-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a ten preparat w paście to co to jest? na robale?[/quote] nie,one odrobaczone juz były to sie nazywa "RECONVALESCENT CAT" pisze tam ze jak maja brak apetytu,sa osłabione to sie podaje. -
kurde nooo ale lipa a juz myslalam ze dojechała :p mysle ze ta: [URL="http://www.allegro.pl/item671869035_buda_dla_psa_xl_okap_ocieplenie_drewmax.html"][COLOR=#000000]BUDA DLA PSA XL OKAP,OCIEPLENIE-DREWMAX (671869035) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL] ale to juz nie do mnie decyzja
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
kopiuje to co napisalam na miau juz po wizycie. Dostały po zastrzyku i preparat w paście po który miałam się zgłosic. Bardzo sie ciesze bo ta najsłabsza kicia zjadła dzis dosc duzo kurczaka. Tylko oczka zaczeły jej ropiec musze zakraplac jej. Jeszcze jeden kociak jest słaby a dwa pozostale nawet nawet bawia sie,jedza. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Na dzisiajsza wizyte i ta z wtorku mam fakture,wyniosła 128 z groszami. W poniedzialek mam sie pokazac. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][U][B]Doszły nowe wpłaty od:[/B][/U] marysia55 10zł MyrkurDagur 5zł dzięki cioteczki :loveu: Na koncie Verterka jest obecnie: 735zł :multi::loveu:[/quote] to stałe deklaracje czy jednorazowe niewiem cy wpisac -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']No to dopisz te 20 ode mnie.[/quote] dziekujemy -dopisuje w pierwszym poscie do stałych deklaracji :loveu: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jestem :) maluchy lepiej,wiecej chodza mniej spią,zjadły kurczaka nawet ta najbardziej słaba,piją wode,dwa troszke sie ze soba bawia. Dostałam wpłate,zaraz wszystko wpisze w pierwszym poście.Kupie u weta karme,przyjmuje od 16 wiec trzeba jeszcze poczekac. Mysle ze jest lepiej,sa bardziej ozywione,apetyt w minimalnym stopniu wrocil ale dobrze ze jedza i pija -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
piją.wymiotów niema,wczoraj tylko jeden zwymiotował.Biegunka troche zmienila konsystencje nie jest juz tak wodnista ale to jednak biegunka.Jesc to jeden wcina reszta skubnie troszke. te tabletki opornie im sie podaje :shake: Formico wróc...proszę :placz: malawaszka numer konta podam-bardzo dziekuje. -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dzieki ci jeszcze raz,dane posłałam ;) myśle sobie zeby moze do innego weta isc ten wczorajszy powiedzial ze nic wiecej nie trzeba im podawac tylko ten prwparat ktory mam odebrac jutro.To w sumie dostaly tylko po jednym zastrzyku,taabletki na biegunke przez 5 dni i odrobaczenie-niewiem czy to ok zeby nie dostawalyu juz zadnych lekow :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ale to nie o to chodzi zdaje się - tamte saszetki to głównie w lecznicach są[/quote] aha no to w takim razie musialabym po lecznicach poszukac zeby bylo szybciej -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
mysle ze w zoologicznym jedynie bym mogla albo na allegro z odbiorem osobistym.Moze w lecznicy jakiejs dobrej. Zostala czworka,dwa w domach jeden nie zyje :( tu znalazlam na szybko z sosnowca [URL]http://www.allegro.pl/item659609978_royal_canin_babycat_instinctive_4x100g_dla_kociat.html[/URL] -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']Bidoczki kochane :roll:. Trzymajcie się kruszynki !!! :p Tak, Formica urlopuje ... :roll: Dajesz im może RC convalescenta do jedzenia ? On prawie wszystkim kociom wchodzi do pychola, taki smaczny :p. Jest wersja saszetkowa i proszku do mieszania z woda. Nie wiem tylko czy jest jakaś granica wiekowa dla tego pokarmu. Jest bardzo energetyczny juz przy małym spozyciu ... .[/quote] niestety nie :-( nie stac mnie na to :-( jutro musze zaplacic rachunek u weta 70 zł. + za jakis zamowiony preparat a niemam tej kasy...niewiem co to bedzie :-( ciezko jak nic to sa jednak cztery kociaki nie jeden :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
tez im tak mieszalam z jedzeniem te tabletki od Formicy ale one teraz nie chca jesc wiec by tabletki nie zjadły Formica odpoczywa teraz do przyszłego poniedzialku ;) -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']może nawrót choroby :crazyeye: a ile dałaś im tej tabletki bo o ile wiem to ona jest na 5kg kota cała :p ja daję swojej kici już teraz dorosłej całą a jak była taka malutka to 1/4 :shake:[/quote] tao jest na biegunke tabletka wet kazal po ćwiartce rozpuscic i kazdemu odobno zeby dostaly po rowno...ale czemu sie tak pieni ?? :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
one byly zdrowe ,pozniej jak ten jeden zachorowal -ten ktory nie przezyl to wszystkie dostaly antybiotyk przez 5 dni i bylo ok. Półtora tygodnia było ok a wczoraj kicia wieczorem wygladala nie zaciekawie i pojechalismy do weta. Dzis rano zauwazylam wymioty u reszty i biegunke i tez odrazu do weta -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
własnie najgorsze jest to ze jeden mowi co innego niz drugi i sama niewiem co im jest.Ten dzis powiedziala ze to co im podal czyli po zastrzyku i tabletki na biegunke to juz wszystko w czwartek mam sie zglosic po jakis preparat i koniec niec wiecej nie beda mialy podawane :crazyeye: apropo tabletki na biegunke dalam im tak jak mi kazal rozpuscilam w wodzie i dalam strzykawka ale ona zaczela sie strasznie pienic,z pyskow im ta piana skapywala czy to normalne???wiecie moze??? bo ja im podalam po troszku bo sie przestraszylam ze cos nie tak :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ręce mi już opadają niewiadomo co im jest jeden mowi tak drugi wet inaczej :shake: nie chca jesc troche piją...niewiem -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']to tylko nr konta poproszę, a zdjęcia-niewidki to chyba nikt nie widzi :crazyeye:[/quote] a o numer konta to juz do Lary trzeba sie zgłaszac ;) -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
kociaki chore :placz: śmierdząca biegunka,wymioty. Jeden wet podejrzewa ze to od robali ,ze drugie odrobaczenie bylo za slabe,dzis inny podejrzewa panleukopenie. Jedna kicia jest w najgorszym stanie wet powiedzial ze trzeba sie nastawic ze nie przezyje.Wczoraj bylismy z nia na nocnym dyzuze. Dostały po zastrzyku i tabletki na biegunke. Do tego dług u weta i klops :-( Jeśli ktoś bedzie mógł wspomóc kociaczki finansowo na leczenie bede bardzo wdzieczna -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
zaktualizowane ;) a zdjęc nie widze wiec ich nie wkleje niestety do pierwszego postu -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
MartynaP replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale maleńka kluseczka :loveu: