-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
ale ta sunia to z dogo byla wzieta?
-
skad ta sunia była adoptowana?...mozna wiedziec?
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
MartynaP replied to halbina's topic in Już w nowym domu
trzymamy :lol: -
Szczeniaki do adopcji -KRAKÓW- do uratowania! PLINIE DT!
MartynaP replied to Biutka's topic in Już w nowym domu
maluszki maja byc juz teraz zabrane od mamy i DT ma je karmic butelka tak?? -
Szczeniaki do adopcji -KRAKÓW- do uratowania! PLINIE DT!
MartynaP replied to Biutka's topic in Już w nowym domu
boze jakie maluchy-teraz juz maja byc zabrane od mamy? -
nikt nie był na spotkaniu? :crazyeye:
-
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
Noc mineła spokojnie,oczywiscie obowiazkowo z nami w łóżku a dokładnie to mała spała tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/125/4d846de32a58c3fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/1e9d48fd5b16b3f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/121/8efc8ac346a55f27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/125/ba9950955f0dbe05med.jpg[/IMG][/URL] dla wyjaśnienia-to małe łysawe na czym sunia śpi to moja córcia :evil_lol: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kisiaraf'] tam zapatrują się na dogomaniaków? kilka razy jako klient nie zostałam potraktowana zbyt miło[/quote] tez jestem ciekawa gdzies kiedys na dogo przeczytalam ze tam nie wpuszczaja nikogo kto by chcial porobic fotki itp. -
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
oczywiscie wielkie dzieki za transport ;) co do pcheł to damy jakos rade :eviltong: -
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
mała klucha juz u mnie,odrazu padła spac :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/125/85ea02bf880215e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/120/9ef9f44b31752353med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/124/0c8c62f1a2eddfafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/3729a562a5e6385emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/120/11d4ce717e9ddd1dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sprawdzam na naszej klasie-konto ma chyba od niedawna bo zanim go oddalam to nie miala sa na zdjeciach psy ale... 31.01.2009 -zdjecie amstafa-niewiem czy ich bo pies stoi w wodzie,niema nikogo z nim 20.02.2009-oni z Frodem 23.02.2009-ona z Frodem 03.04.2009-on z...niewiem cos jak alaskan czyli jak Frodo uciekł 8.05.2009 to co -mieli dwa psy!!!!:angryy: -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']gdzie on w tym Bytomiu zaginął? :roll: jakaś dzielnica czy Centrum?[/quote] z informacji jakie mam (niewiem czy prawdziwe) zaginal tam gdzie mieszkal na ul.Olimpijskiej podobno pobiegł za psami :roll: -
[quote name='JOMA']Jak cieszy, że jeszcze ktoś oprócz dogomaniaków kocha staruszki i za nimi tęskni :loveu: - brawa dla właścicieli, że nie zakończyli poszukiwań psiaka na rozglądaniu się przed domem - ostatnio znowu usłyszałam od "bardzo mądrych ludzi", że skoro sam sobie poszedł to sam wróci :shake: Sorki za ten wisielczy humor :cool1: Cieszę się, że są jeszcze dobrzy i myślący ludzie :multi:[/quote] ja wlasnie mam taka sytuacje,uciekł Frodo a wlasciciele nic nawet im sie tyłka nie chce ruszyc zeby go szukac...zreszta cgyba on naprawde nie uciekł :-(
-
[quote name='psiama']Co u Ciebie pięknoto ? jakies telefony były ? :cool3:[/quote] pewnie juz w nowym domku jest :cool3:
-
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/a001fc986c5fe9d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/367282a7830427b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/23b87a0bcc95d4a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/120/d166abe443e4048a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/124/f583ec8ddb848748.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Maja w nowym domku :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/120/569efb718f7e7cd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/124/e94e2fcbc14602e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/124/2f52fe882b5a5345med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
no tak juz niestety koniec z tymczasami. Jutro przyjedzie ostatni szczeniak-mialy byc dwa a lbo podobno tylko jeden przyjedzie -
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
bylam dzis w bytomiu na ulicy łuszczyka/łuszczaka jest inne jeszcze? -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Cieszę się, że malutka ma dom. Serdeczne dzięki za opiekę nad obiema suniami :Rose:[/quote] tez bym chciala sie cieszyc...ale jakos niemoge :-( bardzo mi jej brakuje-cicho i pusto...kto sie do mnie w nocy bedzie przytulal :roll: