytu? chciałabym wrzucić w pierwszy post jakiej kwoty brakuje...
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    o ile nie zapomnę aparatu, jak zwykle :evil_lol:
  21. Milan zaliczył przejażdżkę autem? I jak?
  22. to jest ten typ psa, który nazywam "koza" :evil_lol: nie wiem czemu one mi tak te przeżuwacze przypominają :evil_lol:
×
×
  • Create New...