-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
co tu tak cicho?:crazyeye:
-
[quote name='andzia69']nie tak prędko...oni chcą, zeby przejac schron...ale ksiegowosć była ich... w każdym bądź razie ja podchodzę do tego jak do jeża - trzeba uważac, zeby sie nie pokłóć... Asior - tobie się udało wrócic bez psa...Shania wiezie...4!!!!! i nie ma co z nimi zrobic!!![/QUOTE] jakto 4 ??? skad???
-
tak sobie myślę: ten watek powstał 7.11 czyli 10 dni przed manifestacja.W tym czasie wszystko zostało zorganizowane,poukładane,pozałatwiane naprwde dobra robota dziewczyny i chłopaki (jeśli są :) ) chylę czoła
-
[quote name='Kinia1984']poplakalam sie ... super !!!mam nadzieje ze to przyniesie skutek...mocno wierze...[/QUOTE] ja oglądając dostałam gęsiej skóry
-
czekam na relacje juz po powrocie i po odpoczynku ;)
-
na wsi gdzie mam ciotke zwierzeta sa traktowane gorzej niż śmieci.jak wdawalam sie nimi w dyskusje dlaczego tak a nie inaczej,ze nie wolno tak i tak to poprostu smiali mi sie w twarz,ze przyjechala z miasta i wymysla niewiadomo co :( niechce tego tu opisywac ale to jest straszne jak sa traktowane psy uwiazane,bezbronne.kazdemu sie obrywa bez wyjątku :(
-
napewno watek na miau ;) i tu jeszcze mozesz napisac [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=108023[/URL]
-
[quote name='Ola18']Matko jedyna!Chciałam tylko zasygnalizować że dokonaliśmy wpłaty.Nic nie sugeruję.[/QUOTE] jesli wpłata do mnie dojdzie odrazu ja odeślę skoro psiaki maja juz domki to ogłoszenia nie potrzebne
-
[quote name='Ola18']Przecież zapłacili.Został już tylko jeden szczeniaczek!:multi:[/QUOTE] Olu uwiez mi jeśli ta wpłata do mnie dojdzie napewno tu o tym napisze czy mam rozumiec ze sugerujesz mi ze ukrywam ten fakt
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
a ja poszukuje rudego ,kudlatego około 7 letniego psa. zaginął 1,5 miesiaca temu -
[quote name='Ola18']Zostały już tylko trzy szczeniaczki. Moja siostra pytała gdzie są ogłoszenia bo na razie to szczeniaczki trafiły do znajomych albo do ludzi z allegro ,które oni sami zrobili.[/QUOTE] Olu jakby ci to napisać ....może poprostu napisze prosto z mostu że moja pytała czy ktoś wogóle za nie ma zamiar zapłacić wiesz ja moge je zrobić noł problem tylko wypadało by coś napisać czy moge? czy zrobie? nawet bez tej opłaty a nie udawać greka...sory
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
skąd ja znam to siedzenie po nocach i klikanie w ogłoszeniach ;) -
tyle znanych ludzi brało udział w akcji "Zerwijmy łańcuchy" W akcję włączają się znane postaci. Do bud przykuli się z nami już m.in. Agata Buzek, Urszula Dudziak, Anna Korcz, Kasia Kowalska, Katarzyna Kwiatkowska, Sławomira Łozińska, Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Piekarska, Kazimiera Szczuka, Ewa Złotowska, Joanna Żółkowska, Zygmunt Chajzer, Roman Czejarek, Maciej Dowbor, Dariusz Jakubowski, Grzegorz Miecugow, Michał Olszański, Michał Piróg, Tomasz Raczek, Andrzej Sikorowski
-
obejrzałam reportaż uwagi -to niejest pies z naszego schroniska -u nas psy nie umierają z głodu boże jak tacy ludzie wogóle moga chodzić po świecie :(
-
[quote name='Ola18']Kolejne dwa pieski znalazły dom . Jeśli chodzi o domy to są sprawdzone.Trzy pieski poszły do znajomych natmiast jedną sunię zanieśli osobiście także widzieli warunki[/QUOTE] A skąd te domy wiedzą o psiakach ?
-
Były psy teraz czas na kota ...KIĆKA już w nowym super domku
MartynaP replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
aaa poznaje koteczke z miau :) -
jestem daleko ale sercem was wspieram-musi sie udac obejrzalam filmiki...brak mi słów
-
[quote name='Ola18']Oczywiście ,że mogę podać swojego maila [email][email protected][/email][/QUOTE] no to tylko chodzi zeby aktywowac ogłoszenia ;)
-
[quote name='Asior']Olu, naprawdę.. uważam, że to śmieszne... skoro przy takich rzeczach jest problem, to w życiu nie uda Ci się namówić ich na zabieg.. My pomożemy im pozbyć się problemu a oni oleją zabieg... uważam, że to przegięcie... no ale może się mylę... :shake:[/QUOTE] tymbardziej ze Ola chyba ma swojego maila skoro jest na dogo ;)
-
[quote name='Ola18']Przepraszam ale nie mogę dogadać się z siostrą ,która pojechała na wycieczkę szkolną . Dajcie na razie tylko nr.telefonu .Myślę ,że większość ludzi będzie dzwonić.[/QUOTE] do ogłoszen mail jest wymagany i to nie moj wymysł musza przyjsc linki aktywacyjne,potwierdzenia dodania ogłoszenia
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jenny19']Mam wieści od małej w sumie na bieżąco, bo osoba która ją adoptowała pracuje z moją mamą a dzisiaj dostałam na razie jedno zdjęcie małej, nazywa się Żabka i mieszka w Grodźcu. Pani Helenka się jej nie może nachwalić, że jest taka grzeczna i spokojna i kochana etc. Jedynie nie daje spokoju kotu, którego najbardziej sobie upodobała z całego domu, dlatego biedny kot chodzi po meblach i ścianach bo tylko tam ma spokój:diabloti: W sumie jak patrzę na zdjęcie to niewiele urosła. Mam obiecane więcej zdjęć, czekam z niecierpliwością.;) [IMG]http://www.dogomania.pl/Z%20dopiskiem%20%22Na%20Jagn%C3%84%C2%99%22[/IMG][IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/DSC00033.jpg[/IMG][/QUOTE] W Grodźcu to tak jak ja :) tylko jeszcze jej nie spotkałam ;)