Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='__Lara'] [B]Martyno, czy umieściłaś wszystkie linki do ogłoszeń i zdjęcia w pierwszym poście?[/B][/quote] teraz juz tak-sory :roll:
  2. maluch chyba musi byc zabrany i ewentualnie zawieziony do weta-moze sie czyms zarazily to i ten ktory przezyl moze cos miec. Trzeba jakiegos DT dla niego,ktory go wykarmi. Tylko ze to tez trzeba kase zbierac bo niewiadomo co sie okaze :shake:
  3. boze :-( maluch jakie mleko by musial pic? mixol?
  4. [quote name='REJA']Psinko,może jutro ktoś zadzwoni.[/quote] miejmy nadzieje ;)
  5. [quote name='BIANKA1']No proszę jaki zdolny :evil_lol:[/quote] niebardzo skoro nie umiał po sobie posprzątać :evil_lol:
  6. no pewnie ze sie znalazl,był w tapczanie zrobił sobie gniazdko z mojej pizamy w jednym rogu a w drugim zrobil sobie...kuwete :mad:
  7. [quote name='jolek68']taka kruszynka to wszędzie wlezie :evil_lol: tylko go nie zdepcz :eviltong:[/quote] zgłodnieje to wyjdzie i go usłyszę :lol:
  8. [quote name='jolek68']tylko nie chodź tak z nim spać :evil_lol:[/quote] no własnie gdzies poszedł spac sam i niemoge go znalesc...obszukalam wszystkie dziury i nima...ciekawe gdzie on sie wcisnął :roll:
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/125/d169a62555fdb065med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/129/47b69570bbc8af55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/129/34e543427fbd2959med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/125/5398a979c771b0f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/129/651a30cc68495379med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='anial'][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8270fc680b5d18b.html[/IMG] [IMG]http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8270fc680b5d18b.html[/IMG] klikam na insert image ,wklejam link z fotosika a on mi pokazuje coś takiego:placz:[/quote] jakie insert image? kozystarz ze starego uploadera czy nowego,bo ten nowy np. mi nie dziala i mam stary. W starym jest normalnie wgrywasz>pojawiaja ci sie kody jak sie wgra>klikasz tam gdzie jest napisane:[B][COLOR=#434343]Zdjęcie 500px na forum[/COLOR][/B] (opcja czwarta od gory) i wklejasz na forum w miejsce gdzie piszesz post
  11. bardzo dziekuje za banerek kociak jest malutki miesci sie na moich dwoch dłoniach jak sie wtuli to prawie moge zamknac rece :roll:
  12. jak wgrasz zdjecie na fotosik to skopiuj adres z tego pola: [B][COLOR=#434343]Zdjęcie 500px na forum[/COLOR][/B] [COLOR=#434343][/COLOR] [COLOR=#434343]dlatego masz linki bo kopiujesz z tego:[/COLOR] [B][COLOR=#434343]Link do zdjęcia........[/COLOR][/B] [B][COLOR=#434343];)[/COLOR][/B]
  13. [quote name='jolek68']Tobie to się chyba nudzi :evil_lol: a miałaś już nie brać tymczasów :mad:[/quote] on sam sie przyplątał...specjalnie wylazl na ta ulice jak mnie zobaczyl :evil_lol:
  14. tak je sam,w nocy wchodzil do klatki -do kuwety wiec jest ok. przynajmniej nie znajde nic za meblami :evil_lol: z psem juz sie zaczyna oswajac,na poczatku oczywiscie bylo fuczenie ale juz pomalu daje na luz
  15. [quote name='halbina']jak już wiesz, Martyno, mamy trochę kociąt na zbyciu też... podopieczni Formicy w tej chwili... [URL="http://picasaweb.google.pl/halbina40i4/Formica#"][COLOR=#000000]Picasa Web Albums - Halina - formica[/COLOR][/URL] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG][/quote] dorzucic wam jednego :cool3:
  16. [quote name='halbina']podopieczni Formicy w tej chwili... [URL="http://picasaweb.google.pl/halbina40i4/Formica#"][COLOR=#000000]Picasa Web Albums - Halina - formica[/COLOR][/URL] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] może ktoś chciałby jakoś wesprzeć?... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_redface.gif[/IMG][/quote] ile kociaków :crazyeye: skąd one sie wziely? wesprzec niestety nie moge :shake:
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/123/c8270fc680b5d18bmed.jpg[/IMG][/URL] śliczna jest :loveu:
  18. [quote name='BIANKA1']Bidulek . Ile może mieć tygodni ?[/quote] niemam pojecia...jak to ocenic? :roll:
  19. a ja mam jeszcze takie coś ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/male-kociatko-znalezione-na-srodku-ulicy-138188/#post12318789[/URL]
  20. Dziś znalazłam takie coś,to coś to małe kociatko. Zabrałam je ze środka ulicy. Scenariusz jest jeden-małe kocieta dzieci poroznosiły a ten albo sie ukrył przed nimi albo został zostawiony jak juz sie wybawiły. Niechce nawet mysle co z reszta rodzenstwa :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/c61efa757673a732med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/124/02555c6fa7092d6fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/c3d3ed9812d9c169med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='jolek68']martynko, widzę że pluszaki fajna rzecz :evil_lol: a jak tam noce :shake: więcej śpi :shake:[/quote] dzis bylo lepiej...ale nie wiele :diabloti: wzielabym ja do łóżka ale niemoge bo ona pozniej chce zejsc a ze mala to wiadomo jak schodzi :p
  22. bazarek na utrzymanie suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-dzieci-na-3-tygodniowa-kruszynke-z-pola-do-138146/#post12314636[/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/123/025b9f6e9e426baamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/123/f73610833c3cf0a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/687daef3abfe1221med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/7486684cf0c5da20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/123/5ff61cd0698390c6med.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/127/bc3e9f5924acaea3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/127/6120f5ed883206d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/128/34209edbe16392aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/123/be6d13e6fb74cb9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/123/1920438cc96d7dd5med.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Aleksandrossa']I jak się będzie suczydło nazywało :p?[/quote] jakto jak- [B]Ness :cool3:[/B]
×
×
  • Create New...