Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. fajnie ze szczeniaki znajdują domy :) swoją drogą dziwni ci ludzie ,jak sie pokaże szczeniaki w tv to zaraz się podobają a na takie ze schronów to nikt nie chce spojrzeć
  2. zapisuje niewiele moge jutro pzyjada dwa szczeniory do mnie
  3. justynie nic na dogo nie dziala trzeba do moda napisac
  4. [SIZE=4][B]przelałam baunty 126 zł. bo znalazałam numer konta w histori przelewów[/B][/SIZE]
  5. [B]doszło jeszcze 20 zł od moniki z katowic[/B]
  6. aa coooooooo??
  7. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Bardzo prosze o niewpłacanie pieniędzy na Tinkę na moje konto [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] ,pieniadze zbiera [B]BoUnTy dostałam wplate od: natalijo 100 zł. gzenka 5 zł niewiem od kogo -1 zł. baunty podaj konto to przeleje poki jeszcze mam konto [/B]
  8. co to znowu DG pądu niema
  9. [I]aaa to ja nie zaskoczyłam ze maja :oops: [/I]
  10. czyli dwa przyjechalyby na śląsk jeden szuka tymczasu? szukac transpotu?
  11. [SIZE=6][B]jesli moj tymczas bylby potrzebny to prosze dac mi znac na pw[/B][/SIZE]
  12. mogę wziąść jednego psiura albo dwa niewiem jeszcze czy dam rade dwa ;)
  13. halbinko :mad: to ile ich jest???
  14. [quote name='DG32']Jestem to podniosę, bo nie wiadomo na jak długo nam prąd włączyli :bigcry:.[/QUOTE] jak cie odłączą znowu to bede czuwac
  15. jakby to powiedzieć zeby sie nie wkurzyła,hmmm... została z przyczyn od niej niezaleznych odłączona [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  16. podnosze bo DG32 chyba szybko sie niepojawi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [B]MAŁA KOTKA Z DZIURĄ W PODNIEBIENIU-POMOCY [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174580-MaA-a-kotka-katar-oskrzela-i-dziura-w-podniebieniu[/url]
  18. [B]MAŁA KOTKA Z DZIURĄ W PODNIEBIENIU-POMOCY [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174580-MaA-a-kotka-katar-oskrzela-i-dziura-w-podniebieniu[/url]
  19. [B]MAŁA KOTKA Z DZIURĄ W PODNIEBIENIU-POMOCY [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174580-MaA-a-kotka-katar-oskrzela-i-dziura-w-podniebieniu[/url]
  20. MAŁA KOTKA Z DZIURĄ W PODNIEBIENIU-POMOCY [url]http://www.dogomania.pl/threads/174580-MaA-a-kotka-katar-oskrzela-i-dziura-w-podniebieniu[/url]
  21. widziałam reportaz na TVP katowice
  22. kiedy maluchy moga opuscic lecznice????
  23. śliczne kluchy mamusiasie poświęciła dla nich odeszła jak juz wiedziała ze sa bezpieczne :(
  24. [B][quote name='MartynaP']ja mam tymczas dla dwóch maluchów,tylko musze wiedziec jakim mlekiem sa karmione i czy ktos wspomoze DT w postaci tegoż mleka ew.leczenia.[/QUOTE][/B] ja mam dla dwóch szczeniaków
  25. ja mam tymczas dla dwóch maluchów,tylko musze wiedziec jakim mlekiem sa karmione i czy ktos wspomoze DT w postaci tegoż mleka ew.leczenia.
×
×
  • Create New...