-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']udalo sie z dziewczyna skontaktowac??[/quote] powiedziala ze dzis mi wysle wieczorem fotki,czekam...zobaczymy :roll: -
szczeniaki ktore bylu u mnie ostatnio byly odrobaczone przez weta pastą-bo to ponoc dla nich najlepsze,z tymi chyba tez by najlepiej do weta zebys im dawki nie za duzo podala. Te moje mialy dwa tygodnie jak byly pierwszy raz odrobaczone,wiec chyba juz mozna. Z takimi maluchami to mysle ze lepiej do weta bo dla nich wszystko jest grozne nawet za silny preparat na pchly,musi im cos słabego podac
-
zdjęć mozesz 5 na jeden post suczka malutka-taka malizna na łańcuchu :-(
-
piekne kluchy :loveu: trzeba je tez odrobaczyc-to teraz najwazniejsze monitomi dasz rade ??
-
chyba trzeba mu watek na owczarkach załozyc ;)
-
[quote name='Justynak']Czyli przez Leszno nie będziecie jechali :shake:[/quote] chyba nie dlatego ze wlanie byla opcja albo przez Wrocław albo przez Poznan i padło przez Poznan. Patrze na mapie ta trasa przez Wrocław jest dłuzsza w kilometrach ale czasowo krótsza o 2 godziny. Dobra zrobimy tak: Jutro meza zagonie do kompa niech dokladnie mapy studiuje i mi powie co ijak to dam znac niema co gdybac. Mam nadzieje ze trasy nie zmieni :shake:
-
tak jak pisałam. W tamte strony jedziemy pierwszy raz. Na mapie przez Poznan wyskoczyla nam krotsza trasa,dlatego maz powiedzial ze tamtedy bedziemy jechac. Jesli chodzi o odbior suni to napewno lepiej byloby na m gdzies przytrasie zebysmy nie musieli zjezdzac z drogi-kurcze moze ktos sie orientuje gdzieby bylo najlepiej :roll: Jesli chodzi o drugiego psa to szczerze niewiem,jade z trójką dzieci,samochod nie duzy bo Polo a ktory to psiak?? duzy??
-
boze gdzie ty jestes Kudłatku :-(
-
[quote name='Lilmo']Dziewczyny pojawił się gdzieś pomysł z szukaniem pomocy przez naszą klasę i ucichło w tej sprawie. Może dogadamy tę kwestię? Uważam, że warto było by założyć specjalny profil ze zdjęciami Kudłatego (ale nie jako fikcyjne konto,bo wiele osób ma zablokowaną opcje przyjmowania wiadomości od kont fikcyjnych). Następnie widzę to tak, że wszystkie tutaj znałybyśmy login i hasło do tego konta i wtedy można by było myśleć nad strategią rozsyłania wiadomości. Czy robiłybyśmy to na oślep czy według jakiegoś planu?[/quote] myśle ze kazdy musiałby wziasc po kilka imion i wysylac. np.jedna osoba imiona na A druga na B itd
-
czy cos wiadomo o stanie mamy i szczeniakow??? monitomi byłaś tam??
-
[quote name='ketunia']Ja też codziennie zaglądam po kilka razy mając nadzieję, że jednak się odnalazł. Mam wyrzuty sumienia, że kupiłam tę budę. Może wszystko potoczyłoby się inaczej. Kudłatku gdzie Ty się misiaku podziewasz???[/quote] trzeba go szukac,to juz nie jest takie:a kudłaty uciekł moze wroci trzeba chodzic szukac,pytac...inaczej on sie nie znajdzie i umrze z głodu,pragnienia lub strachu
-
Jego niema juz od 20 lipca !!! Boże przecież trzeba zacząć go SZUKAĆ!!! Z całym szacunkiem wchodze tu za kazdym razem z nadzieją,ale juz ją pomału tracę.Niemożna tak czekać az on sam przyjdzie...to nie realne :shake: [COLOR=green][COLOR=black]Spójrzcie w te oczy..boże co ten pies musi przezywac teraz[/COLOR][B] :-([/B][/COLOR] [COLOR=green][/COLOR] [COLOR=green][COLOR=green][B][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2387/kudaty.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/COLOR]
-
[SIZE=2][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2082783_zaginal_duzy_czarny_pies_jaworzno.html[/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zagin-duzy-czarny-pies-Jaworzno-Szczakowa-W0QQAdIdZ147721328[/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/50992[/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,2541/[/URL][/SIZE] [URL]http://www.zgubione-znalezione.org/st[/URL] [URL]http://zaginionepsy.pl/index.html[/URL] jest jeszcze tu tylko zamiast Szczakowa wpisałam Sośnica-niewiem co mi sie pomieszało i nieumiem tego zedytowac [URL]http://www.zgubione-znalezione.org/[/URL]
-
tylko tak: jedziemy pierwszy raz,niemam pojecia gdzie/ktoredy bedziemy przejezdzac zeby sunie mogl ktos odebrac-musialby sie wypowiedziec ktos kto na tej trasie juz jezdzil. I jest jeszcze jeden warunek mojego meza,mysle ze nie az taki wygórowany-sunia musi byc wykapana przed wyjazdem :roll: tylko dwa razy przewozilismy psy ze schronu,nie czarujmy sie kwiatkami to one nie pachniały-myslalam ze moj maz wysiadzie w trakcie jazdy :shake:
-
mozeby zorganizowac jakas grupe chociazby mala,to naprawde nie musza byc osoby z jaworzna-ktos z przyległych miast moze bedzie mogl podjechac,rano sie spotkac i szukac po tym lesie.Skoro sie boi to napewno tam sie gdzies ukrył. Nieewiem moze nawet swoje psy zabrac,jak pies go wyczuje to zawsze da jakos znac. Naprawde tez moze juz głupoty wymyslam...ale chcialabym pomoc,zeby sie znalazl. Wiem ze nie mozna czekac az on sam przyjdzie :shake:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
MartynaP replied to kate11's topic in Już w nowym domu
mysle ze zdjecia chociazby kiepskie ale zeby byly -
[I]Saba juz prawie wogóle niema mleka-i to mnie bardzo cieszy...jestesmy coraz blizej pozbycia sie tych wstretnych cycorów ktore tylko jej przeszkadzaja :diabloti:[/I] [I]Zreszta widac juz ze to juz bardziej przypomina obwisła skóre nic cycory :roll:[/I] [I]Dzis byłysmy na spacerku bo musi miec tez duzo ruchu-sie dziewczyna wyszalala,wybiegala :lol:[/I]